Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo v pohodě, akorát víš jak je to s těma našima chlapama, oni nesmí mít pocit že jsou do něčeho tlačeni, takže já tomu nechávám volný průběh, taky teď jsme se dohodli že na jaře oželíme Srí lanku a pokusíme se nacpat co nejvíc peněz do hypotéky, v květnu jak nám končí fixace, takže tam chceme jednorázově nacpat co nejvíc peněz, ono to dost pomůže. Josef říkal že tam chce nacpat co nejvíc peněz než půjdu na mateřskou
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to znám moooc dobře :-D Hele, na Srí Lance je stejně furt mazec, takže to bude pohoda. Pak se tam mrknete, až začnete zadělávat. Je super, jak je Josef zodpovědný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A hlavně když se jich člověk ptá a nadhazuje to, tak dělají hrdiny, vždyť jsi to včera viděla :-D , ale když se o tom nemluví a myslí si že ho nikdo nevidí tak se na děti culí jak měsíček na hnoji :-D
Odpovědět
Nazdárek,jak se vede,co je nového? Marti:nevím,jestli jsem to psala,ale fotečky jsou parádní:-) Jinak,my máme od soboty kočár a nějaký věcičky na miminko.Zítra jdeme na 3D UTZ,tak se těším,že mrňouska zase uvidím:-)V práci budu max. 14 dní a to nevím,jestli,protože mám už nějaké problémy při sezení a bolí mě záda,takže uvidím,jak to budu zvládat.Rozhodně to nehodlám hrotit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj Luci :-) díky za pochvalu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - však ten můj se taky culí na každého malého prda. A z minibugin je úplně hotový, už je omrkával, jak se to opravuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo akorát že Honza baby chce a příznává to veřejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Es kommt der Tag 8-)
Odpovědět
Zdravim vdane pani a mimiska ;-) ...nebo uz jich je na ceste vic =-) :-N ;-) ...u me nic noveho,za 3 tydny odjezd.Kazdej se semnou uz louci...divny :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru!!! Ráda Tě vidím! Mimi zatím prd :-p
Odpovědět
Misko vsak zadny strach...uz brzo se zabydli :-D ...nekdy to neni hned nooo :-| ;-) ...moji znami uz 3 roky nejsou na praskach a porad nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To už bych na práškách zas asi byla, ale na jiných :-D :-D :-D My to nehrotíme, sexujeme dle chuti a času ne podle ovu, takže kdo si počká.... :-D Navíc kdybych hooodně tlačila a miláček by poznal, že tlačím, tak jsem v pytli :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Nazdárek Veru,jak se těšíš na odjezd? Míšo:hlavně se nestresovat a nechat to na přírodě.Co mám odkoukáno na známých,čím víc to hrotíš,tím víc to nejde.Vykašlat se na ovu,plodné dny a prostě si to užívat.Mě Zdenda v sobotu vysvětil,že naše těhotenství je asi zázrak,protože z lékařského hlediska to ani není možný.Takže mám buď hodně brzo po MS ovulaci nebo prostě strašnou kliku.
Odpovědět
Profilova fotka
babulky dnes letiime ;-) zdravíím a mizíím ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru :-) Já z toho mám trochu obavy, teda spíš abych podruhé nerodila ve 40 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Atííííííííííííí! Páááááááááá a držím palečkové! Luci - jj, výroba je moooc fajn x-) A vzhledem k našemu vytížení o víkendech a vůbec, tak to ani moc plánovat nejde, prostě když zbyde síla a jsme náhodou sami :-D :-D :-D Ale např. teď od pátku prd a dnes myslím, že usnu dřív, než si lehnu, takže :-p :-p :-p
Odpovědět
Luci na odjezd se tesim a nemuzu se docakt az uz vsechny uvidim...ted sme tu meli par znamich z Au na navstevu a je prijemny rikat tak ahoj za 3 tydny...ale hodne lidi tady zase necham :-| ..svoji nej kamosku a tak noo...vsak ja se ale vratim. marti ahoj...neboj,myslim ze to nehrozi ne? ;-)
Odpovědět
Míšo:užívej si to,dokud to jde.Já sice ještě nemám žádný velký břicho,ale už teď je to občas sranda.Trochu se blbě hejbneš a už to tlačí :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Veru no kdo ví, letos mi bude 28, snažit se začneme nejdřív příští rok, nemusí to jít hned a druhé baby budeme chtít tak nejdřív za 4 roky po prvním, takže kdo ví, ale co ono to nějak dopadne :-)
Odpovědět
Luci doufam ze dostatecne fotis brisko jak roste :-D ses na konikoj?jestli jo tak sem hod odkaz prosim :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, teda vas tady dneska je x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi :-) no konečně se to tady zase pohlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vdane panicky se vraceji :-D
Odpovědět
Veru:nefotíme.Máme jen fotky z dovolené,kde je konečně vidět břicho.My na to nějak nejsme.Sice si vždycky řekneme,že bysme měli,ale k realizaci je daleko.Album na koníkovi nemám a ani ho nebudu zakládat.Nějak nemám,co bych na něj dala.Před chvilkou mi volala mamka,že koupila 6 dupaček :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a fotecky z Recka?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Evi! Luci - užíváme užíváme. Např včera jsem si luxusně opálila ramínka od tílka :-D Stát se mi to před svatbou, tak asi umřu :-N Marti - mně se první prcek nenarodí dřív než ve 32 8-(
Odpovědět
Evčo,ty sice mám,ale ještě jsem je ani neviděla.Od návratu jsme v jednom kole.Sama jsem na ně zvědavá. Míšo:to je super věk.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to je ta nevěsta, jak jsem Ti včera říkala: http://www.beremese.cz/album/view.php... mě by z toho jeblo, stát se mi to 8-( Luci - viď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no to by mě asi taky jeblo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeminecko s tym asi ani ona neratala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?