Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No já už se těším zase na moje nehtíky. Je fakt, že tohle je tři neděle bez práce, nebudu mít nervy, že se mi na svatbu nějaký ulomí, což u vlastních nehtů nikdy nevíš, ale v září je sundám. Chvíli asi bude trvat, než se mi ty moje dají opět dohromady, ale věřím, že zase budou pěkné jako předtím ;-) Každý mi ty nehtíky chválil, ale tak aspoň jsem si na chvíli odpočinula od neustálého pečování, lakování,... u přírodních nehtů to bylo velmi časté :o)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to držím palce, aby přítel něco sehnal :o) Já pomažu za chvíli do práce, tak pěkný den holky.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahojky, tak to já mám hodně levnou kadeřnici, říkala že za účes si účtuje 300,- a mám počítat s 2 hodinami, tak počítám tak na 7 že k ní pojedu a pak kosmetičk ale ta nebude chtít taky moc, jinak jsem teď byla u kadeřnice a za stříhání a melír 350,- je výhoda že to má v baráčku kde neplatí nájem tak kvůli tomu to nemá vůbec drahé. Koupila jsem si v sobitu bižu tak se mrknite do alba, mám i čelenku do vlasů tak si jí příště vemu k ní a dohodnem se na nějakém účesu.Jinak už mám podvazek, ale ten jsem dostala a je mi ho škoda dražit tak nevím jestli si ho nakonec nenechám
Odpovědět
jo to ja zjistila v aquaparku po jizde na tobogabu ze jsem i tri nehty lehci, ale pravda, mam je uz odrostly a tri tydny
Odpovědět
Profilova fotka
Budu si taky nechávat upravovat nehty,ale paní říkala že je lepší pokud tam nebudu chodit pravidelně si je jen nechat narůst a ona mi je jenom přetře tím gelem a upraví :-)
Odpovědět
Taky si budu nechávat upravovat nehty gelem. Bude mě to stát 400, mám si to přijít odzkoušet dřív, abych pak na svatbě nebyla nesvá :-) Podvazek budu mít půjčený od ségry, takže ho dražit určitě nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Pokud si je nechas odrust, tak by jsi je mela mit v poradku. delien: Taky doporucuji si na me zvyknout, obvzlast, pokud nekdo neni moc zvykly na laky. Ta vrstva gelu je znat. A pokud neni nekdo zvykly na dlouhe, tak by si poprve mel nechat jen trosku delsi, nez je u nej normalni.
Odpovědět
martja_sgcz: děkuju za radu :-) Na svatbě sestry jsem měla nehty jen nalepovací a cítila jsem se nesvá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já si chci taky nechat udělat nehty, ale jen pěkně nazdobit svoje. Já mám svoje dlouhé a nalakované vypadají jako gelovky, tak mi všude řekli, že by to byla hrozná škoda. Vždycky jsem chtěla gelové zkusit, ale já si hrozně ráda sama lakuju a zdobím nehty, třeba i třikrát do týdne, tak by mi to chybělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: To muzes i na gelovkach :-D Ale jinak souhlasim,ze u nekterych nehtu je to skoda, to je lepsi je pripadne vyzivovat a lakovat a lakovat :o) delien: To ja pred 18lety u brachy, ale to gelovky u nas jeste nebyly :o) Mi upadly 3 behem dne a neumela jsem vzit do ruky sklenicku, natoz se utrit na WC :-D
Odpovědět
p.e.t.a: tak to máš fajn, mě s ety moje pořád lámou. Proto si chci nechat udělat gelovky. Kdybych měla pevné nehty tak bych si nechala upravit taky svoje nehty.
Odpovědět
hele holky, nechty.......... ale co postava? budete neco delat se zadama a rukama, aby byly v tech satech pekne pevne? ja jsem na svych zadech zpozorovala takove nehezke faldiky a asi by byly v satech videt. ale do posilky se mi nechce. resite nejak svoji postavu do satu? bohuzel stahovaci gatky nezachrani vsechno...... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
mlzka: od brezna zacina v posilce Shodte sveho tucnaka tak ja i skoro manza do toho jdeme, kamos diky nim zhubl 10kilo a posilil krasne postavu, maji to perfektne vybavene a mas osobniho trenera i jidelnicek mlzka: faldiky? ja t eplesklnu, vypadas jak anorekticka, ani na tebe nemaji saty a vykladas tay o faldikach na zadech...nech toho nebo ti lisknu
Odpovědět
no to si myslis holka! ja mam hubene ruce a zadny prsa, ale ty zada proste nejsou hezky. nerikam hubnout, ale zpevnit! mozna zacnu s kamoskou behat, taky pry po zime trosku zlenivela... a pak asi cinky.
Odpovědět
mlzka: no comment, nemas na sobe ani gram tuku, nestvi
Odpovědět
to si mitote fakt jenom myslis. vis, kdy si to clovek uvedomi? kdyz vidis vsechny ty krasne zpevneny modelky v satech, co se ti llibi, pak se do toho obleces a zjistis, ze si nejaka neforemna a shrbena. taky se vam holky zda, ze se na fotkach s tech satech strasne hrbime? ja vim, ze nebudu vypadat jak modelka, ale ty shrbeny ramena to strasne kazi. nevite, co pomaha proti hrbeni? teda krom noseni batohu........
Odpovědět
ja nemam dojem ze bych se mlcela, jinak proti tomu je dobry cviceni a tanec...
Odpovědět
Profilova fotka
Já určitě budu pokračovat ve schazovani (už jsem začala loni v lednu) a chodím 2x týdně tančit, tak to snad bude stačit :o) mlzka: Na srovnání těla je opravdu velmi dobrý tanec. Třeba já dělám orient a flamenco a bez správného postoje to prostě nejde a nefunguje, tak jak má. Mě to naučili poměrně rychle :o)
Odpovědět
no jo martjo, jenze ja jsem na tanec malinko leva a muj drahy jeste vic. a to bych musela pekne makat, aby se mi tim zpevnily zada! nikdy jsem profesionalne netancila, ale co znam decka, tak je to pekny zahul a spis je z toho ty zada bolela. ale to asi neni tvuj pripad, ne? ty to delas spis pro radost a ne jako drill....
Odpovědět
mlzka: to neva ze jsi poleno tancovat muzes cokoliv a zada boli protoze jsou slaba musi se posilit a pak uz neboli
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, hlavní je posílit svalstvo. A to já ho mám hodně povolené :-( Musím taky něco začít dělat, jinak jsem jak invalida.
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, já snad faldíky na zádech nemám, ale mám madla :-D Jinak hrbení je hrozná věc, já jsem na to úplně alergická :o)) To chce cvičit na záda, posilovat zádové svalstvo, ale stačí klidně doma, na to posilovna není potřeba :o) S hrbením potíže nemám, ale ty začínající madla nad zadkem by měly jít dolů ]-( Jinak já jsem od třetí třídy cvičila aerobic (závodně), loni jsem vedla kroužky a cvičila i pro ženský, ale letos při těchto službách už to nejde :( Na postavě do svatby musím zamakat rozhodně - měla bych zhubnout ruce a ty madla. p.e.t.a: I mě paní doporučovala, ať si nechám svoje nehtíky, ale já to prostě chtěla vyzkoušet.
Odpovědět
mlzka zada, marsee madla...holky vy jste vtipne...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No vždyť víš tu mou story o madlech :o))
Odpovědět
marsee: prave proto ze ji vim tak s eji smeju :-D protoze je navic totalne imaginarni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já bych se zase ráda vzdala počínající pneumatiky ;-)
Odpovědět
ja mam pneu od narozeni, je jak plavaci kruh
Odpovědět
Profilova fotka
holky já bych chtěla mít vaše starostí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D To já je jen maskuju, ale fakt tam jsou... No holky, musíme být krásné přeci, takže žádné hrbení a pečovat o sebe :-D
Odpovědět
marsee: pecuju, ceka me prvni kosmetika :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?