Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
taky tady je nahrdelnik http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Moc krásná bižu, to ty perličky na šaty 200% :o) Bude to nádherně sladěné :o)
Odpovědět
zmyzulka: domyslela jsi si to naprosto správně :-D Jsem o malinko vyšší než můj přítel. mitote: Ta bižu je naprosto úžasná :-) Takže si perličky na šaty nech rozhodně našít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Náhrdelník je pěkný. Můj šálek kávy to sice není, ale jak píšou holky, s perličkama na šatech to bude hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote- můj šálek kávy to taky není (náhrdelník)
Odpovědět
toz vam holky dekuji :-) v jine diskusi mi vsichni rekli ze to k satum nejde :-D jinak marsee tobe specialni dik...kdybys rekla ze se ti to libi tak lezu na strom :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já bych k šatům za krk volila už jen něco jednoduchého a jemného, aby toho na krku nebylo moc, ale už víme, že máme každá jiný vkus :)
Odpovědět
marsee: prave proto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ze ty perlicky nebo nahrdelnik nejde k satum?
Odpovědět
Profilova fotka
Já vlastně i k mým šatům bez ramínek budu volit pouze jednoduchou bižu. Nelíbí se mi "mohutné" náhrdelníky. Holky a co prstýnky, půjdete bez prstýnků a počkáte si až na ten snubní? Já třeba teď nosím pouze zásnubní, ale nejpíš ho nechám doma a pak už tam bude místo něj snubáček :o) Na jiných prstech ani teď prstýnky nenosím. To aby byla pozornost kladena na zásnubáček :o)))
Odpovědět
martja: ze nahrdelnik nejde k satum marsee: ja zasnubak nesundam, mam ho na prostrednicku a proste dolu ani moc nejde :-D mam obrovsky klouby, takze na prste je mi volny alepres kloub ho nepretahnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Perličky k šatům určitě jdou, o tom žádná, ale prostě jen dle mého názoru by k šatům za krk šel více jen jemný a třeba i perličkový náhrdelníček. Nemyslím to zle :o) S tím prstýnkem to máš tedy vyřešené. Já ho potom možná budu nosit na druhé ruce, ale nejspíš bych ho potřebovala tak o půl čísla zvětšit, je mi na pravé ruce těsnější.
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: vis jak miluju tvoje opacne nazory? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: nad tím jsem taky přemýšlela, já prstýnky nosím pořád, ale si půjdu bez nich aby mi ten snubák vynikl. mitote: mě se ten náhrdelník moc líbí - je takovej krásně jemnej a romantickej. Já budu mít nejspíš korzetový šaty tak budu volit výraznější náhrdelník, a nebo výrazné naušnice a na krk nic v neděli jsem si objednala svatební zboží (dekorace a podobně) za skoro 4 tisíce. Už se těším až to přijde. Potom sem hodím fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Tak tak, ať ho každý vidí, že jo :-D Já mám šaty bez ramínek, vlasy budou ztažené jen částěčně a závoj. Na krk i na uši proto budu volit jen něco jednoduchého, abych nebyla jak vánoční stromeček :-) To samé asi s těma prstama - snubáček bude krásný a jiné prsteny nejsou potřeba :)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mát zásnubní na pravé a snubák dám na lůevou a tak to budu i nosit. Zásnubní mám stejně dělaný na pravou ruku. Takže mi bude akorát. Marsse-na tohle máme podobný vkus-jen něco jemného, žádný vánoční stromek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jelikož mám krátké vlasy, tak uvidíme co mi kadeřnice vymyslí - je moc šikovná. Ale ještě je to půl roku a to mi ty vlasy docela narostou - rostou mi strašně rychle. Závoj asi mít nebudu - na ty krátký vlasy se mi to moc nelíbí. Ale uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky mít závoj nebudu,chci aby mi vynikl účes. Ale ještě nemám šaty,tak třeba změním názor,jestli se to k nim bude hodit nebo ne. Poradíte mi kam na šaty v okolí Zlína, Brna? Jo a holky,nevíte, kde se dá sehnat vějíř z peří?Ten co mám v albu?Už jsem si dala i tady inzerát.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Já mám zásnubní dělaný klasicky na levý prsteníček - vel. 48, ale na pravý bych potřebovala tak 48,5 nebo 49, tak si ho asi nechám maličko zvětšit, abych ho potom taky mohla nosit na pravé. Já ho tam sice dám, ale je mi těsný a pak kdyby mi natekly ruce, nemusel bych ho už sundat :o)) gerynka: Viděla jsem i krátký závoj v kratších vlasech a vůbec to nebylo špatné, ale uvidíš, co ti kadeřnice vykoumá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám právě rovnou udělaný 49, abych to mohla nosit na pravé a nemusela bych si ho nechat zvětšovat.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Závoj jsem taky nechtěla, ani jsem nad ním neuvažovala, ale v salonu mi ho tam paní prdla a názor byl rázem změněn :o) Budu ho mít připevněný tak, abych si ho mohla večer sundat a účes zůstal pořád pěkný. Tahle varianta se mi zdá přijatelná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Tak pokud ti z levé ruky nepadá nebo ho tam nenosíš, tak je to fajn, ale já ho chtěla na levou a tam mi u tohoto druhu prstýnku 49 prostě sjíždí a musela bych ho pořád hlídat, abych ho neztratila.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee-jojo,jak jsem psala,uvidím,jestli půjde k šatům.Snad brzo některé vyberu.Už je talky chci.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Jinak péřový vějíř mám, ale jen takový obyčejný.
Odpovědět
Profilova fotka
marsse-a budeš ho mít na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Budu, na focení a možná večer pro zábavu :o)) Mám ho v albu, pokud bys chtěla, najdu, odkud ho mám a hodím do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,tak se mi zkus podívat odkud ho máš a kolik stál,prosím.
Odpovědět
mitote: víš jak se říká, sto lidí - sto názorů :-) já si nechám akorát zásnubáček - přendám ho jen z levé ruky na pravou :-) . Chtěla bych mít učesaný drdol dole a pod ním zapíchnutý závoj. Jinak jsem uvažovala nad deštníkem a vějířem, ale nejsem si jistá.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ja ho posuzovala jako takovy. Ale je pravda,ze u satu za krk by me to skrtilo vzadu na krku. Zasnubacek asi dam na pravou ruku, ale jak se znam, tak ho zapomenu :o) Nicmene ted ho dost casto nosim na prostredniku, ale v lete budu mit teplem prsty natekle,tak sedne urcite krasne na prstenicek.
Odpovědět
mitote: chtělo by to vyzkoušet k těm šatům a pak uvidíš jak to bude vypadat - zda to k tomu půjde či ne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?