Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
mrsblack: obrovitááánská gratulace, přeju hlavně to zdavíčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: díky :-N Koukala jsem na fotky, co jsi přidala minulý týden a tvůj manžel je fakt fešák a na té fotce s vaším synem vám to děsně moc sluší - krásná spokojená rodinka!
Odpovědět
Profilova fotka
black: gratulace!!!!! x-) x-) to je uzasna zprava!!!! :-N Tak se pekne opatruj at prospivate!!! x-) Jak na to reagoval manzel? Jak jsi mu to rekla? :-N holky tak nam konecne dneska dorazili vsechny fotky od Zuzky!!! :-) Tak se mrknete, uz jsem je dala do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: díky ;-) Manžel už tušil, před 14 dny jsem si dělala těhotenský test a byl pozitivní, takže jsem mu to ukázala, že bude tatínek. :-) Dneska byl jeho první dotaz, jestli je tam jen jedno - tak jsem se docela smála :-D On tohle moc neumí dávat najevo, ale už po těch letech poznám, že má radost :-N fotky máš fakt úžasný - byla jsi opravdu krásná nevěsta. A fotky z prvního tance jsou taaaak romantické x-)
Odpovědět
blue : fotky jsou nádherné x-) x-) x-) mrsblack: zajímavé manžel se mě tenkrát ptal na to samé...jestli je tam jen jedno... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju:myslím, že i když to ten chlap nedá tak najevo, tak má podvědomě strach, aby vše bylo OK, aby se dokázal o rodinu postarat, uživit ji a tak. A starost o dvojčata je dvojitá starost, která spolkne i více peněz, času, energie... tak možná proto ten dotaz ...
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé odmlce se zas hlásím a nestačím dočítat... :-D Všem vdaným moc gratuluji, prohlížela jsem fotky a super... x-) Black: GRATULUJUUUUUUUUUU... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: velké gratulace. Ať fazolka pěkně roste :) se asi pomalu začnete přesouvat na modrehokonika ;) Na naší svatbě jsem se dozvěděla, že spolužačka ze střední má svatbu 9.10. (obřad prý jen se svědky) a odpolední raut v Nelahozevsi - tak čekám, jestli se půjde do Mariny :) Nevím, že by v Nelahozevsi bylo něco jiného použitelného ...
Odpovědět
black: ohromná gratulace k fazolce ;-) x-) a ať krásně rostete ;-) Tak to máš štěstí, že se Ti nevolnosti vyhýbají...mě se lehce ustálili, ačkoliv včera mě pěkně pálila žáha :-| A s jídlem to taky není nic moc...ale rozhodně lepší než jedna známá, která je o měsíc méně a už hrozně přibrala a ve druhým měsíci má už i jizvičky na bříšku...my poctivě masírujeme olejíčkem, ale jelikož jsem zatím jen zhubla, tak doufám, že se mi jizivčky vyhnou :-D A v kolikátém týdnu jsi? My už začali 4.měsíc...hrozně to utíká :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: díky :-N kdyby mi nevynechala menstruace, asi bych nic nepoznala - nevolnosti nemám (zatím), prsa mě nebolí, vlasy mi pořád padají, váha je stejná... Jsem v 8. týdnu lékařsky, takže vlastně asi tak v 6.fakticky, takže náš prcek má zatím pracovní název "mořský vánek", protože se to asi podařilo na svatební cestě v Chorvatsku :-D Svatební cesta splnila svůj účel. ;-) Jen jsem teď trochu nastydlá, tak ležím a snažím se toho rychle zbavit, aby mořský vánek moc netrpěl.
Odpovědět
Profilova fotka
black: to je uzasny!!! To je super, ze se to povedlo na svatebni ceste!!! x-) x-) :-N
Odpovědět
black: tak to je super, že se možná povedlo na svatební cestě, to je krásný. Je fakt, že mě nevolnosti začali, až právě po vynechaný ms...což jsem zezačátku připisovala přeplácanému žaludku po svatebních oslavách a ono to bylo jinak. Tak možná ani nevolnosti mít nebudeš, tak bys byla z těch šťastnějších. Takže Ty můžeš jíst úplně všechno normálně? Teda tichá závist :-N Mě prsa bolely ze začátku víc, teď je to lepší...ačkoliv občas jsou bradavky hodně citlivý a stačí i látka u trika a bere mě šílenství :-S A taky už mi prsa povyrostli...manžel říkal, že asi o 1/3...což podle mě je dost, ale jelikož používám převážně sportovní podprsenky, tak to zatím moc nepozoruju :-D Já zhubal o 9 kilo od června, kdy jsem se vážila před svatbou...ale počáteční váhu v průkazce mám jen o 4 kila víc, než teď mám...a už jsem se dva týdny nevážila, tak ani nevím, jak na to teď jsem...asi budu muset ráno vzpomenout. A užíváš nějaký vitamínky na podporu? Já si teď po těch 3 měsících konečně koupila...jsou tam dvoje tablety...jedna s vitamínkama a druhá s nějakým výtažkem z ryb na podporu rozvoje nerovvých buněk...doktorka mi říkala až minule, že si můžu nějaký koupit a že to pro miminko bude dostatečný přísun vitamínů...ale taky to je možná tím, že nemůžu jíst všechno, tím jak je mi občas zle. A ke komu vlastně chodíš? Já k Volkový. Jinak mám teď taky trochu rýmu...ale jsem 2. den po dovolený v práci, tak snad to nebude nic velkýho. Zítra jdu na EKG a za dva týdny na genetiku a další prohlídku... Jinak určitě vezmi manžela na utz...se mnou šel až ve 12tt a byl z něj nadšený :-) Jeho dotaz na dovjčata chápu...těch jsem se já taky bála...jelikož je mám v rodině i já i manžel...tak to bude příště :-N
Odpovědět
Článek se načítá
black: to je krásný a romantický že se to takhle povedlo na svatebn cestě... x-) mě teda prsa v těhu vyrostli o dvě čísla...:-( a už mi to tak zůstalo i po kojení...:-P a vytamínky jem přestala brát asi v 5.měsíci malej po nich hrozně rychle přibíral a já se bála že budu rodit obra...nakonec z toho bylo průměrný mimčo 3520g..... :-) kámoška je brala poctivě už od tý doby co se začali snažit a holčičku měla přes 4 kg... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: zatím jím vše normálně, občas mi něco nezavoní, ale určitě to není na zvracení nebo nic tak strašného. Průkazku dostanu za 14 dnů, pokud bude vše v pořádku. Vitamíny beru, začala jsem, když jsem si udělala test a byl pozitivní - tak pro jistotu, hlavně kvůli kyselině listové,protože vím, že zeleniny dostatek asi nejím. Já chodím do Kralup k Pohlovi. Na příští ultrazvuk jde manžel určitě se mnou - jsem objednaná za necelý měsíc. Jen se modlím, aby nenastaly žádné komplikace...
Odpovědět
kjaju: tak to se taky bojím, že bych pak měla obříka, ale když můžu tak málo věcí jíst...s ovocem a zeleninou je to taky nic moc...někdy mi sedne, jindy bych zešílela, jak mi je po ní zle, tak jsem se zeptala svý doktorky a řekla, ať si koupím těhu vitamínky, aby mimčo mělo potřebný vitamínky teda z toho, když z jídla je nejspíš mít nebude. Ale ráda bych abych je brát nemusela...uvidím, jak se bude mimi vyvýjet a jak rychle poroste, kdyžtak je brát přestanu. black: Ty se tak máš s tím jídlem ;-) Tak já taky zatím nezvracela a prý už by se to mělo zlepšovat a že když jsem nezvracela doteď, tak by to mělo být v klidu...ale s tím jídlem je to každý den jinak...jeden den v pohodě a druhý den sním stejnou věc a je mi zle :-| A hlavně mám nechutenství, tak každý den bojuju s tím, co si dám k snídani, obědu i večeři... Já hned s vitamíny nezačala, až od minulého týdne, kdy jsem si teda po poradě s doktorkou koupila balení na 30 dní a uvidíme. Listovou jsem brala hned když jsme začali o miminku přemýšlet...asi měsíc po tom, co jsem přestala brát antikoncepci a brala jsem jí asi to poloviny května...a pak teda když jsem měla pozitivní test, tak jsem jí zase brát začala...a teď jí vyměnila za ty vitamíny. Tak to jsem zvědavá, jak bude manžel reagovat...ten můj byl fakt sladký :-) Tak za necelý měsíc už by mohlo být pěkně něco vidět ;-) Se mnou chtěl jít hned na tu první kontrolu...což bylo v 7tt a byla to jen tečka. Pak jsem šla v 9tt a to byla o něco větší tečka...tak to by stejně nic neviděl a naštěstí mu to předtím nevyšlo. Já jdu 29.9. na ko, tak jsem zvědavá, jak už bude miminko velký...teď jsou to dva týdny od poslední a to bylo přes těch 5cm...s těmi komplikacemi jsem na tom stejně, hlavně, aby nebyli a všechno bylo v pohodě...je fakt, že tím, že mi je po lecčems zle, tak vím, že je tu miminko se mnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
black: gratuluju :). holky tehulky, nechcete me nejak nakazit? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee ahoj pebe! Ty ses tu uz dlouho neukazala! :-) Jak se dari?
Odpovědět
Profilova fotka
pebe: ahoj, už dlouho ses tu neukázala... Když by to bylo s tím těhu tak lehké, tak tě klidně nakazím :-) Včera jsem se musela docela smát, kamarádka se ptala, kdy mám termín, ten mi ale doktor zatím neřekl, tak ona prý ať si to vypočítám podle data "oplodňovací soulože" - což mě rozesmálo, protože naše práce na mimi byla docela intenzivní, takže to datum by mohlo být kdykoliv od poloviny července dosud :-D Ale abych byla upřímná, na jednu stranu jsem šťastná, na druhou trochu vyděšená, co všechno mě teď čeká... Vím, že to všechno zvládli miliony jiných, tak to snad zvládnu taky, ale pochybnosti a trochu strach teda mám. =-)
Odpovědět
pebe: prskám na Tebe těhu bacili...ale nevím, jestli to funguje...každopádně držím palce, aby jsi se k nám brzo přidala ;-) black: termín si můžeš vypočítat přibližný podle prvního dne poslední ms...někde to na netu je. Jinak mě řekla doktorky termíny dva...14.3.2011 (což je právě vypočítaný podle ms) a pak 26.3.2011 což je podle velikosti plodu na konci druhého měsíce. Ale i tak je to orientační. Včera mi kámoška říkala, že většinou nakonec nechají ten termín podle ms, tak uvidíme. Ten mi řekla hned při první návštěvě. Ty pocity s nadšením i děsem mám stejný...mám obavy, aby bylo všechno v pohodě a každá návštěva u doktorky mě lehce stresuje (většinou je to pozant na tlaku...normálně mám nízký a když mi ho měří ona, tak mám normální :-N ). A kdy chcete začít nakupovat věci pro miminko? Já jsem si říkala, že tak prosinec na začátek bude stačit, ale včera mi to nedalo a na bazaru jsem se jukla na postýlky...kolik asi tak stojí...a našla jsem jednu nádhernou, starožitnou za super cenu, tak uvidíme, jestli se nakonec nerozhodneme a nekoupíme jí už teď...dá se použít docela na dlouho...je i na větší dítě, tak bynám vydržela dlouho...do pátku to musíme rozmyslet :-)
Odpovědět
Jééé, tady se řeší miminkovské věci... x-) Black: pochybnosti o sobě má snad každá, ale opravdu to zvládneš... ;-) Té naší malé cácorce už budou 3 roky, tak rychle to utíká... :-(
Odpovědět
denda: páni už tři roky? Veliká slečna x-) Tak to Ty už pomalu řešíš návrat do práce po mateřský, že jo? Já si taky říkám, že to hrozně rychle uteče, ačkoliv teď mi to připadá jako věky, když si řeknu že za půl roku porod a pak 3 roky doma...A budete chtít s manžou ještě další miminko?
Odpovědět
Profilova fotka
denda: čas s prckem asi letí jak voda, co? Těšíš se zpátky do práce? Nebo ani ne? A co malá a představa školky?
Odpovědět
Holky, letí to letí... :-| V prosinci mi končí "dovolená." A Vaneska by měla jít do školky, ale je to trochu složitější, dokud neseženu práci, nemá malá šanci na školku... což je hrozný!! Ona by mezi děti šla hned, já to sice asi obrečim, ale jak je známo, děti potřebují děti... ;-) Do předchozího zaměstnání nenastoupím, jelikož je 80 km od nás. A hlavně jsem zvědavá kdo zaměstná matku s jedním dítětem, bez hlídacích babiček. Je to první věc na co se na pohovorech ptají: KDY CHCETE DALŠÍ DÍTĚ A MÁTE MOŽNOST HLÍDÁNÍ, KDYŽ BUDU MALÁ NEMOCNÁ? Když nenajdu práci, půjdeme do druhého... :-) Manžel by chtěl hned... :-D Holky, já vím, že je brzy, ale už jste přemýšleli o jménech pro fazolky? x-)
Odpovědět
A ještě by jste mi mohly poradit jak je to stím, když nenastoupím do mého předchozího zaměstnání. To mám dát výpověď??? Já jen, jestli bych z toho ještě nevytřískala nějakou kačku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denda: to me uplne zveda vzteky ze zidle, ]-( ze jsou v Cechach jeste takovy hovada, ktery se primo ptaji jestli mas deti a kdo je bude hlidat! To je sileny! Tady v UK se to vubec nesm,je to diskriminacei!! Nesmi se te zeptat jestli mas deti, nebo jesti je planujes.
Odpovědět
blue: tak tady je to úúúplně normální... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
blue: ale to se nesmí v čechách taky a můj šéf dělá to samý..ale myslím, že se to pomalu zlepšuje, protože leckdy mámy s dětma dělají líp, než mladý holčiny bez nich. Ale každopádně je jasný, že když máš dět, tak holt v tom životopise budeš mít nějakou proluku, takže se ani ptát nemusí. denda: budu držet pale.-) akorát nevím jestli k tomu abys našla práci nebo nenašla a hned zkoušela druhý :-D :-D mrsblack: velká gratulace!už se těším až taky budeme moc začít pracovat na mimču.-) a doufám, že to půjde rychle jako v tvém případě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: jak to ze nedostanete malou do skolky pokud nebudes mit praci?jak je to mozny?
Odpovědět
Profilova fotka
holky dnes vecer budu vytvaret fotoknihu pro rodice.nemuzu se na ty fotky vynadivat! :-D bylo to strasne dlouhy cekani ale stalo za to!
Odpovědět
Musim souhlasit s dendou už jako svobodná bezdetná jsem odpovídala jako na jednu z prvních otázek při pohovoru jestli jsem vdaná jestli nemám deti nebo je neplánuju...:-( A když se člověk vymluví že nechce odpovedet tak ho rovnou vyškrtnou ze seznamu uchazeču... :-( Malýmu budou v listopadu dva tak ještě chvilku mm ale jinak jsem na tom uplne stejne jako denda taky mám práci ale 150km daleko...:-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?