Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co si myslíte o tom mém dortu - ten celý bílý.??
Odpovědět
tak asi záleží jakou máte restauračku, mě paní povídala, že aperitiv bude připraven už na příjezd, takže by vyšuměl, že by to nebylo OK a právě proto šampus jako aperitiv nedoporučuje x-)
Odpovědět
my chceme na pripitek martini bianco asi...
Odpovědět
jinak ten dort je krasny
Odpovědět
Profilova fotka
no to se tam ještě domluvíme. Kamarádka na svatbě měla taky martini a skoro nikdo to nepil, obsluha moc todo odnesla. Přišlo mi to škoda peněz, víc jak půlku přípitlů vylít.
Odpovědět
choclit: tak můžete dát cinzano, uvidíš jak se ještě domluvíte v restauračce ;-) ten dort je hezký, ale můj šálek kávy to není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj hoj holky, nějak nestíhám poslední dobou číst :-D mitote: já bych šla taky určitě do perliček, bude to nádhera, teda je to už teď, ale hlasuju pro perličky, které to určitě ještě obzvláštní ;-) my jsme teda ještě nad přípitkem nepřemýšleli, ale asi půjdeme taky do šampáňa (máme ho rádi) a navíc se nám podařilo v ikei koupit se slevou nealkoholické jablečné šampáňo a protože tam bude docela dost kojících matek tak půjdeme do bublinek (alko i nealko). jinak jsem dneska byla ve dvou květinářství a všude mi řekli, že moje vysněné kopretinky nevedou - pouze chryzantémy a ty se mi nelíbí :( sice jsem si je původně chtěla vypěstovat, ale pak jsem si říkala, že mít stresy jestli vyrostou nebo nevyrostou a nebo jestli když vyroustou vydrží do září, my to za to asi nestojí... takže teď pořád dumám nad kyti a od toho se odvíjí i to, že pravděpodobně nebudu kupovat kopretinkový vlizelín, ale asi nějakou organzu (zřejmě žlutou nebo červenou)
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: mě se dortík líbí, a taky ten se zlatými růžemi ;-) já chtěla čokoládový s bílýma kopretinama, ale teď nevím, když teda ty kopretiny nebudou...
Odpovědět
u nás bude asi taky Martini choclit: dortík je moc pěkný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít oběd klasiku - cinzano bianco, rolka, polévka, svíčková. Já osobně sice knedlíky nemusím a normálně je nejím, ale je to celkem dobrá klasika, kterou jí skoro každý. Večerní raut už je více "moderní" a pestřejší - grilovačka, saláty zeleninové i ovocné, sýrové mísy, parmská šunka, atd. delien: Oznámení je super ;-) choclit: Dort je pěkný, jednu dobu jsem ho taky měla v albu. Asi je ale fakt, že je takový až moc jednoduchý (barevně). Dneska jsem se o tom bavila s tou paní, co nám bude dělat dortík a řikala, že to pak není ono a doporučila nám alespoň minimum barvy na tom dortíku. Například alespoň barevné květy nebo ozdůbky. Ono to totiž jinak vypadá na fotce a jinak v reálu a ty celobílé dortíky prý nejsou takové "šmrncovní" Jinak je to asi čistě otázka vkusu :-) zmyzulka: Vzpomněla jsem si na tebe dneska, když nám paní ukazovala dorty s kopretinkama, moc hezké, jemné. Pokud je ale u kopretin risk, že nebudou, asi bych do nich taky nešla... Přece jen se stresovat kvůli kytce je asi zbytečné. lidicka14: Přesně jak píšeš, je to fajn, jak se nám zatím daří zařizování a všechno. Snad to tak půjde až do termínu svatby a všechno bude v naprostém pořádku a nej nej nej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: jé, teď koukám taky na oznámení, krásné, originální a vtipné ;-) (má to znamenat, že jsi o něco vyšší než tvůj přítel nebo jsem si to blbě domyslela :-D ) a citát je taky úžasný. celé se mi prostě moc líbí x-) marsee: přesně, asi to tak dopadne, ikdyž mě to celkem štve, ale třeba ještě něco vymyslíme... (no ikdyž nevím co, protože jsem zkoušela dumat v tom květinářství a třebas gerbery, které by budily podobný dojem taky nevedou v kombinaci bílá se žlutým středem)
Odpovědět
zmyzulka: a co nahradit kopretiny heřmánkem... dělá se to tak, pže někomu kopretiny smrdí x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: Ten diclor jsem myslela, jak jsem psala. Ale našla jsem ještě tip na jeden méně agresivní, který se dá použít i na obličej :o)) Takže budeme zkoušet, což přes léto nebude problém. :o) Jinak s těmi košilemi ti to fakt nezávidím, ten můj nosí jen trika a ty nežehlím. Jen dobře vyvěsím po vyprání (máme takové tyče na věšení, takže přehyby na triku nejsou :O) delien: My budeme mít vyryté jméno a datum. Ta cena těch vašich je super .o) lidicka: My budeme mít nakonec svíčkovou kvůli financím. Nicméně předkrm škrtáme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelicka: Něco mám být v dubnu v Letňanech na výstavišti, ale bližší info zatím nevím. Určitě zjistím :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Taky jsem pro perličky :o) zmyzulka: Gerbery jsou nádherné, pokud je máš ráda, tak bych šla do nich, když kopretiny nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Mě se ten bílý líbí :o) Vypadá to pěkně. Určitě i ve skutečnosti to bude povedené. delien: To je nádherné oznámení! Hrozně roztomilé :o)
Odpovědět
tak jste me ukecaly...hele a zavoj nazem nebo po zadek? pry mi ten dlouhy zakryje vzadu raseni sat ale me se dlouh ymoc libi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To záleží co ti sluší, ale moc dlouhý ti podle mě bude brzo překážet v tanci. Dala bych ho max. do pasu.
Odpovědět
no ja bych ho na raut uz asi nemela na tancovani...min boty budu prezouvta, mozna i saty a zavoj uz asi ne
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Záleží, v čem se ty cítíš lépe. Pokud ho budeš potom sundavat, tak je to asi jedno a vyber si bten, který se ti líbí víc. martja_sgcz: Existuje i nějaký přípravek na obličej, jo? O tom jsem nikdy neslyšela. My se nijak moc nepotíme, tak jsem to neřešila, ale před svatbou možná budem používat driclor :) V létě jsem ho jednu dobu používala a fakt je dobrý.
Odpovědět
marse: uz fotim bizu :-D vydrz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Už si ji našla?
Odpovědět
marsee: ano :-D byla v aute v kufru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak hlavně že se našla ;-)
Odpovědět
jo a uz mam kapelu i jeste zpevvacku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Kapela nestačila?
Odpovědět
marsee: stacila ale zpevacka je zadara :-D tak neber to
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To se budou střídat nebo překřikovat :-D
Odpovědět
no prvn ebude kapela a po ni pak v noci zpevacka :-) jsi v praic zas? hej ja mozna nasla praci, na 8h tydne ale dobry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nejsem, jdu až zítra. Tak to pak jooo, když se vystřídají. Tá práce je bezva, aspoň něco pro začátek. Kdyžtak mi to písni do IP, ať to tady neřešíme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?