Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mám ho vyfotit i na prstě? To asi až na svatebních fotkách :o)) Já chtěla nějaký ten kamíneček :o) Buď jeden nebo tři :o) Pak se mi více líbily prstýnky se třemi, tak jsme zvolili tuto variantu :o) choclit: Jojo, jsem s nima moc spokojená :o) Na prstíku jsou snad ještě krásnější, jak v krabičce. Jaké prstýnky budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: neříkej, že jsi ho nezkoušela ;-) dany84: u kombinace je právě super, že je můžeš nosit třeba i se stříbrem.Já nosím bílé zlato a taky chci kombinovat dvě barvy zlata...pak si můžeš vzít i bílé i zlaté ;-) Ale je to taky otázka módy, teď se hodně kombinuje, dřív tolik ne, takže se to neustále mění
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Já nosím taky stříbro, jen zásnubáček mám z bílého zlata, ale kombinace se mi prostě líbí. Doma mám dosti žlutého zlata, jen mám teď období, kdy ho nenosím, ale pokud jednou nosit budu, tak se mi alespoň bude prstýnek hodit jak ke zlatu, tak ke stříbru :o) Na vypadávání kamínků jsem se ptala. Může se to prý stát, to je jasné, ale není to obvyklé.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Zkoušela jsem ho asi 10x :o)) Ve zlatnictví, v autě a ještě doma :o)) ale na tom prstu jsem si ho nevyfotila :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já zlato doma také nějak mám, ale nejde ke mě typově, jsem zimní typ :-| jinak se mi moc líbí.No ale u prstýnku to neva, tudíž kombinace asi bude.A jestliže ne barevná, tak určitě mat/lesk.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to jsi měla, pro nás zvědavky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Moc hezké prstýnky. Naše budou snad už každou chvíli hotové, tak se taky moc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Díky a věřím ti, že už se těšíš, já se nemohla dočkat :o) manzelinka: Já ti ho snad vyfotím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: dělééj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee-ještě nemáme vybrané.Moc jsme se ještě nedívali. Vždyť já nemám ještě ani šaty. Dneska jdeme ale za p. farářem na sezení (ponaučení ke svatbě). Pak se stavim u našich pro ten kábel a snad už jsem dám nějaké fotky ze zkoušení šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No je fakt, že my už je máme hlavně díky veletrhu, kde byla slevička a prohlídli jsme si jich tolik najednou :o) manzelinka: tak special kvůli tobě jsem vyndala foťák a jdu na to :o)
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: tak pak napiš, jak sezení probíhalo ;-) marsee1: ty veletrhy jsou v tomhle dobré, ale já si pořád říkám, že času je fakt dost, vždyt na prstýnky je čas.Ale rozhodně nějakou slevičku mít, tak ji taky využiji. Hodná, to se mrknu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka-dneska už se po tom sezení sem nedostanu,až zítra,ale určo dám vědět
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky už mám nafocené věcičky co mi včeta přišly - do svatební knihy hostů jsem se úplně zamilovala http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka-můžu se zeptat,na co ta kniha je?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, na přání tam máte i mou ručku s prstýnkem :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee-vypadá fakt na té ruce ještě líp
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Kniha je moc pěkná, všechno je pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No jsem to řikala :o)) Ta fotka není moc úchvatná, ale účel splní :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsse-k čemu ta gerynky kniha hostů je?
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: krásné...fakt
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: je moc pěkný i na ruce! choclit: tam zapisují co ti přejí, jak se jim líbila svatba...
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Kniha hostů je vlastně něco jako památníček. Na prvních stránkách je kdo a kde se bere, potom se tam píší vzkazy a přání do manželství. Vlastně se tam může napsat cokoliv, ale předpokládám, že většina hostů tam bude psát nějaké přáníčko nebo taky zprávičku, jak se mu svatba líbila a co je zaujalo, ....
Odpovědět
Profilova fotka
aha,to vidím prvně,já dávala vždy svatební blahopřání. A kde se ta kniha dává?Jako někde na hostině je položená a kdo chce,tam něco písne?
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Přesně tak :o) Já taky ještě knihu na žádné svatbě neviděla, ale my ji mít budeme. Nikoho nutit psát nebudeme, ale bude tam a kdo bude mít chuť, tak nám tam něco písne.
Odpovědět
Profilova fotka
My ji mít nebudeme-a zase máme něco ušetřeno na toho fotografa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: přijde mi docela hezký ji mít, ale myslím, že by tam stačilo 5 stran....zbytek bude prádný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Mě stála 375,-, to už nás nevytrhne :o) Je to hlavně další památka a jak znám kluky, napíšou tam něco vtipného, tak se po letech i zasmějeme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak tady padla řeč na věk, já myslím, že jsme tady asi všechny celkem mladé, ale proč taky ne, že jo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?