Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: To asi nebude, ale je pravda, že jsem na žádné svatbě, pokud nebyl fotograf nějaký kamarád neviděla, že by měl místo ani jmenovku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka-já zese jo. U nás se zve na oběd i oddávající-pokud je to farář
Odpovědět
Profilova fotka
holky pokračování zítra-už musím pádit.Mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Teda, to bysme za foto a kameru nemohli dát. My máme fotografku za 5 až 6tis - dle počtu fotek a kameramana na 3tis.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Je to zajímavý. No každopádně, já vůbec nechci ze svatby dělat takovou slávu, je to důležitá událost, která spojí naše cesty života, a proto si myslím, že nehraje roli, jak moc blbůstek tam bude. Znám lidi, co měli vše jen ze "základní" nabídky a bylo to krásné. Jsou věci, na které si potrpím - obřadní místo, šaty, design, oblek, především fotky a prsteny - ty jsou trvalé....ale na nějaké drobnůstky... Nejdůležitější je to, že budu mít za muže člověka, který je pro mně vším, samotná svatba pro mě důležitá není, nemusím kamarádkám ukazovat, co vše jsem tam měla na kameře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Přesně tak, ale zase kdo si může dovolit dražší záležitosti a má to v představách, tak proč ne. Někdo chce skromnou svatbu, někdo honosnější a tím pádem dražší :o) Každého věc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Každého věc ;-) Jen mě občas zajímá, co poňouká ty dotyčné, aby to měli tak okázalé...holt lidská povaha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Víš co, já měla vždy v představách takovou normální svatbu, kde bude hlavně zábava. To, že se chci vdávat na zámku jsem si uvědomila až při jeho návštěvě :o) Taky je člověk ovlivněn rozpočtem, který může a chce investovat. Pokud má někdo dostatek peněz a chce honosnou svatbu, tak proč ne. Každá jsme navyklá na něco jiného. Některá chce značkové šaty, značkové boty, .... někomu je to jedno a někdo chce co nejvíce ušetřit. Já třeba vím, že nemůžeme mít vše značkové a nejdražší a ani bych to snad nechtěla. taky ale nechci na všem šetřit, ptz svatba je jednou za život a chceme si ji užííít :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já chci mít hezké věci, ale nemusí být značkové. Ale samozřejmě taky nechci šetřit na všem, kdybych chtěla, berem se na radnici ;-)
Odpovědět
ja uz jsem ten nahrdelnik zkousela k tricku ktery ma uplne stejne reseny vrsek a to vypadalo dobre
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: děkuju moc za odkaz, parádní stránky x-) (leč trošku dražší botičky než jsem plánovala, ale už tím brouzdám a jsou moc nádherné) díky marsee: taky čekám každým dnem na prstýnky, tož schválně - který zlatník bude rychlejší :))))))))))))))) my to máme jednodušší - fotit a kamerovat budou kamarádi, takže to bude spíš takové domácké, v podstatě žádné cizí lidi tam mít nebudeme (včetně hospodského a obsluhy - vše rodinný příslušníci přítele), jen dva lidi z kapely - a s těma se taky malinko známe, tak to bude pohodička :-)
Odpovědět
zmyzulka: ja chci tak yodkaz na boty :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ha - koukám, že jsem vynechala stránku, to výš měl být komentář k výslužkám a jídle pro fotografy a kameramany... a chtěla jsem tím říct, že mi to řešit nemusíme, protože to budou kamarádi, které bychom na hostinu pozvali tak jako tak mitote: si to dovedu úplně přestavit, je fakt krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: přeposílám ;-)
Odpovědět
zmyzulka: kdyz mi nepujde tak ti ho prenecham ;-)
Odpovědět
vau, mlask, jdu koupit boty na prezuti :-D a ty na svatbu mam rozbite po zkousce satu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mě by se bohužel nehodil, protože má stříbný řetízek... ale přemýšlela jsem že bych si něco podobného zkusila vyrobit se zlatým, fakt se mi velice líbí. a myslím, že ti bude sedět krásně, už se těším na fotku :) a proboha co jsi s těma botičkama prováděla? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak nám kapelu zařizuje budoucí tchán - zná spousta lidí takže mu v tomhle směru důvěřuji.Řekl že nám ji i zaplatí, protože loni v létě se ženil přítelův bratr a s manželkou se rozhodli že budou šetřit na všem, ale bez muziky to bylo taky úplně mrtví. Doma jsem byla asi v deset a to jen díky tomu že měli obřad až v 15:00. Jinak svatební noviny dělám taky - moc mě to baví - budu tam mít fotečky z dětství - je to moc pěkný. Budu mít tak 10 stránek a tisknout si to budu doma. Už jsem to zkusila na nečisto a vypadá to moc pěkně. Já jsem taky přemýšlela kdy se půjdeme fotit - jestli před obědem, taťkům by se to hodilo odvezli by si auta ale co ti ostatní. A nebo po obědě - ale to už bude mít v sobě každý nějakou tu skleničku. Budu to muset ještě promyslet. Jo a tu kapelu budeme mít až od 15 hodin. až po obědě
Odpovědět
zmyzulka: nic :-( jsem se prosla v satech jeslti ej to ok a zavadila jsem kotnikama o sebe a sedrela se na jedne bote kuze
Odpovědět
holky me uz ta vyhra na tu vyzdobu hostiny asi nedojde :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: óoojda :-( a je to moc vidět? gerynka: my se vyfotíme po obřadu, přítel navrhoval před, ale já jsem to zavrhla s tím, že budu moc nervózní, potom už to přeci jenom bude takové uvolněnější. navíc nechceme žádné velké zdržovačky - blik, blik, cvak, cvak a je to, já se strašně nerada fotím... ostatní budou mít zatím za úkol se dopravit do hospůdky a tam už se pustit do rautu, my se totiž zdržíme tím, že pojedeme kočárem, tak aby nám hosté zatím neuschli. až přijedeme tak si jenom společně připijeme a hudba bude hned od začátku, takže počítám taky kolem té třetí hodiny (obřad máme až na půl druhou)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty jsi něco vyhrála? a proč by nedošla? já měla pár dnů absenci tak mi zřejmě něco uniklo... 8-)
Odpovědět
zmyzulka: no je trochu no :-( ale blbej poci tno jo vyhrala jsem poukaz 6000 na vyzdobu svatebni hostiny, rikali do dvou tydnu ze to dosle, pak jsem jim psala ze to nedoslo tak napsali ze zjisti kde to je, pak nereagovali, pak napsali ze se poukaz zdrzel u dodavatele a ze uz je ke me naceste a uz je to dalsi tyden a nic :-( pritom z Brna do Brna to trva den
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Hlavu vzhůru, je to ještě za dlouho. Jinak k nádhrdelníku, pokud se ti líbí k tričku, které je za krk, tak se toho drž a vem si, co se ti líbí :o) Jinak my budeme mít prstýnky od p. Mádra, jdeme kolem 25tého na zkoušku .o) Jsou dělané komplet na zakázku a já budu mít briliantík a to vše za 12. tisíc. Je to docela dost, ale to co jsme chtěli, levněji nikde jinde nebylo. Fotograf i kameraman budou známí (ne profi, ale dobří amatéři), takže je jasné, že budou na celou svatbu. Hudba nás vyjde cca na 10tisíc (budou tři a cena je včetně dopravy) a samozřejmě celou dobu budou mít pohoštění.
Odpovědět
martja: ja uz tomu moc neverim :-( bud se jen vymlouvaj nebo neodpovidaj
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jé, že ty jsi taky soutěžila s časopisem Tvoje svatba? tak to je super! na nás se bohužel stěští neusmálo, tak jsem ráda, že aspoň na někoho tady :-N tak jim zkus znova napsat, to by byla škoda kdyby to propadlo, držím pěsti ať to tam brzy máš :-) a to víš - z Brna do Brna to je štreka 8-)
Odpovědět
zmyzulka: jo soutezila ale vyhru evidentne neuviim :-( a kolik jsi tipovala lidi u te ctvrte otazky?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jsem se mrkla do mailu - 286 jsem psala, to je asi hodně málo, že? neměla jsem absolutně představu... kolik jsi psala ty?
Odpovědět
zmyzulka: ne to je moc, zucastnilo se 118 lidi :-D ja psala 14 lidi, mrkla jsem kolik se zucastnilo v predchozi soutezi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to jsi dobrá, já to hledala a nenašla... tím 14 myslíš 114 asi že? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?