Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Jeden jako druhý?To se ti zdá, já na těch svých vidím nedostatky...ale snažila jsem se aby velikostně odpovídaly a aby si byly co nejpodobnější. To víš, chce to pečlivost a čas.Taky jsem to dělala na 3x, protože jsem neměla tolik času najednou. marsee1: Taky to chci vše zorganizovat tak, abychom měli volné léto a užívali si letní pohodičku a dovolenou. A stejně tak jsme září zvolili proto, že se stihne více našetřit. Jinak bych se vdala klidně v červnu :-D martja_sgcz: Ani mi nemluv!Taky jsem tam byla a byla jsem hrozně otrávená, že jsem v neděli vůbec vstávala. Tragédie, jen propagace hotelu. A samí kameramani :-| Ale nežehlící košile jsem někde viděla. Sunset Suits plánujem navštívit, jaké tam jsou ceny těch obleků? Jinak zatím nic pro ženicha nescháníme, chlapům padne spoustu věcí, a myslím, že nebude problém. S ženskou je to horší :-p lidicka14: Tak to gratuluju, co víc si přát?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Vždyť je ještě čas na šití ne? Byla si z těch šatek tak nadšená :-) martja: Příteli se vestička líbila více, než tobě? Má ale pravdu, že lepší je zkoušet zároveň s oblekem a košilí, vypadá to potom úploně jinak. my jsme kupovali košili společně s tou vestou na veletrhu za 780,-. Přijde mi zbytečné dávat za košili nějaké velké sumy. Materiál je i tak příjemmný a to že ji vyžehlím mi nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: To je suoer :o) A co cena? Závratná nebo se to dá ustát?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: To je pravda, času dost, může se ještě změnit postava.Já ale šatky asi taky už koupím, jen to bude od nějaké nevěsty, tak nevim, jestli budou sedět a možná se bude muset upravovat..... Jinak můj ženich asi vestičku mít nebude.Aby se zbytečně nepařil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Pokud se šaty půjčují, už je asi nejvyšší čas, ptz v těch půjčovnách mají na tyto měsíce už dost zamluveno, ale pokud se šijí, nijak bych to nehrotila :-) Mě se ta vestička strašně líbí, je to elegantní, slavnostní a jsem děsně ráda, že se to líbí i ženichovi :-) Předpokládám ale, že vestička bude na obřad, možná na oběd a první tanec a večer půjde dolu. Jak už jsem psala, na pokoji budeme mít připravenou košili s krátkým rukávem, tak si kdyžtak hodíme 5minutovou a přítel si přehodí košili. No holky, ale taky nám může pršet a může být 10 stupňů a budem rádi, že máme něco na sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...pětiminutovou spršku jsem chtěla napsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Zase když nemáš vybrané nějaké konkrétní a jde ti třeba jen o to aby seděly, tak půjčoven je dost a mají tam šatů hodně, takže není asi problém sehnat nějaké i později.Samozřejmě, čím dřív půjčuješ, tím větší výběr je.A co ty, jak jsi na tom se šatama? To je pravda, že je elegatní a slavnostní, ale popravdě nevím , jakou by si vzal barvu, takže mě bude jedno, jestli ji chtít bude nebo ne.Taky mi do šatů nemluví, tak to nechám na něm.Určitě je hezká, ale nebudu smutnit, když ji chtít nebude.Ještě ohledně obleku nevím krom barevné představy nic :-) Nebude určitě pršet ;-) Aspon ne na naše datum, to bude krásný letní den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Vždyť jsi z nich byla nadšená, co tak najednou? :o( manzelinka: My tam byli až odpoledne a to tam už ani kameramani nebyli :o) Hudba co hrála u baru byla děsná. Aspoň jsem se poptala na cenu kytky, abych měla porovnání. Já si původně říkala, že tu vestičku nebude moci mít, protože se hodně potí, ale když jí měl na sobě, tak říkal, že je hrozně lehoučká, že jeho pocení nebude zvyšovat. Jinak budeme kupovat nějaký krém v lékárně, aby se na svatbu tolik nepotil :o) Přítel má od nich oblek za 4tisíce a je nádherný. Je to ale dva roky (měl ho od té doby na sobě jen 3x), takže teď sháníme jen košili a vestičku s regatou a kapesníčkem (ta tam stojí 1950,- bez košile). marsee: Ona se mi ta vestička jako taková líbí, ale ne na něm. Jednu nezapnul a druhá na něm visela, i když jí utáhli :o( Pokud bude na míru, tak snad sedne lépe. Ale příteli se líbí a rozhodnutí je na něm :o) Paní prodavačka mi dala tip, že v tescu čistí a žehlí košili za 50,- Kč, takže v tomhle jsem ušetřená, za ty nervy mi to nestijí :o) Přítel tam dá i oblek na vyčištění, aby byl jak princátko o)))
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já tam objevila akorát nějaký poukaz na slevu 15% z prstýnků, ale ještě jsem nekoukala, co mají v nabídce.JInak mě zklamaly i ty mini koláčky, byly sladký a dusily... Tak tam mají koukám super ceny, akorát jsem tam myslím nezahlédla šedé obleky, nevíš, jestli je mají? Je dobré, že to v ceně upravují. A cena za vestu s regatou i kapesníkem je supr.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tmavě šedé obleky tam mají, světle šedé jsem neviděla. Nicméně jsem viděla látky ze kterých šijí a tam světle šedá látka byla. Celkově tam mají super ceny, takže na to, jak často to přítel využije, tak je to akorát :o) Ty koláčky byly děs, to máš pravdu :o) Skoro bez chuti, jen cukr a suché no děs :o)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: To je určitě pravda, já ale chtěla šaty spíše jednoduššího střihu, žádné nadýchané, spíše přilehlé a povedlo se :o) Jinak s vestou jsme měli taky jasno - jedině bílá na svatbu :o) Líbí se mi, když je to decentní - takže bílá košile, bílá vesta, regata a tmavý oblek. Nic přeplácaného. Stejně tak i já budu celá bílá, jen kytka bude mít trochu zeleně. Večer pak bde mít přítel zelinkavou košili :) martja_sgcz: Tak měl buď blbou velikost nebo mu vesta od této značky jednoduše nepadne. Zkuste jinou značku. Nám ta na veletrhu padla jak ulitá. Jinak přítel nosí uniformu do práce, takže košile jsou na žehlení pořád, jedna už mě nevytrhne :-D Navíc než bychom ji odněkud dovezli, byla by stejně zralá na lehké přežehlení a jakmile se vytahne prkno se žehličkou, už je mi to jedno :)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak aspon že je mají mezi látkami ;-) Dík za info. Přesně tak, nemá cenu dávat za oblek 15 000,- když to vezme jednou ročně do divadla :-) A nevíš o nějakém dalším veletrhu? marsee1: Taky mám radši decentní věci, tak třeba vůbec neplánuji žádnou obrovskou sukni, díky níž se ke mě nikdo nedostane :-D A chci být taky celá bílá. Sice kombinované barvy na šatech jsou hezké, ale nic pro mě. Jinak žehlení košile na svatbu bych taky přenechala odborníkovi. Je to nevděčná a titěrná práce a s domácími žehličkami to jde zbytečně složitě. A na svatbu musí být jak papír :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, byli jsem se s přítelem v pátek mrknout na prstýnky ve Valašském Meziříčí - vybrali jsme jeden :-D Budou nás stát 6900 a 3000 chcou zálohu. Takže v dubnu je půjdem objednat. Co si tam necháváte vyrýt? Jen datum nebo jméno a datum?
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Asi křestní jméno partnera a datum. Anebo nic. Uvidíme. Cena hezká, máš je v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme jméno a datum
Odpovědět
jo holky ja jsem ze satu prad hrozne nadsena ale najednou si nejsem jista tim jeslti prisivat perlicky pod prsa...to je jediny problem...jinak sat ymiluju :-N
Odpovědět
jinak taky mame jmeno a datum
Odpovědět
Děkuju, ještě nad tím pouvažuju. manzelinka: jojo, mám je tam, jen to nebude obojí dvojí matné zlato, ale kombinace mat a lesk
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Proč ne?Ty perličky vypadají hezky...
Odpovědět
manzelinka: myslis? byly by tak poruznu nasity pod prsy. Ja si najendou nejsem vubec jista :-|
Odpovědět
mitote: já bych se těch perliček taky nebála. Bude to vypadat pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já neím, jestli to není fotkou, ale bez nich jsou ty šaty jen obyčejná látka....takhle to dostane šmrnc.A hlavně na to máš třeba čtvrt roku ;-)
Odpovědět
manzelinka: mam jeste pul roku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To jo, ale když by ti je tam našívali, tak aby měli chvíli čas ne ;-) Tak vidíš, tak si to nechej uležet, nepřemýšlej nad tím a je to ;-)
Odpovědět
premyslim....nevim jeslti to nasivani nemam stopnout jeslti jeste nezacali
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To ne, opravdu se mi zdá, že bez toho jsou moc obyčejné a s perličkami se rozzáří :-)
Odpovědět
manzelinka: tak je to na tvuj krk ju?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jasný, kdyžtak to sveď na mě :-D Ale opravdu myslím, tím nic nemůžeš zkazit....naopak.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky se přidávám, myslím že s těma perličkama se nemusíš bát že k těm šaům půjdou krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Myslím si, že k tvým šatům půjdou perličky pěkně a stále to bude jemné - šla bych do toho a nehoň je tak, však ať jsou krásně našité ;-) martja_sgcz: Ještě jsem ti na to pocení chtěla doporučit Driclor, pokud ho neznáš. Je fakt perfektní a přítel by se nepotil tak moc a tím pádem bys neřešila "koláče" na košili - doporučuji :) Teď jsme byli u paní, co nám bude dělat dortík, jsem nadšená. Je tak šikovná, že jsem u něčeho až nevěřila, že je to dort, jak to bylo identické. Na duben nám bude dělat dortík menších rozměrů, ale s náplní a povrchem, co by měl být na svatebním. Ukáže nám tam i ty kaly a motýlky, tak se těšííííme :-) Přítel má narozky, já s mamkou svátek, tak si dáme do nosu :o)) Možná u ní necháme udělat i koně (má ráda koníky) pro družičku k narozkám, je taky dubnová :) Už jsem paní hlásila, že budeme stálí zákazníci, ptz když jsem viděla dortík ve tvaru závodní motorky, sudu piva, fotoalba, ....... byla jsem nadšená :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?