Nevěsty, které se vdávaly 18.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky holky je nekdo kdo se vdava stejne jako ja?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj! určitě dej, jsem zvědavá :-) Já jdu akorát hlásit první koupenou věc! Ženich má oblek 8-) Byli jsme v Polsku, ale máme ho z kameného obchodu (i když je to tam asi jedno :-) ), ale je kompletní: oblek, košile, kravata, manžetové knoflíčky, pásek - 4200,- Kč a zároveň jsme oblékli i ženicha - oblek, košile, kravata, pásek, boty - 4500,- Kč. a ještě kluci každý dostali další kravatu jako dárek Byl tam úplně úžasný pán, opravdu kolem kluků lítal a udělal z nich elegány :-)
Odpovědět
fakt je to je super take me tohle ceka a kde jste byli? ale pritel neni zastance polaku chce si nechat oblek usit nosi ho i normalne
Odpovědět
ja mam jeste dilema koukala jsem ze nase organza vypada spis do cervena nez bordo tak ted nevim jestli koupit novou nebo na to kaslat
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no tak to jo, můj zase vezme na sebe oblek tak dvakrát, třikrát do roka, takže tohle stačí, no my to máme nejblíž do Kudowy Zdroje (nebo jak se to skloňuje :-)), já jsem nejdřív taky chtěla, aby si koupil kvalitní, ale pak jsme usoudili, že to bude takhle stačit a když bude mít potřebu, že potřebuje nový, tak si ho koupí za 5 let, až nebude tolik výdajů najednou.. Koukala jsem na fotky, rozhodně bych řekla, že nejlepší byly šaty č. 4
Odpovědět
jj to jsou oni akorat zmeni barvu champan bordo
Odpovědět
Profilova fotka
ok, no já jdu poprvé zkoušet ve čtvrtek, tak jsem zvědavá.. už se těším (a bojím 8-) ). Neměla jsi problém s tím, že jsi se fotila? Četla jsem tu někde, že to v některých salonech nedovolují..
Odpovědět
vsude kde jsem byla v pohode naopak pani ted v madore rikala at klidne fotime dojdeme si klidne nekam jinam a pak se rozhodnu
Odpovědět
tak kde jste devcatka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, máme s miláčkem taky termín na 18.6.2011 :-) , máme už zamluvenou fotografku Zuzku Scharf, zámek ve Slatiňanech a i restauraci Bartoni na hostinu... Základ už máme, ale je toho ještě strašná kupa, co se musí zařídit... ;-)
Odpovědět
ahojky vitam te.......no to mi povidej .....me pripada ze je na vse moc brzo a pak pozde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc za přivítání... :-) Původně jsme měli vybrané datum na 11.6.2011, ale jelikož Zuzce Scharf se zaplnil termín hned minutu po půlnoci (přes e-mail) já jsem jí volala až ráno... :-( tak jsem svatbu posunuli o týden dýl... a myslím si, že to ničemu nevadí... Velkou radost mi udělala paní na matrice ve Slatiňanech, oficiálně přijímají rezervace na svatbu na zámku od 1.10. a když slyšela, jak jsem nastydlá, tak mi řekla, že mi termín zarezervuje, abych si mohla jít v klidu lehnout... :-D Už máme vybrané prstýnky, pojedeme se na ně podívat, jak vypadají ve skutečnosti a pak taky hlavně vyzkoušet velikost. Botičky už jsem si vybrala, ale mám strach je přes net objednat, mám pokaždé jiné číslo. Mám představu i o bižuterii, ale nemůžu nikde sehnat to, co bych si představovala, to je nejhorší, když máš nějakou představu a pak to nemůžeš sehnat... ale nevzdávám se, budu hledat dál... ;-)
Odpovědět
ahojky my chteli 9.8 ale na libenskem zamku oddavaji 3 sobotu v mesici......zacli poustet terminy 1.9 v 8 hod ja tam byla v 16 a uz jsem nesehnala 13 hodinu ....takze nakonec 18.6. ve 12...... na foceni mame lucii ryglovou uz nam delala predsvatebni fotky jedna je v albu.......pekne......prstynky jsme si taky vybrali akort jsou z bileho zlata a my chceme titan tak nam jedna firma v plzni slibila ze to pujde chystame se tam v rijnu...... saty jsem zkousela ted a mam vybrano ale budou se sit az v kvetnu tak jsem z toho takova nervozni ze je to moc pozde ....kadernice dlouholeta a jeji kamaradka simona vizazistka take objednana ....cena vyssi ale super
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já už mám šatičky doma... šily se v Číně a jsou luxusní, mám je schovaný ve skříni a nekoukám na ně, aby se mi neokoukaly... ;-) vyšly mě na 2.399,- takže to je za pár korun. :-)
Odpovědět
jsou moc moc pekne .....ja se tohohle bala
Odpovědět
Profilova fotka
proste.ja: taky vítám :-) Tak jsem ve čtvrtek byla poprvé zkoušet šaty a zjistila jsem, že mají na mě taky něco hezkého 8-) Vůbec jsem předtím neměla představu, co bych mohla a co ne (ne že bych teda vlastně na tom byla te´d o moc líp :-D ) Zkoušela jsem si dvě sukně s různýma korzetama a pak nakonec i šaty, které se mě fakt líbili, fotky u sebe nemám, má je mamka na foťáku, takže je nejdříve musím vytáhnout. Ale co jsem v autě koukala, tak se mě na fotkách překvapivě líbilo nejvíc to, co se mě naživo líbilo nejmíň :-D Takže to je docela sranda.. proste.ja: No to koukám, že to vyjde takhle levně =-) Ptala jsem se na cenu a půjčovný u nás od 3500 - 5500,- Kč, což si myslím, že taky jde.
Odpovědět
Profilova fotka
lidus86: Tak ono to opravdu chce mít někoho sebou, kdo popravdě řekne, jak Tě vidí a pak to vyfotit a kouknout se na to sama... :-) No já mám nejblíž Chrudim a Pardubice a v Pardubicích je pěkná půjčovna, mají nádherný šaty a hodně nových modelů, ale ceny jsou taky "nádherný" cca. 6 - 10 tis. :-( A v Chrudimi co je půjčovna, tak mi ty šaty přijdou takový "okoukaný" nic mě nezaujalo... :-( Ale já jsem spokojená, koupila jsem si spodnici a není klasická kruhová, ale je i pod vlečku šatů (zkusím najít fotku a dát to do alba) :-) No popravdě šaty stály 1 EURo a doprava 89 EURo, vydražila jsem si je na ebay.de jako spodnici a ještě mám zálusk na čelenku :-) Pokud má prodejce možnost platby PayPal, tak Tebe ta platba nestojí nic... ;-) Jinak za 14 dní se jedeme fotit na předsvatební fotečky, tak dám pak do alba ochutnávku... :-)
Odpovědět
ahojky ...my uz mame predsvatebni hotove ........................jj ceny jsou ruzne ale pokud chce barvu nic moc nemaji
Odpovědět
Profilova fotka
to já jsem samozřejmě měla sebou mamku a ségru s neteří, a shodli jsme se na stejným. Teď jsem tady vytočená, protože mě nejdou stáhnout fotky do pc... připojim foťák, otevřu složku a nic tam není.. ]-( chtěla jsem si sebe prohlídnout ve velkým :-D a ono nic.. proste.ja: koukám až teď, že jsi z okresu Chrudim ;-) Já jsem z Chocně, cca 35km od Pardubic, okres Ústí nad Orlicí, svatbu bychom měli mít na Nových Hradech, až se matrikáři z Vysokého Mýta rozhoupou a začnou dávat termíny na příští rok.. Ještě jsem se chtěla zeptat, protože koukám, že už nakupujete na výzdobu, jestli taky objednáváte na netu? chtěla bych už taky něco zkusit, ale bojím se, abych pak nedostala jiný odstín barvy než jaký vypadá na obrázku, chceme světle zelenou svatbu.. takže odstínů je kupu.. :-|
Odpovědět
jj ja chci bordo a muzu ti rict ze je to dost tezke sladit jednu bordo ....myslim ze mi nejake veci zustanou a pak se je pokusim prodat kazdou chvili se mi libi neco jineho .....hihi ....zrovna vcera jsem objednavala pisek ale tam to nebyla bordo ale burgunda hihi
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: koukám na předsvatební fotky, krásný, sluší vám to ;-) Mě se podařilo nahrát fotky do pc, takže huráá :-) ale teď když na to koukám, tak nevím, nevím, budu hledat dál.. No jo, asi to budu muset risknout noo.. když já vůbec nevím, kde bych to jinde sháněla, tady u nás asi nikde není žádný obchod, kde by tyhle doplňky měli..
Odpovědět
dekuji za pochvalu fotek ....budeme z nich delat oznameni fotila je nase svatebni fotografka....lucka.....no ja nakupuji tady na aukru a pak shopy ....nemam cas nikam chodit .....akorat ted chci do ikei se podivat na umele kaly
Odpovědět
Profilova fotka
no to budete mít fajn, my s tím oznámením pořád nevíme, obrázek se mě nedaří najít, takže to budeme muset asi vymyslet jinak, nebo nevím.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: Máte krásný fotečky, taky se budeme fotit s naším mazlíkem, ale ještě si 14 dní musím počkat... lidus86: já mám všechno nakoupený přes internet a pár věcí z Ikea :-) My budeme mít svatbu do růžova a neměla jsem problém se sladěním barev, já jsem chtěla takovou tu "sladce" růžovou, jak cukrová vata... :-D
Odpovědět
ahojky maji toho v ikee hodne?
Odpovědět
proste .ja................dekuji za pochvalu fotek
Odpovědět
Profilova fotka
proste.ja: taky budete mít oznámení s fotkou? jj, tak u růžový zase takový problém není, ale s tou zelenou, to jsem si zase vybrala :-D No nějak to dopadne no.. a kde jste na netu kupovali? já zatím koukám na svatbadekor.cz..
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: není zač... :-) my máme z Ikey skleněný tácky pod svíčky, a takový ty skleničky na svíčky, pak tam mají plovoucí svíčky, mraky svíček a svícnů, a mají tam i ubrousky za pěkný ceny, ale můžeš kouknout na stránky, než tam pojedeš, já to dělám tak, že si vždycky vytisknu co chci, abych na nic nezapoměla... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem konečně založila album, tak můžete mrknout..
Odpovědět
Profilova fotka
lidus86: jj, oznámko budeme mít s fotkou, ještě nevím jestli jako jedna světlá a přes to text a nebo víc fotek a mezi to text... uvidíme podle foteček... :-) já to mám z svatebnidekorace.cz a svatbadekor.cz... :-)
Odpovědět
lidus86....koukala jsem do albicka .....moc pekne saty ....muj nazor....libi se mi 1 a 3 druhe te delaji silnejsi ale je to jen muj nazor .....protoze me uplne kazdy rika neco jineho neni nejake vetsi procento lidi ktere by se shodli na jednech
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?