Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina - :-D :-D :-D představa zadku v otevřené lednici mě fakt pobavila :-D :-D monulka - helium je prostě helium, nevím, že by bylo nějaké speciálně "ústní" ...najdi si třeba firmu lindegas, je to dodavatel plynů, mají i helium...
Odpovědět
Profilova fotka
jj a vychází nejlevněji... ;-) my jej nakonec mít ale nebudem... :-)
Odpovědět
No tak ja mam samodrzici puncochy v telove barve, ale nemam s nima zkusenosti tak jsem zvedava. Botky zkousim rozchodit doma a musim rict, ze je to lepsi nez kdyz jsem si takhle zvykala na novy lyzaky (to jsem si na dlazdickach rozbila hubu tolikrat...). Dneska jsem koupila stuhy na auta a taky oranzovou stuhu ze ktery budu vazat maslicky na krabice s vysluzkama. Takze ted me ceka porad bud vazat nebo vysivat a modlit se abych to stihla.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si koupila děrovačky ve tvaru hvězdičky a motýla a nevím co všechno, ale papír z výslužek je moc hrubý, taak nic, stužka a ubrousek postačí, bude muset...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak větrat budeme asi všechny :-D Já mám takové smatanové punčochy, přesně k prádlu i šatkám, takže jsem maximálně spokojená ;-) Holky pořád studuji ty noviny a nějak pořádně nevím, kde začít....ale už to tak vypadá, že možná budeme s drahým tančit na první tanec po americku- nejdřív pomalu a pak rychlá show :-D Tak jsem zvědavá, jak nám to půjde, držte palce ;-) to nebude nikdo čekat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
smetanové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jsem pokročila, dort objednán, čtvercový, třípatrák,potažen marcipánem,růžičky oranžové a na každým patru bude uvázaná stuha,kterou si musím ovšem koupit. CHci oranžovou,tak podle cukráře, má každý jinou představu o oranžové,tak ať si raději prý koupím podle svý představy, pak už kytičky doladí k barvě stuhy. Ještě jsme objednali 80 šunkových chlebíčků.No a doladili jsme detaily v restauraci,kde co bude atak., a taky zaplatili už zálohu na hostinu. ;-) Jinak já budu mít taky ty samodržící punčochy,vůbec nevím,jak se v nich budu cejtit,pže kromě punčocháčů jsem to neměla nikdy na nohách. Jsou v barvě tělový i ta krajka je tělová. A ten větráček pod šaty by se mi hodil taky. :-D V šatech chci vydžet až do konce a budu pro to dělat maximum,abych je nemusela svlíkat. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..tak větrák budeme asi potřebovat všechny :-D :-D Uvidím, co s tím podvazkáčem...buď ho budu mít nebo ne ;-) Zkusím a pak se rozhodnu... Já zatím botinky nemám, takže nemám co rozcházet ;-) browneye: také jsem chtěla přítele přesvědčit, abychom něco podobného vymysleli, ale nejprve nechtěl a teď už mi říká, že bychom to nestačili vyladit a vymyslet tak...aby to bylo O.K. tak jsem si říkala, že ho ještě zkusím přemluvit :-N třeba ho zlomím a do svatby něco nacvičíme....to by byl "super šok" pro ostatní... x-) Oranžovou stužku na krabičky na výslužky musím ještě také pořídit + vytvořit jmenovky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Můžu se opožděně přidat? vdávám se 22.8. na liberecké radnici...koukám, jak tu všichni tu svatbu děsně řešíte a začíná mě chytat děs, já jsem si zamluvila šaty i hospodu před 14 dny teprve.... a to jsem oficiálně zasnoubená od 24.12.2008...Ještě nemáme svatební koláčky ani rozdané oznámení...už nějak začínám nestíhat. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem šla bez punčoch i punčocháčů, měla jsem dlouhé šaty, tak by stejně nebyly vidět... - ale můžu vás ujistit, že i když nepálilo sluníčko, tak jsem byla zpocená všude, měla jsem šaty s 2 všitýma spodničkama + kruhovou spodničku... - ono se to nezdá, ale je to spousta látky a tepla :-D Takže pokud plánujete dlouhý šaty, doporučuju jít naboso...
Odpovědět
Od včerejška mám obrovskou radost, tchýně mě maximálně překvapila. Upravila mi rukávy na bolérku a teď je to maximální paráda. Objednávala jsem si ho přes net a bohužel zaměnili míry a bolérko mi bylo malé přes rukávy. Teď je všechno v pohodě. Hned jsem jí vrazila šaty, co jsem si nechala ušít na převlečení, řekla mi, že horní díl je špatně ušitý a neví, co se s nimi dá dělat. Zkusím ji přesvědčit, ať ten hořejšek ušije znovu ona. Látky mám ještě doma dost :-D Uvidíme, jestli se jí do toho bude chtít. Má dovolenou a bude u nás celý týden, tak by se jí chtít snad mělo :-D :-D Jinak jsem byla na Andělu v květinářství a jsem nadšená, dělají tam krásné vazby a přítel říkal, že tam mi kytku objedná. Tak konečně shoda :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
inkana: jůů, to máš den po mě a já taky na liberecký radnici. x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
inkana:koláčky jsme rozvezli v neděli konečně. Neboj ještě máš čas. My jsme je rozváželi teprve s oznámkama,takže ještě ani nevím, kdo se konkrétně dostaví a kolik bude aut. Povolenku mám na 15 aut.
Odpovědět
Profilova fotka
Sasi paráda :-) hned je svět růžovější :-) Martinko3 tak mi řekni, jak mám být bez punčoch a na boso vydržet v lodičkách.... 8-(
Odpovědět
kajka_37 taky sem uvažovala na boso ale nakonec zavrhla sice mám kouopené púunčocháče ale koupím jen punčochy samodržící taky bych umřela na boso v lodičkách ;-) a doufám že nebudou nějaký vedra vy to máte akorát den po nás ;-)
Odpovědět
kajka: Já taky v lodičkách na boso nejsem schopná vydržet a jelikož jsem přes nohy malý vepřík, měla bych sedřená i stehna. :-| Dneska nebo zítra jdeme s přítelem k Blažkovi pro upravené kalhoty. Prodavačka je pro švadlenu špatně změřila a jedna nohavice byla kratší :-( Doufám, že už to bude OK.
Odpovědět
Profilova fotka
sas: jo jo, když jsem byla těhotná,tak jsem šla na boso v sukni a měla jsem pěkný odřeniny na stehnech. Pak jsem 2 dny nemohla chodit. Takže punčochy vzít určitě,je to taková i ochrana proti tomu. Ikdyž se zpotíš,tak to nedře alespoň. Já je určitě beru,pak uvidim jestli sundám. Stehna už se mi nedřou,co jsem zhubla, naštěstí :-N Boty mám otevřený, viz.album,ale i tak si punčochy beru prostě. :-) A co v práci včera? přežilas? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako sice jsem natrefila v tchibu ma silonkový špičky apod, ale nemám to vyzkoušený... a jak vydrží holá pata, taky ne.. a teď, týden před svatbou už to zjišťovat nebudu.... prostě pro krásu se musí trpět, ten jeden den to přežijem ne? :-) ;-)
Odpovědět
tayllorka: Přežila, ale dneska taky nic moc, dneska jsem přišla do práce a šéf už na mě zase číhal s nějakýma blbostma. Včera jsem zase jako tradičně předělávala fakturu, protože je úplně blbej. Když jsem mu říkala, že takhle ji prostě vystavit nemůžu, tak se tvářil, že jsem úplně blbá a odpoledne mi volal, ať ji nedávám do pošty, protože se bude předělávat. A takhle je to každou chvíli. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky kamarádka měla ty gelový vložky do bot na svatbě a nemohla si to vynachválit. Já je ale kupovat nebudu, botičky mám měkoučký a když teda budou bolet,tak budou, já to vydržim. :-) pro jednou. Včera mi můj nastávající říkal: já už to chci mít za sebou a už být v hospůdce a cpát se dobrotama. No není to zlatíčko :-D sas: všichni šéfové jsou debilové,tak to prostě je, no :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kajka... - nevím, já v lodičkách nechodím, měla jsem placaté botky (viz album z příprav)... - na podpadkách bych se asi zabila, a nechtěla jsem to na svatbu zkoušet... Já jsem prostě dopředu věděla, že punčochy ani punčocháče nechci za žádnou cenu, (nemám je ráda ani normálně), i kdybych měla jiný boty, asi bych šla bez nich... Ale nevím, jestli jsou boty ve kterých to nejde, tak to prostě nejde, budeš to muset vydržet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajka:tak tak, pro krásu se musí trpět. Ale budeme kočky v šatech, že jo? Já už se hrozně těšim na zkoušku 8.8., hih, to ty už se budeš vdávat. :-)
Odpovědět
tayllorka: Já se těším, až si v klidu po svatbě sednu a sním celý vajíčkový chlebíček. O víkendu přítel koupil 2-místné auto s takovou tou boudičkou (pickup). Byla jsem nadšená, řekla jsem mu, že už nebude problém ho po svatební party odvézt domů v jakékoli poloze :-D :-D Prej sem blbá 8-)
Odpovědět
tayllorka: Jasně, budeme vrnět blahem :-) 12. srpna mám zkoušku účesu, strašně se na to těším. Původně jsem chtěla, aby mi vlasy udělal můj kadeřník, ale ten mi naposledy, když mi krátil vlasy, učes tak vy*urvil, že jsem to nechala na mojí tetě, která mi sehnala šikovnou kadeřnici, za kterou nebudu muset ani jezdit a učeše mě doma. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas: :-D :-D :-D u nás to bude obráceně, přítel je absolutní abstinent(nedá si ani pivo), tak to budu muset za něj dohnat. :-) jsem mu řekla. :-) A prej jsem taky blbá :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sas: co budeš mít na tý hlavě teda? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako já ýž se taky těším, až bude po všech soutěžích a nutných svatebních trapasech, budu buď sedět a cpát se nebo trsat trsat... :-))))
Odpovědět
tayllorka: Něco jako mám v albu. Ale jestli mě naštvou nechám si udělat dredy a vezmu si jamajskou háčkovanou čapku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sas :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, tak ja uz mam navazane maslicky na krabice s vysluzkama, jeste si budu muset pohrat s barvama na stitkach na krabice, ale to je za vecer hotovy.Takze pohodicka:-) Ted jeste vybilit doma u poslednich oken a bude klid na dokoncovani priprav. Na zkousku ucesu nejdu, bude me cesat kamaradka kadernice. Cesala me uz nekolikrat, vzdycky bez zkousky a vzdycky to dopadlo vyborne, je na to strasne sikovna.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?