Menu Forum

Nevěsty 2012 Litoměřice a okolí. Podělíte se o plány?

17. črc 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vanysek
13
Registrovala se 11. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 5 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
vanysek
13
Registrovala se 11. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 5 přátel. Region Litoměřice.
 Není špatný vid ,určitě výzdoba udělá hodně a hlavně i venku to je super emoticon Noo hudbu má nastarost přítel a chtěl by Dj,ale zatim ještě nevíme koho ,ale ta Domča prej zná někoho kdo jim tam hraje a je prej dobrej ..emoticon Zkus se ji taky zeptat ,možná ,že mu taky řeknem a do jaké barvičky to budeš ladit tu výzdobu ? My do zelena bíla ,je to tam do žluta ,tak to bude ladit emoticon Zálohu jdu zaplatit v týdnu ...emoticon
5. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
12. únor 2012 ve 20:09 • danielakaletova
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
Registrovala se 6. září 2011 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
Registrovala se 6. září 2011 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ústí nad Labem.
 Ahojky, potřebuju holky poradit dobrou kadeřnici a kam se jít nechat nalíčit v LTM. Děkuji za typy emoticon
13. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
Registrovala se 18. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 535 příspěvků. Má 29 přátel. Třebenice, Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
Registrovala se 18. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 535 příspěvků. Má 29 přátel. Třebenice, Region Litoměřice.
 @makkkynka Mě kamarádka doporučila kadeřnictvi G styl v LTM, za dva týdny jdu na zkoušku, tak snad to bude ok.
Líčit mě bude známá, co si teď bude otvírat kosmetický salon v LTM.
13. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
 @sarkar Děkuji mrknu na to.....a kolik si účtují jestli se můžu zeptat?
13. únor 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
 @makkkynka Já chci jen nějaký jednodušší uzlík a prý by to mohlo být tak 800-1000 Kč, načesanější účesy kolem 1200 Kč. Nevím, jak se pohybujou ceny jinde, ale přijde mi to ok.
14. únor 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
 No já nemám vůbec šajn kolik se to tak pohybuje, ale poptám se, už bych měla začít něco už dělat.
15. únor 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fioraia
6
Registrovala se 20. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Bohušovice nad Ohří, Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
fioraia
6
Registrovala se 20. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Bohušovice nad Ohří, Region Litoměřice.
 @vanysek No já to budu mít fialkovo-bílé s lehce zeleným nádechem emoticon Teď hledám místo, kde si půjčit potahy na židle, protože myslím, že s nimi dostane místnost zcela jiný ráz. Několik DJů jsem si našla přes zdejší fóra, kde na ně byly vcelku dobré ohlasy. Myslím, že když si zadáš do vyhledávače DJ na svatbu, vyleze ti z fóra pár odkazů, kde se dočteš spoustu zajímavých věcí emoticon Já právě nejsem ještě zcela rozhodnutá, jestli by třeba kapela nebyla lepší, opravdu nevím... Co jsem se zatím dívala na rozpočty, tak si DJ bere zhruba kolem 8500Kč.
15. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anicka_1
Registrovala se 15. února 2012 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
anicka_1
Registrovala se 15. února 2012 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků.
 Také jsem plánovala potahy, ale platí se za pronájem a případné ušpinění a pak vyjdou hrozně draho. to radi hosty pozvu na pořádnou oslavu a na židle nakonec dám mašli z organzy emoticon.
15. únor 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simmaa
Registrovala se 16. února 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
simmaa
Registrovala se 16. února 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,tak se taky hlásím mezi Litoměřicke nevesty.Mi budeme mit obřad v Budyni nad ohří.Termín máme v červnu a už to máme podepsané a zaplacené.Už se nám to krátí a moc se těším emoticon emoticon
16. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanysek
13
fotoportrét
fotoportrét
vanysek
13
 Já jsem taky moc chtěla potahy ,ale nakonec jsem si to rozmyslela,dám jen organzu jako mašli emoticon Na ty sloupy taky uvážu mašle ,balonky a bude to dobré na ten závěs se může taky něco dát v bíle a zelené barvě emoticonJinak DJ zatím nemáme ,stále nevíme ...,ale jak říkám Přítel to zařizuje .Ty jo ještě nemám vůbec nic nák mě to ted nebaví emoticon Tak si pak hlavně tu výzdobu vyfot nechám se inspirovat ,když jsi předemnou emoticon Jsem zvědavá jak to tam bude vypadat emoticon
17. únor 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simcza (35 r.)
Registrovala se 14. června 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele. Region Litoměřice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
simcza (35 r.)
Registrovala se 14. června 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele. Region Litoměřice.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj nevěstinky. Do vašich řad bohužel zatím ještě nepatřím, ale snad se taky jednou dočkám.
Jak jsem to tak pročítala, řešily jste např. problémy s hudbou. Dobrá je kapela Fantazie Music. Hraje na plesech, zábavách, v tanečních i svatby ... Mě osobně se líbí jak hrajou.
Ohledně míst pro hostinu/raut. Pro nučnický motorest bych dala palec nahoru. Skvěle vaří a s nepříjemnou obsluhou jsem se snad nesetkala a to tam jezdíme docela často. A že sál vypadá studeně ... Když se doladí barevnou výzdobou, myslím, že by to pak bylo fajn. Kamarádka když se vdávala si pronajala sál v kulturním domě v Polepech. Jídlo a pití si obstarávali sami. Na hostině jsem nebyla,ale podle fotek to tak taky vypadalo moc hezky. Mají tam udělané nové sociálky, i pro ZTP. A zase, s finálovou výzdobou to pak vypadalo úplně jinak.
@vanysek Moje sestřenice měla svatbu laděnou do zelenobíla a bylo to úžasné! Tchýňka jí udělala květinovou výzdobu, všude ve velkých vázách byly zelenobílé vazby, bílé ubrusy, zelené polstrování židlí, a já jsem jí pekla dort. Celý bílý, zelené stužky. A přání bylo s živými květy, aby ladil s kyticí ... Vypadalo to nádherně.
17. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabiiisek
1
Registrovala se 3. října 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
gabiiisek
1
Registrovala se 3. října 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ústí nad Labem.
 Ahoj holky, i já se k vám přidávám. Sice nejsem z Litoměřic, ale z Ústí a to je taky sever emoticon) Svatbu budem mit 21.7. ve Velkém Březně na zámku. Byl to můj sen odmalička. Každopádně se chci vyjádřit k hostině, což tu bylo docela dost diskutované téma. My hostinu dělat taky nebudem...uděláme jen raut...a co se týče místa...mám ráda svatby, z kterých nikdo nespěchá domu...a dost našich známých a příbuzných bydlí mimo Ústí a tak jsem hledala na netu, až jsem narazila na koňskou farmu - je to v Třebušíně - Zababeč. Majitelka naprosto úžasná, ceny taky super. Ubytování pro cca 50 lidí a do těch 13 tisíc se vejdeme-, což se mi zdá nádherné. Jídlo dohodnuté tak, že nám udělají řízky, zbytek si přivezeme sami a pití, že pivo a nealko bude jejich a tvrdší alkohol a víno si též přivezeme my. K tomu ani nemluvě o tom, že tam mají dětské hřiště, bazén, trampolínu a jeětě nám nabídli, že nám děti povozí na koních či poníkách (celkem tam bude osm dětí). Takže pokud by tu nějaká z Vás tápala, doporučuju se juknout na jejich stránky emoticon když jsme se byli juknout osobně, tak to byla láska na první pohled emoticon
17. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fioraia
6
fotoportrét
fotoportrét
fioraia
6
 @vanysek No jelikož jsem na půl květinářka, je pro mě výzdoba hodně důležitá. Budu jí dávat dohromady s mojí kamarádkou Simonou, která má květinářskou firmu a je prostě úžasná. Ona organza není úplně nejlevnější záležitost a když chceš, aby židle vypadala dobře, tak jí tak 2-3metry spotřebuješ. Já už určitou představu mám a potřebuju teď zjistit rozměry židle a rozpětí sloupů emoticon Nebude to se mnou jednpduché emoticon
17. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanysek
13
fotoportrét
fotoportrét
vanysek
13
 juu ,tak to jsi šikovná a máš výhodu s výzdobou emoticon Noo,když se jukneš na ty židle tak maj nahoře trochu výstupek to nevadí na ty potahy aby to nedělalo neplechu a na ty potahy musíš dát taky organzu ? nebo nebudeš dávat . Já jsem myslela ,že na tom ušetřím bez potahů :D V Chudoslavicích měla paní červené a to se nám k zelené nehodilo..a na kolibě maj docela dobrou barvu sedáku ...Jsem nerozhodná ,to je na lepáka u mě :D
17. únor 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
 Holky, právě poslouchám na Radiožurnálu dnešního hosta, pana Schejbala, známého šéfkuchaře, co začal vařit na Mostce. Dokonce jsem mu psala, že jsem tam nedávno byla, a že mě to nenadchlo a právě říkal, že se změnili majitelé a celý styl té restaurace. Takže to asi bude pro pořádání svatby dobrá restaurace, musím se tam vypravit znovu a očíhnout tu změnu emoticon
18. únor 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zhuska
11
Registrovala se 19. února 2012 na beremese.cz. Přidala 104 příspěvků. Má 33 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
zhuska
11
Registrovala se 19. února 2012 na beremese.cz. Přidala 104 příspěvků. Má 33 přátel. Region Litoměřice.
 Ahoj holky, sice zatím svatbu nechystáme, ale náhodou jsem na vás narazila. Jsem z Bohušovic a už se nemůžu dočkat až se ten můj k něčemu rozhoupe emoticon
Jestli můžu přidat pár mých postřehů, tak kamarád měl hostinu ve Vrbičanech (hospoda u silnice, nevím název) a měli to formou rautů, catering jim zajišťovali Salačovi, kdo znáte a bylo to super.

O kameranovi a fotografovi bych věděla. Můj bratr v tom teď začal podnikat. Praxi si udělal u jedné nejmenované agentury a rozjel to na sebe. Je mladý a kreativný, za rozumné ceny. mohu doporučit. Fotí maturitní tabla, točí maturáky a svatby. Také jiné akce točil. např. Bobík bitva s Evropou 2 (na youtube). Webové stránky má ve výstavbě, nemá čas je dodělat, celé víkendy točí.

Už se nemůžu dočkat až budu taky nevěstou emoticon
19. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanysek
13
fotoportrét
fotoportrét
vanysek
13
 @zhuska Ahojky ,můžu dostat kontakt na bráchu ? My stále nemáme video a hledáme emoticon)
19. únor 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
19. únor 2012 v 17:03 • zhuska
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
19. únor 2012 v 17:06 • zhuska
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
 @sarkar Tak já asi také zkusím ten G-styl, nic lepšího v LTM není a může mě rovnou nalíčit, což je super emoticon
20. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
 @sarkar Tak mi musíš povědět jak tě učesala ju?
20. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tarikaa
10
Registrovala se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 2 přátele. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
tarikaa
10
Registrovala se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 2 přátele. Region Litoměřice.
 @belina46 No me to je asi jedno.Klidne i limuzinu.Ja jeste vlastne nevim.Asi co by bylo nejak nejvyhodnejsi emoticon Koukala jsem i na veletrhu v Pha a tam taky nic emoticon tak ja nevim asi pojedu normalnim,usetrime a jeste to bude bez starosti emoticon
20. únor 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikaarodolph
13
Registrovala se 19. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Novy Hrad v Jimlíně, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
veronikaarodolph
13
Registrovala se 19. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Novy Hrad v Jimlíně, Region Louny
 Ahoj ,
sice už mam svatbu za sebou tak Vám mohu na 100% doporučit dodavatele emoticon
make up a účes úžasná Kateřina Drobná z Libochovic
květinová vyzdoba jeji sestra Simona Břečkova firma Anette take z Libochovic
fotografka - Lada Baladová z Loun
21. únor 2012 v 08:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
 @makkkynka Jasně, o víkend dám vědět emoticon
21. únor 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajjja
Registrovala se 21. února 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pajjja
Registrovala se 21. února 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,tak se k vám přidávám.Svatba bude v Ploskovicích 14.7.2012 emoticon emoticon
21. únor 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fioraia
6
fotoportrét
fotoportrét
fioraia
6
 @vanysek No mně přijde židle s potahem svátečnější. Navodí to místu úplně jinou atmosféru. Výstupek myslím, že by vadit neměl, univerzální potah si poradí se vším. emoticon Mašli pak už asi dávat nebudu, vymyslím spíš jiný doplněk na spoj emoticon
21. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrabb
Registrovala se 29. července 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 22. června 2012
    Čížkovice, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
petrabb
Registrovala se 29. července 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 22. června 2012
    Čížkovice, Region Ústí nad Labem
 AHOJKY já jsem se snoubencem z Lovosic, ale žijeme již druhým rokem v Německu, tak že taky plánujeme na dálku emoticon ale rýsuje se to pěkně. Svatbu máme 22.6.2012 obřad v kostele v Milešově ( i když nejsme křtění, oblítala jsem půlku církveních zástupců v ČR :D a vyšlo to) a hostina v Čížkovicích v takovém zděném altánku emoticon je to tam u fotbalového hřiště..podstřešené ale jen střecha a strany...tak že nefouká, kdyby náhodou..moc hezký místo, ale nejsem obyvatelé Čížko tak to byla taky akce emoticon ale přesvědčila jsem koho jsem přesvědčit potřebovala :D tak že hostina budou formou rautu a grilování po celý večer..hostů máme cca 80 (všichni z obřadu jsou zváni i na raut), šaty jsem si nechala objednat z USA značkové Jesus Peiro má je salon Naive, zatímco za zapůjčení bycch platila 12000 tak jsem je koupila nové, upravené na míru asi za 10000 i poštovným...hrůza jaký to jsou tady vydřiduši :( tak doporučuju fakt šaty prubnout z USA vyplatí se to..jsou nádherný přímo jako v salonu...dali mi k tomu zadarmo i závoj.. taky moc krásný emoticon máme fotografa z elitephoto už zaplacený emoticon, vybraný dort, objednaná oznámení, Dj objednaného na hostinu, prstýnky vybrané, výzdoba na auto nevěsty koupená, výzdoba na svatební stůl koupená, doopravdy se to rýsuje emoticon ale přijmu rady ohledně vizážisty a kadeřníka v okolí Litoměřic...to nemám..a potřebuju někoho fakt dobrýho..hlavně se jedná o účes..a hezký líčení a jsem náročná tak at stojí za to...kdyby jste měla nějaká dobrý zkušenosti a doporučení tak budu čekat na odpovědemoticon
21. únor 2012 ve 21:58  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fioraia
6
fotoportrét
fotoportrét
fioraia
6
 @petrabb Ahoj, výborná vizážistka je Káťa Drobná, která velmi pěkně češe a líčí. Dokáže vykouzlit z každé princeznu emoticon Když si zadáš její jméno do vyhledávače, najde ti to její stránku.
22. únor 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
 Ahoj holky, znáte nějakého dobrého a hlavně vtipného DJ z LTM a okolí? Přítele šéfové znají jednoho, ale v jejich vesnici se vyskytuje jen na jaře a v létě, jinak bydlí v Praze a já se trochu bojím, že než se ho zeptají tak nebude mít volno...
22. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš