Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
zmyzulka-tam mají na prodej-právě že je to luxisní cena..
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to je, dík za tip, to mají myslím na sadové ty obleky že? nebo na náměstí?
Odpovědět
je ja nevim,jak se to jmenuje..ja zlin neznam,bydlim tu chvili..ale sla jsem ´po namesti jak jsou 2 cukrárny u sebe,je tam bankomat ČS porad dolu na rozek..zahla doleva..a tam to je..primo ve svatebnim salonu
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to je ta Sadová dík :)
Odpovědět
A kde Ti budou dělat kytku?A jakou?Ja si chci obednat ve Zlíně na náměstí.
Odpovědět
tak holky ja dnes byla ve svatebni salonu ANO kvuli upravam saticek a jsem nadsena z pristupu, saticky byly nachystane vyprane a vyzehlene, pani kolem me hodinu skakala aby me vymyslela prsa, delku, aby vymyslela jak bohaty a zdobeny zavoj, tak ymi donesla taky prehoz pres ramena ktery k nim je tak jsem rekla ze ho tak ykupuju, pak jsme vymysleli jak a kam prisijeme na saty perlicky tak mi to ukazovala...no jsem nadsena...a nakonec jsem ji tam nechalaobrazek satu pro druzicky, nadiktovala jsem roky druzicek a do priste mni prirpavi cenovou kalkulaci...jeste az mi dojdou boty tak musim prijit s nimi kvuli delce...ale zatim jsem vazne nadsena
Odpovědět
mitote-Ty máš šaty z ANO?Tam já jsem vůbec nebyla spokojena..špinavé,staré šaty...protivná ženská...jdu se ti kuknout do alba,které jsi si vybrala..já tam nenašla šaty,které by trošku ušly..
Odpovědět
leopardka: nova kolekce mi rpisla skvela...stare jsou zasle ale nove ne...a ty me byly site na miru jedne neveste a pak byly pujceny jen 2x takze je mam jako nove a navi cnebyly ani presivane nijak tak je kupuju
Odpovědět
Profilova fotka
leopardka: s kytkou vůbec nevím, chtěla jsem kopretiny, ale prý se mi moc nehodí k oblečení, tak nevím... do alba jsem si naházela pár nápadů co se mi líbí, ale ještě uvidím... možná frézie, možná růže,.... o barvě zatím taky jenom uvažuju jestli bílou, nebo žlutou, oranžovou,... kytka je teď mé hlavní téma :D dělat si ji nechám asi ve Fryštáku, přítel mi kytky chodí kupovat tam... mitote: to je super! jako princezna, viď? ;-)
Odpovědět
zmyzulka: ano ano, ja jsem zatim max spokojena, nic nebyl problem pro ne zatim, budou mi saty jeste posivat perlickama a upravovat prsa abych v nich nejaky mela...
Odpovědět
leoparsdka: tak co na ne rikas? barva je to slonova kost
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :)))) u mě to podprsenka vždy jistí :)))) chystám se v blízké době, v mém oblíbeném ochůdku teď mají slevy 20-70% tož jsem zvědavá jestli něco hezkého ukořistím
Odpovědět
Článek se načítá
zmyzulka: no pani se u me snazila prsa vubec najit a nejak zvetsit :-D mam koupenou podprsneku variabilni co jde bez raminek, s raminkama a nebo okolo krku...a vzadu ma zapinani do krize takze je to snizeny aby na zadech nic nekoukalo...tak nakonec rekla z emi ji tam prisije aby nevylezala
Odpovědět
taky musím sehnat nějaké hezké prádlo.. mitote:není to muj styl..kazdá mame jiny vkus..jen bych colila neco trosku jineho,dela te to baculatejsi ..bych rekla ja..
Odpovědět
leopardka: tj vtipny, vsichni rikali ze jsem v tom krasne hubena :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote-promin,ojem hubena si predtavuju jinak..ale to je fuk,hlavne ze se tobe libi..a jakou kytku?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D tož já jsem na tom podobně, ale tak teď jsem celkem přibrala, tak se objevilo aspoň něco, ale ono to zase hned zmizí ať se budu chtít před svatbou zbavit nějakého toho kilečka. co naděláme 8-) dobrá podprsenka je holt dobrá věc :-D
Odpovědět
leopardka: a jak si predstavujes pojem hubena? chces rici ze 50kg je clovek tlusty jo? :-N
Odpovědět
zmyzulka: jako chcete mi rici ze jsem tlusta jo?
Odpovědět
nebavme se tu o váze-váha nerozhoduje..videla jsem ty fotky co tam máš v tom prádle..a "špíčky tam jsou" ale to do svatby treba jeste vyladis..co ta kytka??
Odpovědět
Profilova fotka
leopardka: :-D :-D :-D mě v nich teda přijde mitote jak lunt. je rozdíl mezi pojmem hubená a vychrtlá :-D 8-)
Odpovědět
jako sorry ale podle tabulek mam 4kg podvahu :-D
Odpovědět
kytka nevim chci anglicke ruze
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nééé, já reagovala na tvůj příspěvek výš, o těch prsách, že taky žádné nemám
Odpovědět
zmyzulka: aha me to totiz docela rozhodilo, me kazdy rika ze bych mela pribrat a tady se dozvidam ze bych mela zhubnout ze jsem tlusta a spekata :-(
Odpovědět
anglické ruze?To nevim jak vypada?je to rozdil od ceskych???nebo je to jak ceske a holanske tulipany??
Odpovědět
je to uplne neco jineho
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to byla jen shoda náhod, já psala o tom, že nemám žádná prsa a když přiberu tak se mi tam na chvílu něco objeví... šaty ti krásně sedí, jsi v nic jak proutek x-)
Odpovědět
tak ja jdu kuknout na net..v tve slozce jsem je nejak nenasla..nebo jsem slepa..mitote-ja nemyslela,ze jsi tlusta..jen proste na te fotce v pradle mas tzv. madla lasky-tak to u nas rikaji kluci..tezko se to shazuje-jen cvicenim...nechci,abys byla na me nastvana,bo mela komplex..ja jsem jen blba blondyna.. :-D
Odpovědět
zmyzulka: no ja myslim z eme s tim proutkem uz moc neuklidnis :-( leopardka: ty madla myslis to ze kdyz tam sahnu ze se bodnu do kosti? tak to je prima...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?