Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aislin: Tedy super volba místa i hostiny, Sázavský klášter byl mezi mými favority. Mimochodem, na kolik vás vyšly prsteny a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak to teda vůbec neřeším :o) Ještě tohle řešit, tak mi hrábne :o)) prostě fotografka si nás naaranžuje, až se dofotí, tak na co by se tam čekolo, prostě se pojede na obídek a pak až přijede kapela a začne hrát, tak zase bude jasné, že bude první tanec a pak už bude taky v náladě a zábava půjde sama snad :o) My do novin píšeme především vtípky o manželství, návod na manžela, na manželku, atd., potom fotodokumentaci s vtipným textem, co jsme kde a jak zažili - například že o mě přítel hrál vrchcáby v Dětenicích, tak tam máme foto a přítel k tomu vymyslí text, naši první dovču, .... potom taky foto ze svateb našich rodičů, ale vždy jen stručně a výstižně, aby to nenudilo, bude tam taky menu obídku i rautu, možná zasedací pořádek, já nevím co všechno, je toho hafo, co se tam dá dát.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Prsteny máme za 12tis. od Rýdla. Už mají být hotové každým dnem :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No jo, jenže když nevyřeším tohle, bude tam jen hromada příbuzných co budou čekat co bude a já taky :-D jelikož je to 1.svatba. já pořád nevím, zda kapelu objednávat, je to další položka a nejsem si jistá, kolik by se našlo tanečníků :-D děláme fakt malou svatbičku. Díky za ty noviny, to je bezva nápad.A je to další památka.Budete si to tisknout sami, nebo vám to budou tisknou někde?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka-presne víám,co budu delat dalsi pulrok-shanet,shanet..nene,legrace,budu delat haldu zkousek ve škole,tak proto sháním teď. marsee-jojo,rychlost,jsem na to zvědavá No my se jdem fotit až po obědě,právě aby tam ti lidi jen tak nečučeli,oni budou na hostině,bude tam hrát kapela a tak a my se vytratíme na focení.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: To ještě uvidíme. Máme jen kousek, tak podle počtu stránek a taky formátu stran, ještě přesně nevíme, jak je budem tisknout a vázat, tak podle toho. Teď nějak není čas se tím zabývat, předpokládám, že nejvíce toho uděláme po zkouškách v červnu, případně v červenci. Z toho důvodu chci mít do léta vše podstatné zařízené, abych pak měla čas a náladu na tyhle blbůstky. Jinak my už kapelu máme zařízenou. Máme rádi hubdu a navíc hostinu bez hudby si nedokážu představit, tanec k tomu patřííí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a kolik dáváte kapele? A plánujete pohoštění i pro ně, pro fotografa atd? já bych nejradši sehnala nějakého harmonikáře, bohužel jsem si nevšimla žádného téma, které by bylo přímo o harmonice.
Odpovědět
Profilova fotka
marsse-přesně tak, hudba k tomu patří manzelinka-byla jsem na jedné svatbě,nevěsta chtěla taky ušetřit nějakou kačku,ale myslím,že šetřila na nepravém místě. Svatebčani se nebavili,všichni chtěly tancovat a CD je nebavilo. Svatba se rozešla ještě skoro před rautem,koem 7 hodiny.Já byla doma v 8 a to jen proto,že mi ji bylo líto,že všichni odcházejí
Odpovědět
Profilova fotka
Mě stpojí kapela 6500 pro 5 lidí - a to mi hrají od 10 ráno do 3 do rána-takže cena 6500 za 17 hodin hraní-to je za pusu. Samozřejmě, že pro ně chystám pohoštění, přece je nenechám chudáky o hladu. Ale fotograf a kameraman je cenove nekde jinde-ti mě vyjdou moc draze,ale snad ty fotky a video budou stát za to.Vy máte co za fotografy a kameramany?
Odpovědět
Profilova fotka
My dáváme za kapelu 5 až 6 tisíc. Ještě se musíme dohodnout, do kolika přesně budou hrát. Živá hudba je úplně o něčem jiném, než cédo z kazeťáku nebo netebooku. Jinak samozřejmě kapela se pohostí také. Fotografka na hostině nebude, tam mám focení zařízené jinak, ale pro kameramana bude i oběd - přece ho nenecháme hladovět, to by pak odvedl špatnou práci :o) ten jeden oběd už nás nevytrhne a kapelu přece nenecháme hrát jak dlouho bez jídla a pití :o)
Odpovědět
Profilova fotka
já jim dávám i výslužku - zákusky a koláčky.
Odpovědět
Profilova fotka
marsse-jakou máš fotografku a kameramana?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
choclit: O tom jsem ještě neuvažovala, ale dost možná ji dostanou taky.
Odpovědět
Profilova fotka
právě mi přišla kalkulace na hostinu plus minus 76500 pro 90 lidí-nějakých 850 kč na osobu,jestli se nepletu
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Fotografku mám paní Hlubučkovou, fotila moji sestřičku, fotky jsou krásné a specializuje se na svatby a děti. Viděla jsem její svatební alba, moc se mi líbila a navíc už její práci i jí znám, tak jsme si ji zamluvili. Doporučila nám kameramana, s kterým často spolupracuje. Byli jsme se u něj podívat na nějaká videa a super - jsme spokojeni :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jak jste na tom vy? marsse-kolik budes mit lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No on o svatbě ještě nikdo neví, ale co jsem si sepisovala, bude nás od 34 do 40 lidí a kalkulaci už máme taky. Jídlo pro 40 lidí nás vyjde na 25tis. Kalkulaci na pití nemáme, ptz jsme ještě neupřesnili, co hodláme pít a platit. Koordinátor v restauraci nám ale řikal, ať počítáme 800 až 1000 Kč na osobu, takže radši tisícovku a hostinu na 40tis. tedy. Na hostinu si chceme dát 50tis.stranou pro případ, že bychom se nějak rozšoupli.
Odpovědět
Profilova fotka
cholcit: Šest a půl za kapelu není moc, ale možná to je na Moravě levnější. Já vidím nějakých 15tis všude a když bude potřeba tak se peníze našetří, nevím jak vy, ale my si platíme svatbu sami a tak prostě to není o ušetření, nýbrž o rozpočtu, který na to prostě je.Víc si člověk z prstu nevycucá. Navíc to neřeším kvůli financím ale spíše kvůli tomu, že jsme chtěli jen rodinu, kde bude dost i postarších lidí a tak to na nějakou trsandu do tří do rána stejně nevidím. Starší budou bolet nožky a mladší budou řídit :-D Proto mi přijde dobrá volba harmonikář. No á nevím, myslela jsem, že pokud fotí někdo dohozený přes známé nebo rodinu, tak se nají, ale profi fotograf to má snad zaplacené a je tam od toho aby fotil a ne aby se řeklo: Ted se fotit nebude, fotograf papá.... Takže já myslím, že profesionál ani neočekává že se zapojí do oslav?
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem koukala,že tak málo platíme-850 a je tam všechno možné - předkrm, přípitek, polévka,hlavní chod,1.večeře,-mi utka,2.večeře-raut,zmrzlina,ovoce,alko,nealko,káva. Z alka si můžem přinést veškeré víno a slivovici a 10 litrů tcrdého jakéhokoliv. To je fakt,tím se hodně ušetří tím chlastem. A navíc to nemáme ve městě,ale na vesnici v nádherné nové restauraci se zahrádkou, ve dvoře je taky posezení a dokonce i bazén. Takže všem při zvaní musíme říct plavky s sebou:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: To nejde o to, že by se kameraman zapojil do oslav, ale samozřejmě bude mít místo u stolu, aby tam nepostával a přece bych ho tam nenechala jen tak. Nebude točit celý oběd, co taky z toho, tak ať taky doplní energii a nají se. Těch 270, korunek za meníčko nás nevytrhne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak to nemyslím, že bych na něm chtěla škrtit :-D Spíše mi to připadí neprofesionální....a brala jsem v potaz hlavně fotografa, který samozřejmě chci, aby fotil celý oběd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee-a zase s shodneme s tím jídlem pro foto a kameru :-) jaké máte fotografy a kameramany???
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka-asi tak, zlus pracovat 8 hodin a při tom nejíst a nepít..
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já ještě s fotografkou nejsem dohodnutá, zda půjde i na začátek hostiny a tak i na oběd. V případě, že půjde, oběd bude mít taky. Jinak zbytek dne mám na focení známého, který má focení jako koníček (má special foťák) a fotí moc hezky. choclit: ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cholcit: Samozřejmě já na tomhle místě bych byla vybavená ;-) Protože ani nevím, zda bych chtěla jíst s cizími rozjuchanými lidmi u stolu ;-) Fotografku mám dojednanou jednu moc příjemnou slečnu, fotí jak detaily (výšivka šatů, prsteny, květina...) tak svatebčany a fotky působí vysoce umělecky. Kameraman buď nebude, nebo až na poslední chvíli.
Odpovědět
Profilova fotka
já mam foto-vokurek ze znojma a kamera Pátek z prahy - to je asi nejdražší část svatby
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Proč ho máte až z Prahy? Tak nějak koukám, že to všichni strašně prožívají a chtějí mít perfektní =-) Já radši poklidně domácky s mým milým.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já se kameramana i ptala, kam chce posadit, tak mi řekl, že na kraj a k oknu, aby nebyl přímo proti světlu a na kraj z toho důvodu, aby nikoho nerušil, až bude chtít třeba něco natočit. Mě to přijde automatické. Asi žádný profi kameraman nebo fotograf nebude mít v igelitce svačinku, kterou tam rozbalí :o)) Ovšem to by bylo vtipné zase :-) choclit: Na kolik tě vyjdou?
Odpovědět
Profilova fotka
protože je asi dobrý-doporučil ho Peťa vokurek-fotograf.Když jedna nevěsta zjistila,že ho mám taky,poslala mi DVD její svatby-a byla to fakt bomba.Takže proto
Odpovědět
Profilova fotka
dohromady asi 25 tis.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?