Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já bych taky neřasila. :-) Ale jestli organza nebo vlizelín nevím. Každé má něco do sebe. Organza je něžnější a vlizelín výraznější. Jde o to, co chceš ty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem pro vliselín, líbí se mi u něj moc ta barva. Já z toho mám docela chaoz, jestli to je jak tady píšete. To chce asi navštívit Beřkovice :-) podle mě ta holka není normální
Odpovědět
Profilova fotka
No asi to možná bude organza, je jemnější. Mám čas zkoušet, nemusím na nic pospíchat, tak pohoda ;-) Na pátou hodinu se jedeme podívat k tomu kameramanovi, aby nám ukázal jeho videa, tak jsem zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám vliselín na vyzdobu auta
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Já organzu :-D Ale to pouze na naše auta, ostatní budou mít jen stuhy.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To víš že jo. Hezky zkoušej. Jo a vem si to na denní světlo i na úmělý. V červnu jedna holka řeší, že ta barva vypadá venku úplně jinak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aislin: Už se stalo :o) barvy se mi líbí u obojeho, jak na denním, tak na umělém světle :o) Na omak je lepší organza, vlizelín je hrubší. Organza je jemnější, vlizelín výraznější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak super. :-D
Odpovědět
pamparampapam...mám šaty x-)
Odpovědět
uka
Odpovědět
mám je v albu - 7th Heaven, šaty 5.
Odpovědět
pekne pekne a jak ybyl ten saon san verita? jaky ma saty? jak je cenove?
Odpovědět
Článek se načítá
San Verita moc doporučuju, ceny podle toho, jestli jsou šaty nové nebo použité, plus minus 10000, ale teď mají na vše 3tisíce slevu, nebo zdarma česání a líčení.
Odpovědět
a jake jsou? jako vzhledove
Odpovědět
pár jich mám taky v albu. Od klasiky po neobvyké.
Odpovědět
a nvis co je to zaznacku nebo jestli vlastni vyroba
Odpovědět
Uf, nevím, říkali mi to, ale už si nějak nevzpomínám.
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: já už je chválila, jsem naprosto unešená, úžasné!
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: At delam co delam, porad jsem pro tu organzu. Je krasnejsi, slavnostnejsi. Vlizelim ve me porad evokuje vycpavku limecku :-D A moc se mi libi tve raseni! :o) Poradis mi styl tveho raseni? Jinak uvazuji jeste dokoupit nejake modre kaminky ci pirka, abych zvyraznika tu mou modrou :o)
Odpovědět
Zmyzulka, to se krásně poslouchá, ale zase abych nezpychla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Asi taky nakonec zvolím organzu :-) S řasením ti klidně poradím a jinak ještě určo něco budu zkoušet zase, takže třeba vymyslím i něco hezčího :-) poppaea: tento sytl šatiček sice není moje parketa, ale tobě moc sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ten vizelín není špatný, ale mě osobně se víc líbí organza, je to takové jemnější. Jinak máš fakt moc krásnou dekoraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Děkuju. Přítel je taky spíše pro organzu, tak asi bude ona ;-)
Odpovědět
Marsee, díky :-) Hlavně že je to moje parketa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: Přesně tak ;-)
Odpovědět
marsee: obojí je moooc krásné, ale byla bych taky spíš pro organzu, zdá se mi hezčí a romantičtější, neřasit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: Vybrala sis moc krasny styl satu. Vzdy jsem chtela taky takove, ale k me vysce a me baculatosti bohuzel nejdou :o/ Nicmene tobe moc slusi! :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jop to budu moc rada, ja furt cekam na krystalky, pac jsou zrovna vyprodane :o/ Tak se uz taky tesim na dalsi zkousku :o)
Odpovědět
poppaea: krásné šatičky, moc Ti sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: Fakt moc hezky šatky, sluší Ti to.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?