Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
@bluejay já tu třeba jsem, ale já asi moc nepomůžu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : Jee, ahoj Hani, jak se dari!!?
Odpovědět
@bluejay tak dva měsíce do porodu a super...už aby to bylo a mimčo bylo na světě :-D Ještě do konce příštího týdne v práci a pak už mateřská...letí to naprsto šíleně :-S A jak se vede Tobě? Jinak kjaju, black, kramelka, denda...scházíme se na koníkovi a kecáme v soukromý místnosti...black nám bude rodit v dubnu, kramelka už je taky těhulka a čeká druhý mimčo. Nechceš se k nám přidat? :-D Ikdyž třebas miminko ještě nemáte v plánu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanyz: preju ti hodne zdravicka a at se ti malicky brzo vyklube. My zatim jeste mimco neplanujeme, az tak za rok.. Jinak pro ostatni Melnicke nevesty, jiste na tomtu tematu najdete plno tipu na kadernice, kytky atd.. Ja musim rict, ze za rok priprav na svatbu se mi nejvic libi prace kosmeticky a kadernice Nikoly Milackove z Prahy. Kattynka tady v diskusi ji mela a kdyz se podivate na jeji fotky tak mi jiste date za pravdu ;-) Hodne si tu holky taky chvali Studio K Mělník - Kadeřník Jakub Malíř Yourimage Neratovice- Vizážistka Jitka Hrubá
Odpovědět
@bluejay Děkuji za tip. Plánuji také svatbu, ale ještě nevím termín. Jakub je vážně dobrý. Byla jsem se u něho ostříhat a kamarádka tam chodí několik let i s dcerou.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky muzu doporucit Jitku Hrubou a Malirovic salon. Mne sice cesala pani Malirova, ale i ona je moc sikovna. Jakub je takovy extravagantnejsi. Nechala se u nej cesat moje svedkyne a byla z toho trochu zdesena, nelibil se ji difuserem upraveny uces, ale to je otazka nazoru ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Na kubu jsem tady pred chvili nechavala kontakt, kdyz tak dodam. Zatim objednava do cervna, ale 1. rijna uz ma plno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak za me kytky - Jarda Hobik je hodne dobrej Pekne lici - Alice Radrova Kadernik - drazsi Kuba Malir, levnejsi Jana Blazkova
Odpovědět
@bluejay díky :-) dám pak vědět ;-) Ikdyž neplánuješ, tak se přidej...nepovídáme jen o dětech, ikdyž teď asi hodně jo :-N . Pebe potkala náhodou Katty, tak se nám forum rozroste...Ty nám tam zatím ještě scházíš ;-)
Odpovědět
@bluejay Ahoj Blue zaregistruj se na modrýmkoníkovi a já tě přidám do soukromé diskuze ;-) :-D
Odpovědět
@kattynkaa A pro Katty to samý co pro Blue taky zaregistrovat, napište mi váš nick na koníkovi třeba do IP a já vás přidám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krtecek To budete mit pekne radnicni dvur je uzasne misto :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, můžete mi poradit třeba výborný koláčky z Mělnicka a nebo dorty a zákusky??? Je toho docela hodně a já bych byla ráda, kdyby mi někdo řekl svoje osobní zkušenosti ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@bojaboja zkus pekarny na melniku, pauli je vyborna a rekla bych jeste lepsi je jak je pod kulturakem papirnictvi tak asi po 100 m po ceste do meste je mala celkem novy pekarny a tam maji vyborne sladke pecivo, kolacky bezne maji tak bych zkusila vzit par od kazdeho a doma ochutnat byt vami, rizek nevim, ten mi neprijde moc dobry
Odpovědět
@bojaboja já mám ráda zákusky a dorty od Paula...jsou takový lehoučký a chutnají mi. I svatební koláčky jsem od nich ochutnala a docela dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
@bojaboja Ja jsem mela kolacky od pani Nemcove z Kralup (klidne muzu poslat kontakt), chtela jsem cukrarske protoze vydrzi mekke minimalne tyden, vsechny kynute co jsem zkusila byly za 3-4 dny tuhe..Jinak holky rikali ze na Melniku jsou nejlepsi kolacky od Novaku, (u koleji nedaleko jatek) Dale dort jsem mela od e-dorty.eu naprosta spokojenost, doprava do restaurace za 200kc a cena super.
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Tak dnes jsme dospěli k tomu, že koláčky roznášet nebudeme, že si dáme jen pár do výslužek a na stůl (čímž ušetříme za oznámení pro cizí lidi a za fůru koláčků) :-) A ty Novákovi už mi doporučovala sousedka a nejsou ani moc drahý, tak je zkusíme ;) Pak ušetříme za obložený mísy, ty mi bude dělat sousedka a DJ nám bude dělat kamarád :-D Tak jsem na to zvědavá :-D Snad se to bude aspoň trošku líbit ;) A tys měla na svatbě nějaké cukroví, či zákusky??? Můžeš něco doporučit??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bojaboja My jsme meli hostinu v Marine v Nelahozevsi a tam jsme si mohli donest pouze svuj dort. Meli jsme od nich asi 50 mini zakusku, ktere se stejne ani nesnedli. Velky uspech mela coko fontana spis nez zakusky..Vsichni samozrejme meli svatebni dort ke kave po obede a pak uz lidi spis zobali syry, rizecky, bramboracky atd..Meli jsme raut v prubehu celeho odpoledne a vecera.. Jinak ty cukrarske kolacky z Kralup me vloni v lete vysli na 180kc za kilo.. ;-) Taky jsme neroznaseli kolacky se pozvankama, nesli jsme asi 5 kosicku sousedum v ulici, pak jsme meli jen vysluzky pro hosty na hostine. Ale jelikoz jsme meli asi 10 clenu rodiny u rodicu den pred svatbou, objednala jsem minizakusky na doma od pani z vesnicky ze Vsestud u Veltrus, byly moc dobre, cena byla 3.50kc za kus. Kde budete mit hostinu? Je super kdyz se povede misto, kde te nechaji donest sve cukrovi a tak, to usetri hromadu penez ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem sice z Ml. Boleslavi, ale svatbu budeme mít na zámku v Liblicích, což je kousek od Mělníku :o) Momentálně a možná i trochu pozdě schánim dobrou vizážistku, která by mě nalíčila, měla jsem vysněnou Simonu Bártovou z Prahy, ale po tom co jsem se dozvěděla že má náš termín plný se nemůžu dokopat oslovit někoho dalšího :o( Byla jsem na jedný zkoušce tady v MB, ale nedopadlo to zrovna podle mých představ. Byli jsme na veletrhu v Liblicích, docela se mi líbilo jak byly nalíčený modelky co předváděly šaty, líčila je tuším pí. Drobná nebo Černíková ? Už si to moc nepamatuju. Nemáte někdo zkušenost ?
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay No, jdeme se tam podívat o víkendu, tak snad ten termín bude ještě volný a bude to na Vysoké Libeni v kulturním domě, psala jsem kamarádovi, který to tam měl a nemohl si to vynachválit jak je všichni obskakovali a že se o ně moc dobře starali ;) tak teď si jen vyzkoušet jídlo a doladit nějaký drobnosti a termín si na 100 % zarezervovat ;) Já bych potřebovala někoho kdo by mi napekl a nechce se mi dávat nějakých 10,-- Kč za jeden zákusek :-( Ale když nic jiného neseženu, tak co mi zbyde... Ještě před týdnem jsem se stresovala a brečela jak mi nic nevychází a že půlka rodiny je proti tomu jak to chceme mít a teď už si jen říkám, že to nějak dopadne a stejně se najde někdo, kdo mě pomluví a "umyje mi zadek"... hlavně abychom my dva byli spokojení a líbilo se nám to ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@denda.d To ja ted v Liblice doufam taky, meli jsme domluveny kokorin, ae vcera jsme to byli proverit kvuli starsim lidem co nakonec projevili zajem jit a muz tam extra babicku oc chce, ale to bysme ji tam museli teleportovat, ono to jde ale, ale v 90 letech tech 20 m pres parezy a skalu proste neujde :(
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay jé od paní ze Všestud chceme taky zákusky:-) svatbu budeme mít v parku Veltrusy - viz fotoblog.-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bojaboja Ty brdo, koukam na tve datum a uz se vam to blizi uprkem!! Je skoda ze nemas treba nejakou ochotnou teticku, ktera by ti napekla zakusky, treba nejake rolady, ty jsou dobre.. Taky si muzes sama dopredu napect cukrovi jako treba linecke atd, ty pekne vydrzi a zaplni to talire a stoly ;-) Muzu ti kdyztak poslat kontakt na tu pani ze Vsestud, ale to je pro tebe zrejme daleko :-S Jinak ohledne rodiny, ktera je proti vasem planum, moje rada je jim rict co nejmene, zaridit si to sama a pak jim jen oznamit co a jak a kdy se maji dostavit. Protoze kdyz ti s pripravama nepomuzou a jenom remcaji, tak se je na nazor ptat nemusis ;-) @levata Uz se tesim na vase fotky, taky jsme zvazovali Veltrusy, ale nakonec to vyhral Melnik. Ted musim rict, ze jsem rada,ze jsme zvolili zamek Melnik, protoze nam cely den lilo jak z konve! Doufam,ze vy budete mit krasne slunecno!
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Blíží se to... a je to hrozný... ani si to nějak neuvědomuju, ale už za měsíc a půl budu vdaná paní :-D Jo, tak příbuzný mám, ale moc jim říkat nechci, protože ta jedna do toho kecala docela hodně a už mi lezla krkem :-D tak jsem si řekla, že si to radši někde objednám a zaplatím za to, než abych poslouchala, že mi pekla na svatbu a tak... ale to uslyším stejně až mi bude vyčítat, že kdybych poslechla jí, tak bych to měla levnější, hezčí a chutnější.... ;-( Tak Všestudy nejsou až tak daleko ;) všude se dá dojet a jestli byly zákusky výborný, tak bych si pro ně jela klidně i do Prahy :-D a hlavně ta cena je minimálně poloviční oproti cukrárně ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay jojo s počasím je to ždy nejisté :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bojaboja zkusíme si objednat pár zákusků ze Všestud třeba na narozeniny a uvidíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d To je škoda že vám nevyšlo místo, v Liblicích je ten mramorovej sál kde oddávaj v 1.patře, jde se do schodů, ale je v pohodě, určitě přijatelnější než 20m přes pařezy a skálu. Zkus mrknout na jejich stránky, mají tam rozpis volných a zamluvených termínů :o) My to máme zamluvený už dlouho, ale o fakturu aby jsme to mohli zaplatit jsme je museli vyloženě uhánět :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@denda.d Ja jsem z Melnika, znam to tam, je to pekny misto, jen jsem chtela neco netypiskeho, z Melnika se tam bere kazdy druhy :( Ale tak hold co, nemuzeme ozelet strasi rocniky pribuznych
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Tys kvůli tomu zavrhla svatbu na Kokoříně??? Já o tom přemýšlím celej den, protože budoucímu tchánovi je 80 a je skoro nepohyblivej, tak pořád uvažujeme jak ho tam dostat, že mu seženeme kolečkový křeslo a že se tam s ním budou tahat do schodů :-( Jenže on by asi nevylezl nikam... Tak jsem si tak říkala, že bych udělala nakonec svatbu na jejich zahradě, aby to neměl daleko... Jenže v dubnu na to bude ještě docela zima :-| Jsem trošku na hlavu z toho jak dostat rodiče na obřad... Jestli je "vynechat", nebo si kvůli nim nesplnit svůj sen a udělat něco co se mi líbit nebude?! ;-( Chci je tam, ale nechci, aby z toho taťka týden marodil... Poraďte jak by jste se zachovali vy?? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@bojaboja To je tezky, zalezi na tobe, co je pro tebe vysnena svatba?Je to svatba na neobvyklem miste, nebo svatba za pritomnosti tvych nejblizsich, v tomto pripade rodicu.. Neni mozne najit misto, ktere by se ti libilo a bylo vhodne pro starsi rodice? Co treba zamek Houska? Tam se da zajet autem az do dvora a ma to uzasnou atmosferu ;-) Pro nas osobne byla nase svatba o to vzacnejsi a vyznamejsi, ze jsme poprve meli oba, ja i manzel, u sebe svou rodinu a byly jsme uplne vsichni pohromade. My zijeme v Anglii, na svatbu do Cech prijel manzeluv bratr s rodinou z Anglie a manzelovy rodice dojeli ze Spanelska. Takze timto pro nas byla svatba vzacnou udalosti.. :-) Ohledne tech minizakusku, mozna si zkus objednat nekolik na ochutnavku, at vis, co mas cekat a jak velke asi jsou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?