Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
leeena: n. netaktni je slabe slovo ;-) kor pokud je to nase znama firma
Odpovědět
Profilova fotka
skoro bych se vsadila (sloh je stejný) že to je ona ;-)
Odpovědět
leeena: je, uz je to oficialne potvrzeno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak přeju, ať se jí brzy zbavíte - koukám, že se vrací jak bumerank a netrvá jí dlouho, aby někoho i pod novou přezdívkou naštvala a urazila.
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho...ona je fakt psycho..... se nejak neozyva ...lanka jedna hubena :-o
Odpovědět
Profilova fotka
to ona projížždí všechny naše fotky znechucená nad tím jak jsou tu všichni tlustý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanka: hlavne ja, co??? Si u me asi skocila odblinknout :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a že si tak oblíbila zrovna září
Odpovědět
Profilova fotka
tak az koukne na me album...tak uz si nic nikdy neda do huby protoze nebude chtit vypadat jako ja 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
at jde jednou pobavit i nas do cervna, ze? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tfuj...martinko nestras.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Taky me napadlo,ze je to ona. Ten styl projevu je jasny. Mimochodem ja urcite vedu ve "spiccich" a to jsem nahodila tolik fotek, to je skoro drzost :o) Co bych za to dala vypadat jako mitote, jejda to by bylo uzasne... Ale jeste bych asi chtela pribrat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je fakt síla, mě to taky chvilkama připadalo že je to ona ale říkám si že by nebyla tak blbá aby ses em zase přihlašovala, jestli to tak je tak ta holka není normální
Odpovědět
tak jsme zpet...tentokrat uz z domu...no asi sem u z neleze proto, ze je blokla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No pokud ma pripojeni od O2, UPC ci z mestske wifi a meni se ji automaticky IPadresa, tak to bloknuti nebude nadlouho :o/
Odpovědět
martja: ale prezdivka je blokla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
však ona si vymyslí nějakou novou,,
Odpovědět
my ji ale odhaliime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takž až se tu objeví bumerang, nesmrtelná teta, nebo lasi se vrací, tak je to ona :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: urcite ma ale fantazii na to si vymyslet ctvrtou, patou,...
Odpovědět
jj ale je tak blba ze se prozradi levou zadni
Odpovědět
Profilova fotka
No odhaleni bylo opravdu velmi rychle :o) Nicmene to tu muze cist i jako anonym, ale to by se ji asi nelibilo to, co se tu pise :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda co to tady čtu.. To musí být síla, být takhle zakomplexovaný člověk 8-) a hlavně nechtěný.. No obrátíme list, myslím, že za tolik slov ani nestojí. Už máte nějaký přehled ohledně pitiva na svatbu? Myslím alko i nealko? Budete mít naprosto volný výběr nebo to osekáte? Alkohol můžeme mít svůj a nealko z restauračky, ale i tak uvažuju, že nedám k dispozici třeba 8 druhů džusů a 4 kofoly a cocacoly..
Odpovědět
Ahoj holky, tak my už máme po víkendu zamluveného Dj x-) tak jsme se zase o kousek pohnuli, sice pomalu ale jistě postupujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme delat napojovy listek vcetne alkoholu. Uz takhle za piti pocitame tak 30tisic.
Odpovědět
Profilova fotka
chci se domluvit v restauraci, jestli by bylo možné džusy rozlévat z velkých balení.. určitě by to bylo levnější než ty malé džusíky cappy apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda já nestačím zírat :-D To je hruuuza hruuuzouciiii tady... Mitote, buď v klidu, baculatá tedy nejsi. Je fakt, že madla lásky jak bylo řečeno asi máš, ale kdo nemá. Ty mají už i modelky na mole, takže klídek. Někdo má výraznější pas, někdo rovnější. Do baculatosti máš teda hodně daleko :-D Víš co, tohle píše člověk, který má hodně komplexů a nejspíš v tom bude i závist. Z takových lidí si nic nedělej, ale naopak se vysměj ;-) Jinak jsme dneska pořídili krásný oblek od Koutného za super cenu 6000,-, tak jsme moc rádi. Sedí bezvadně, jen uvidíme podle bot, jestli o číslo nezkrátíme kalhoty, ale radši jsme je nenechávali ještě zkracovat, kdyby byly jiné botky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak kolem té kalkulace pití. My máme na osobu počítáno 1000,- - jídlo i pití. Prý je to cena v případě, že se bude pít nealko + alko v běžné míře. Uvažuji o tom, že ty drahé alko nápoje - whiskey, případně koktejly si každý bude platit za své.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: U nás právě bude ten nápojový lístek, aby lidé věděli, že to ostatní si budou platit. Takže budeme platit takové ty klasiky fernet, becherovku,.. Ty dražší si budou muset lidé hold zaplatit.
Odpovědět
tak co se týče pití - tak budeme platit pivo a víno.... ostatní alko nebudeme platit... stejně nevím, kdo by tam pil... nechci aby se to zvrhlo v opileckou společnost - to fakt silně nesnáším ]-( jinak džusy bychom chtěli taky rozlévané.... u cappíček bychom se asi nedoplatili x-) mitote: nic si z té kačeny nedělej... nemá v sobě kouska slušnosti a vychování... tohle se přece neříká, i kdyby to byla pravda jsem zvědavá za jak dlouho se tedy zase objeví :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?