Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
tady se člověk i zasměje, hlavně nad lidskou blbostí... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli u toho kameramana. Nakonec to bude jinak, než jsem si myslela :-) Pán přijede sem ještě před obřadem, natočí zdobení aut, příjezd svatebčanů, potom mojí doúpravu - navlékání podvazku, zapínání šperků, ... Potom tam bude příchod ženicha, předání kytice, předání kytiček mamkám, dále jak mě brácha povede. Na zámek vyjede jako první, tam potom natočí kolonu, obřad. Na hostině pak rozbití talířů, společné papání polévky, první tanec, tanec s otcem, v mém případě s bráchou. Natočí i něco z juchání :) Nicméně pán nás ujistil, že nemusíme mít strach, že by nás natáčel pořád třeba u jídla i u tance. V kuse točí pouze obřad. Koukli jsme tam na videa ze dvou svateb a musím říct, že se mi to moc líbilo. Video bude z počátku prolínáno fotkama z dětství, ... Původně jsem si myslela, že hudba přijede až na 20.hod, ale je fakt, že bude lepší ji zajistit už třeba od páté. Musím dát na pána a jeho zkušenost, že ani noviny by dlouhou chvíli mezi obědem a hudbou nezachránily :-D Oběd bude tak ve tři, takže na 16. - 17.hod. by to mělo být optimální.
Odpovědět
Ahoj všem, začínám se poohlížet po místech, restauracích atd a myslela jsem si (naivně), že vše bude mnohem jednodušší, mrknu na net, poptám kámošek a..... mám problém. Jsem z Prahy nechci svatbu na úřadě, nepřichází v úvahu ani místo špatně přístupné (babičky atd...) - schody. Zbytečné cesty daleko na zámky atd. Nemáte někdo v zásobě dobrej nápad pro zoufalou holku???? PROSÍM Mrkla jsem na Viniční altán, tam je to fajn, jenže co ty schody, přístup, parkoviště MČ P2 - parkovačky prostě dopr..... problém. Chce to nápad a já ho nemám!
Odpovědět
Profilova fotka
rabi: Bohužel ti neporadím, nejsem z Prahy, ale přeji pevné nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rabi: pekna je Vrtbovska zahrada, ale je to drazsi a auta se musi zaparkovat na malostranskem namesti cca 100m od zahrady.
Odpovědět
tak nam prej lukasuv otec jako svatebnidar da ohnostroj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Originální...
Odpovědět
marsee1: to už jsem slyšela, ale nejsem nejmladší ročník, tudíž moji drazí už jsou parababička, babičky a rodičové postaršího věku, tam je rvát asi nemůžu:))) ale díky si zlatá
Odpovědět
Profilova fotka
rabi: A co treba Chodovská tvrz? Byla jsem tam na svatbe kamaradce a bylo to moc hezky.
Odpovědět
marketat: podívám - děkuju!!!
Odpovědět
Ahojky, hlásím se jako delší nevěsta :-) na září.
Odpovědět
Sháním malá mýdýlka pro svatebčany a větší výběr ubrousků nevíte nějaké webovky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zmyzulka: Jak jsme se bavily o té barvě obleku. Můžu ti poslat foto světle hnědého saka od Koutného - přítel od přítelovy mamky si ho tam teď koupil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lasickamary: Vítám tě ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak to budu moc ráda, díky, pošlu ti do ip mail
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: ok
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: díky, sako vypadá dost dobře, i ten druhý oblek - s tou kravatou je to bombové :-)
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? x-) svatba začátek září - 3.9.:-) rabi - na Viniční Altán jsem už četla dost stížností, takže nedoporučuju x-) A Vrtbovská už mají víkendy plný, mají volno jen ve všední dny... podívej se na zámeček Havel, myslím link je chateauhavel.cz, tam je to kráááásný, ale dražší...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všechny nové nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jojo, pěkné oboje ;-)
Odpovědět
Holky, já se v těch přípravách dost ztrácím - vývazky je to, co se dává hostům na klopy? nebyla to myrta...? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana.s.: Jojo, to mají hosté na šatech ;-)
Odpovědět
A ještě, jsem asi úplně blbá, ale jakej je rozdíl mezi organzou a vlizelinem? oboje se používá k dekorování tabule, ale co je lepší? ...jinak až přijdu na to, jak se vkládají fotky, tak je sem dám, abyste mě neměli za nějakou provokatérku x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jana.s.: Zrovna dneska jsme to tady řešily :o)) Pokud ti pomůže fotka, mrkni do alba ke mě, tam mám oboje :-D
Odpovědět
marsee - díky moc, tak asi vlizelin, je výraznější :-) vybrala sis krásný šaty x-) a regatu a vestu chci pro ženicha taky, ale ve zlaté barvě, aby ke mně ladil, nemám totiž bílý šaty, ale zlatý x-) vesta už se rýsuje, po regatě jsem se ještě nedívala... :-) a barvu tabule chci limetka-lila, takže sháním zeleno-fialovou dekoraci...
Odpovědět
Profilova fotka
jana.s.: Díky, se šatkama jsem spokojená, vestičkou stejně tak :) Nemáš foto šatek? Zajímalo by mě, jak zlaté šaty vypadají.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už se nám pomalu rýsuje oznamko, dnes jsem dostala elektron. formu, no našla jsem tam asi 3chyby. Hlavně jsem ale srazila tu neuvěřitelnou cenu z 95 na 48kč.
Odpovědět
marsee - dám sem link, ale asi tě to hodí na jinou fotku, a navíc je tam mají jen v bílé, najdi si šaty Bilbao, jsou úplně na konci, stránka č. 3 - http://www.andelske-svatebni-studio.c...
Odpovědět
Profilova fotka
jana.s.: Vypadají moc pěkně ;-) p.e.t.a.: Tak to je fajn, ale i těch 48,- je nějak moc nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no, my si ho vymysleli sami, máme tam 4fotky, takže asi kvůli tomu. Ale těch 95 mě dostalo, a představ si, udělalo to jen písmo, jako jiný tisk, prý ten levnější je méně výrazný, ale já teda viděla minimální rozdíl. A tak se potom vydělává.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?