Nevěsty, které se vdávaly 18.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky holky je nekdo kdo se vdava stejne jako ja?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, u nás už z těch věcí je zařízeno téměř vše. Teď pořád ještě řešíme oznámení. Dnes jsme byli zamluvit květinářku, takže to taky vyšlo, příští pátek máme schůzku s fotografkou a zároveň se chceme stavit objednat prstýnky. Vybráno už nějakou chvíli máme. Postupně dokupuji nějakou dekoraci, naposledy polštářek pod prstýnky. Teď ještě chci koupit klobouk na ženichovo auto. A pak už asi opravdu jen to jídlo :-D Holky, byly jste už na matrice? Já mám totiž obavu, že tam s přítelem nebudu moct jet, takže mu budu muset vyplnit plnou moc a tak. Prý budeme ještě vyplňovat nějakou žádost o uzavření manželství mimo obřadní síň nebo tak něco, nemáte už to někdo doma, že bych se podívala jak to alespoň vypadá? díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj já se též přidávám k datumu k Vám.
Odpovědět
Profilova fotka
@lidus86 ahojky, tak jestli máte svatbu mimo obřadní místnost tak dávají podepsat žádost. Mám odkaz http://www.muzeumcb.cz/dokumenty/zado... tuto jsme vyplňovali my:) jestli ti pomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
@lidus86 Přítel taky nemohl na matriku, takže mi matrikářka dala všechny doklady, vyplnili jsme to doma a pak jsem to tam znovu přivezla vyplněný a podepsaný... nebyl s tím žádný problém...:-) (přítel je totiž přes týden pryč a jezdí domů jen na víkendy).
Odpovědět
Ahojte, pridavam sa k datumu 18.6.2011 o 14:00 na Staromestskej radnici :-D
Odpovědět
ahoj, my uz mame taky skoro vsechno, vcera jsme byli na plese poslehnout si nase hudebniky a jsme spokojeni. Ted uz budu ladit jenom detaily. Jediny co me asi z priprav trapi je vyzdoba obradniho mista - mame to na zamku Kacina a bude to pro nas delat svatebni salon, ale komunikace s nim docela dost vazne. Asi budeme muset udelat osobni navstevu.
Odpovědět
Rada by som sa spytala ci tu je niekto kto ma obrad v Staromestskej radnici - 18.6. Dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@proste.ja Já jsem tedy za přítele nemusela nic podepisovat, byl na matrice se mnou, ale byla tam jedna slečna, že přítel nemůže přijít, že je neustále v zaměstnání a ta píp na matrice řekla, že to jinak nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím další pokrok, máme objednané prstýnky a konala se schůzka s fotografkou. Holky, taky vás tak zaskočili ceny zlatých snubáků? prolezli jsem několik zlatnictví a pod 10tis. byly jen úzké proužky..
Odpovědět
@lidus86 My máme za 10 tis. 6 mm široké a navíc ještě kombinace žluté + bílé zlato. Kupovali jsme si je už loni v létě, od té doby šlo zlato nahoru, bohužel se ani moc nevyplatí prodávat vlastní zlato, protože výkup je úplně směšný a to je toho zlata škoda. Jinak si vzpomínám, že nám zlatník říkal, že dražší je bílé zlato a také kombinace.
Odpovědět
@lidus86 Ahoj,my mame bile zlato a sire 6mm a cena obou prstynku dohromady by byla cca 14tis. Od pritelovi maminky jsme dostali nejake zlato, ktere se pouzije na vyrobu, takze konecna cena by mohla byt kolem 8-9tis.Kc. Pristi tyden si pro ne jedem, tak dam vedet presnou cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my máme zařízeného fotografa, kameramana, cukroví, šaty nevěsty i ženicha, boty pro oba, šaty na převlečení, prstýnky, oznámení (i rozdané:-)), zamluveny dekorace, nadělané čokoládky, vybrané květinářství, proběhla zkouška účesu,zamluven hotel na svatební noc :-D, naplánována hostina, zařízeno na matrice. Teď mě čeká zkouška líčení, udělat jmenovky a svatební noviny, vybrat auta která nás povezou a autobus který poveze hosty, setkat se znovu s fotografem a kameramanem a ujasnit si co vlastně chceme, vybrat hudbu na obřad....no když tak o tom přemýšlím, tak toho je docela dost co mě ještě čeká zařídit.. nezdá se to,ale jsou to takové drobnosti jedna k druhé a ....čas ale neúprostně běží. No ale nevím jak vy ale já se na ten den D mooooc těším, co vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my jsme taky hodně pokročily od doby kdy jsem tu byla naposledy. Prstýnky už máme nějakou dobu doma a vyšly nás dost levno. Kupovali jsme je přímo u výrobce, tzn. že si neúčtuje nic navíc než jen materiál a práci. Máme je z bílého zlata, kombinace lesku a jemného pískování a já 3 kamínky, šířka 6 mm a cena byla necelých 9 tisíc. Jelikož jsme měli nějaké své zlato, tak nás vyšly jen na 4 tisíce. Na matriku bychom v nejbližší době měli též vyrazit. Ani se nenadějeme a bude náš den D tady :-)
Odpovědět
Ahoj, tak my jsme nase prstynky poslali na reklamaci, byly tam nejaky dupky a ten muj mi moc nesedel. Ale byl to krasnej pocit, mit ho na ruce. Jinak konecna cena prstynku je 9tis. (kdybychom si nedavali zlato, tak 17tis.). Zda se mi to docela predrazeny, nemam zadny brilianty, jen bile zlato a 6 kaminku (zirkon). Ale moc se mi libi a to je asi nejdulezitejsi. @lenulka_333 Muzu se zeptat, od koho mate prstynky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, svatba se teda docela blíží, už jen 2,5 měsíce, ale už máme hodně věcí domluvených a zařízených. Šaty už mám zamluvené, přítel má oblek koupený, snad už jen košile mu chybí, naše roční dcerka už má šatečky taky doma, svatební koláčky i mini zákusky jsme už ochutnali, prstýnky už taky máme, kadeřník, kosmetička i květinářka jsou zamluveni, restaurace s ubytováním i kapela taky .... tak už se budou ladit jen detaily. Kosmetička mi přijde ke kadeřníkovi do salonu, účes budu zkoušet mesíc předem. Máme to trochu složitější, bydlíme v Rokycanech, ale svatba bude v Děčíně (původní bydliště nevěsty). Jmenovky na stůl už jsem si taky vyrobila, zbytek dekorace na stoly a auta už je na cestě k nám. Fotit nám bude přítelův kamarád. ...... Čekala jsem to horší, někdy si říkám, že svatba se dá v pohodě ca za 3 měsíce zařídit (možná to je tím, že jsem na mateřské a mám na to zařizování čas). JO... jen dort jsem nějak ještě nevybrala, ale to už je snad detail .... nemůžu nějak v DC vybrat cukrárnu. Nemáte některá z Ústeckého kraje nějaký tip?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucisi Prstýnky máme ze Zlína zlatnictví Pechanec ;-) Hlavní je, že se ti líbí, i když ta cena se mi zdá dost velká.
Odpovědět
Taky se přidávám k termínu 18.6.2011 ... konkrétně v 11 hodin na MÚ v Ostravě - Vítkovicích :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj aferzy, vítej :-), tak se pochlub jak jsi na tom s přípravami, co už vše máš, co ti chybí.... sem s tím jsem jedno ucho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se také hlásím do klubu, neboť nám zvony budou znít též 18. června 2011 x-) a naše svatba bude v Teplicích. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky... ode dneška za dva měsíce..
Odpovědět
@lidus86 zrovna jsem si to dneska rikala, ze uz jen 2 mesice. Strasne to leti a ja se mooooc tesim :-D
Odpovědět
Mna to tiez napadlo, ked som dnes pozerala na datum :-) Neviem ako vam ale mne uz zacali aj haluzne sny... niektore prijemne a ine nie :-( Ale to patri asi k tomu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, máme to zapár :-) naštěstí ale ještě nezačínám stresovat, to asi přijde....:-D
Odpovědět
Ja som v pohode, ale moje sny si to nejako kompenzuju... :-|
Odpovědět
Ahojky holky, přídávám se k Vám 18.6.2011 na Námešti na Hané!!!!My máme už téměř vše zablokované, jen sem se Vás chtěla zeptat, kde budete mít svatební noc?!My pořád špekulujeme...jeslti doma nebo někde v hotelu,děkuji za Vaše názory .....docela se nám to krátí :)
Odpovědět
@lucisek86 Ahoj, my stravime svatebni noc v nasem novem domecku, mame svatebni hostinu 10km od bydliste, takze je to pro nas pohodlnejsi.
Odpovědět
Ach jo holky, tak mi zacina 2.kolecko s dodavateli - potvrzovani terminu atd. Ted v patek jedeme vyzvednout 1.varku kolacku pro hosty, kteri budou na obede, potrebuji konecne doresit vyzdobu a hlavne potkat naseho fotografa, ktery porad busy.
Odpovědět
@misad Ahojky tak jak pokračujete s přípravami na svatbu? Už jste to byli omrknout v Blansku? Jinak i my jsme zvažovali svatební noc na hotelu kde budeme mít hostinu, ale nakonec to padlo a raději se pořádně prospíme doma. Vím jaké jsou první noci v cizím prostředí, takže se asi budeme držet hesla doma je doma. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme spát nakonec na hotelu, protože jsme pořád přemýšleli, jak to udělat cca s 8 příbuznými, kteří přijedou z druhýho konce republiky a nakonec jsme vymysleli, že bude nejlepší, když si zaberou náš byt a my si uděláme krásnou noc v hotelu... ať to máme trochu oživený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se s termínem 18.6. Brandýs nad Labem obřad. Skoro nic zařízený takže bude trochu shon všechno doladit:-) nervy pracují... jsem zvědavá co budu dělat den před svatbou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?