Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema... nová adresa na koníkovi kdo se chce přidat napište mi do IP jaký máte na koníkovi nick a já vás přidám je to soukromá diskuze take nám to nemuže nikdo číst a otravovat nás ale klidne se přidejte i holky co miminka nemají jako blue, katty apod ;-) hanyz tebe už jsem přidala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: jsem tam pod stejným nickem - ale po kliknutí na odkaz mi napíše, že stránka neexistuje :-(
Odpovědět
black: na koníkovi to funguje malinko jinak založila jsem soukromou skpinu a koho nepřdám d skupiny na stránku se nekoukne takže tam budeme mít soukromí, jinak už jsem te přidala tak můžem diskutovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: právě jsem zjistila, že jsi dodala zbytek foteček od zuzky a slintám nad nima! úžasný, neskutečný..nemám slov :-p
Odpovědět
Profilova fotka
katty: x-) x-) jeee moc dekuju!! x-) jsi strasne hodna :-) ja jsem z nich taky nadsena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. jsem v jednom kole ale mam se bajecne. uzivam si manzelstvi stejne jako bysme byli jenom dva milenci. hanyz:uvidime,jestli ty bacili zafungovaly :-D pani blue , ty mas nadherny fotky a moc vam to sluselo. byla jsi krasna nevesta :-)
Odpovědět
Holky jsou na Koníkovi, ne? :-D Blue: i já se přidávám a moc chválím fotky... x-) Jsou božžžííííí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz to tak vypada. Dneska kdyz mam zrovinka volnejsi den, tak tu nikdo nekeca :-S . V praci totiz tyhle diskuze zapinat nemuzu a vecer se neutrhu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! moc dekuju za pochvalu :-) pebe: neboj jsme tu! muzes kecat :-D byly jste uz na libankach?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme klasicke libanky vynechali. byli jsme na dovolene s prateli tak jak to mame radi. proc to kvuli libankam menit :).
Odpovědět
Profilova fotka
pebe: jasanka, byly jste nekde na kolech? :-) My teda meli klasicke libanky i kdyz kratke, 4dny v Rime. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
byli jsme tyden na kolech v Alpach a pak tyden ve Slovinsku s batohem na horach
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty jo, vy jste uzasne aktivni! My jsme strasny lenory :-D Ja se ted denne param s fotkama, delame fotoknihy rodicum a jeste musime udelat dvd se slideshow a hudbou :-N :-N No a tim uz budu uplne po svatbe..
Odpovědět
Profilova fotka
ja zadne takove veci nedelala, snad jednou az bude cas. ale ted se kazdy vecer nutim napsat aspon par radek diplomky a nejak to nejde... tady mame fotky z dovci ve Slovinsku: http://fajnofky.rajce.idnes.cz/Karava...
Odpovědět
Ahoj holky , tak tento týden už snad budou všechny fotky tak sem pak nejaké přidám :-) Jinak jsme s hanyz a black opravdu na koníkovi ...:-D tak snad se k nám ještě nekterá přidáte...:-) Jinak já už zase něco plánuju tentokráte narozeninovou oslavu pro zlatíčko...budou mu 2... :-) Takže nerozeninový čokoládky, apod...u mě to pořád jede dokola ted vymýšlím téma...loni to byl medvidek Pú...tak uvidíme. co letos...:-D
Odpovědět
kjaju: tak to máme stejně, také už vymýšlím pozvánky na narozeniny, manžel bude mít 30tiny a Vaneska 3 roky, takže uděláme společnou oslavu... :-) Ale asi až v listopadu... :-) Ještě vymyslet něco origoš pro toho mého milého, hold jsou to 30 narozeniny... Uvítám jakýkoliv typ. ;-) Jen žádný adrenalin typu skok padákem, bungee jumping...atd. :-D Byli jsme na líbánkách (Sardinie) a vyjeli jsme si na výlet lodí, chudákovi bylo zle a ani si to neužil... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kaju: fakt ti to moc slušelo a byla jsi úžasně sladěná a ta kytička byla fakt perfektní! denda: to je hrozný něco vymyslet viď? Já teda ze zkušennosti vím, že chlapa potěší cokoliv technickýho.-)) nechávám si poradit třeba od kolegy v práci, co je novýho na pc apod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, muj manzel mel minuly tyden 40 narozky, tak jsem koupila listky na show kterou chtel videt v Londyne a 2 noci v hotelu v Londyne ;-) Jinak minuly rok jsem mu koupila poukaz na "zazitek s dravymi ptaky" bylo to na farme kde cvici a chovaji drave ptaky, sli do poli a nechali jim ty orly a tak pristavat na rukavice. Jay byl nadsenej, ma drave ptaky hrozne rad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a treba mamce jsem koupila rocni predplatny casopisu National Geographic, to bylo taky fajn. Tak treba nejaky klucici magazin o autech nebo rybareni nebo co ma rad ;-)
Odpovědět
katy děkuju tenhle týden by měl být zbytek už s na ně moc těším...:-) jinak my jsme loni kupovali tchýni den v salonu krásy a tchánovi k 50. výlet helikoptérou který si přál celý život... přiteli vetšinou kupuju knížky hry na pc nebo dvd to on má hrozně rád :-)
Odpovědět
Holky, to je fakt prekérka něco vymyslet... :-D Teď jsem se zaměřila na romantické víkendy... x-) Ať z toho mám něco i já... :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že to tu trochu umřelo, co? Já už častěji chodím na koníka...přecijen téma těhotenství je tam víc doma :-) denda: tak romantický víkend by byl pěkný a užili byste si ho oba dva :-) Taky o něčem takovém uvažujeme, než se prcek narodí...a taky potřebuju utratit benefity...akorát si nějak nemůžeme vybrat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Blue: tvému manželovi je opravdu 40? Podle fotek ze svatby mi připadá mladší - já prostě nemám odhad na věk lidí... denda: romantický víkendy jsou super :-) Můj manžel dostal k 30. narozeninám hodinky, po kterých toužil. Ale vymýšlet pro něj jakékoliv dárky je peklo, protože se denně pohybuje v oblasti IT a spotřební elektroniky, takže s nějakými mobily, PC věcmi atp. nemám šanci uspět. Ale minulé Vánoce se mi podařil super tah - po dohodě se sousedem, který to z něj nenápadně vytáhl, jsem mu koupilu buginu se spalovacím motorem na dálkové ovládání. Pořád o tom básnil, ale nekoupil by si to sám, protože všechny peníze šly do baráku. Takže jsem si náležitě užívala jeho překvapení pod stromečkem, které mi on oplatil žádostí o ruku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
black: to mu povim,abych ho potesila, vubec se mu to cislo 40 nelibi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blue: tak to vypadá fakt dobře, 40 bych mu nehádala ani náhodou ;-) A nedivím se mu, že se mu 40 nelíbí, mě se nelíbí ani 30, která se blíží...
Odpovědět
Tak jsem přidala ty slíbené fotky ;-)
Odpovědět
kjaju: dneska jsem si vzpomněla, že jsi přidala nový fotky...já hlava děravá =-) ...no konečně jsem se taky koukla na beremko...teda nádherný, nádherně sladěný a malej fakt fešák x-) Jste krásná rodinka ;-) blue: manžovi je fakt 40? :-o Tak to musím souhlasit, že na to teda nevypadá ani náhodou. A 40 je jen číslo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kjaju: krasny fotky!!fakt ladite jedna radost :-) hanyz: dekuju, reknu to manzelovi, ten bude mit taaakovou radost :-D jakpak se ti dari?Uz je ti lepe? A co mimisek, roste?
Odpovědět
blue: hlavně, aby moc nezpychl, když na ten svůj věk nevypadá :-) Jinak už je to lepší...začínám pomalu ale jistě jíst normálně, ačkoliv mi občas jídlo nesedne (třeba dnešní oběd, ale chutnal mi :-N ). Minulý týden jsem byla na utz a miminko se pěkně ukázalo...chňapalo pravou ručkou po levé noze :-D A také mi odebírali krev na genetiku...mám z toho pěkný dvě modřiny :-S , ale to já mám vždycky, mám mizerný žíly :-( Tak zatím čekám, co bude...bylo to ve středu a řekli mi, že když mi do týdne nebudou volat, tak že testy dopadnou dobře a miminko žádnou vadu nemá...zatím čekám, ale kámoška říkala, že když je něc v nepořádku, tak se v 95% ozvou do 3 dnů...což bychom měli za sebou. Jinak když nezavolají, budu volat asi v pátek do ordinace k mojí mudr., kde by měli mít negartivní výsledek...budu se chtít jen ujistit, protože na další poradnu mě pozvala až 27.10. a tak dlouho se mi čekat nechce :-) Jinak tohle všechno probíráme na koníkovi v soukromý skupince tady nás z Mělníka, tak se přidej a tam je toho mnohem víc :-D Sem to moc nepatří a aby tu mohly taky další budoucí nevěsty probírat své přípravy a nelekly se, že tady se probírají potomkové :-N
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, kjajule, denda, katty.. jste tu jeste nekdo :-) Koukam,ze je tu na beremku uz nova varka nevest z Melnicka, tak jsem vyhledala toto tema, protoze jsme tu probirali hodne veci, ktere se muzou hodit..Kytky, dort, make up..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?