Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak za měsíc touhle dobou už budu skoro vdaná :-D x-)
Odpovědět
od kolika to mate, marti?
Odpovědět
Profilova fotka
od půl 2 x-)
Odpovědět
tak to uz touhle dobou budes uplne vdana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to už možná dostanu i najíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak dneska nás čeká poslední noc ve starém bytě x-)
Odpovědět
Tak to hezky oslavte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo oslavíme, prací :-D , včera jsme balili další část a dneska to musí Josef odvést do domečku, protože jinak se v tom bytě nehneme :-D , dneska budeme rozkládat skříně a postel, ať se s tím zítra nezdržujeme :-) Tak to vypadá že nás na svatbě bude méně než jsme přepokládali, 1 pár už víceméně odřekl účast a další se pořád neozval, tak přemýšlíme jestli teda pozveme někoho jiného nebo nás bude prostě míň =-)
Odpovědět
Prace slechti, tak budete nesmirne zuslechteni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že budeme přešlechtění :-D :-D :-D
Odpovědět
Budu ti pak moct este tykat, kdyz budes tak slechtena?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím že budeme moct zůstat u toho tykání :-D , po tom co budeme v domečku bydlet tak minimálně měsíc bez vody, padneme v žebříčku hodně hluboko :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím dream team 8-) :-D
Odpovědět
No aspon ze te Josefovo rodice uz znaji... Kamosku predstavoval jeji ted uz manzel jeho rodicum v dobe, kdy se u ni predelavala koupelna, takze se myla tak ruzne v praci, v kyblech a podobne... a predstavil ji slovy "ahoj mami, tohle je ... a prisla se k nam vykoupat, protoze se tejden nemyla" :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj nevestooooooooooooooooooooooo x-) x-) x-)
Odpovědět
Tak jak je? Povidej, prehanej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsme se vrátili z Prahy, vezli jsme dorty. Trojpatrové medovníky jsou fakt luxusní! Bohužel jsou už v restice a nikdo je nevyfotil :-N Mám super melír a nové nehtíky x-) Teď jdeme s maminou pobalit věci, co odpo hodíme do restaurace a tombolu :-D
Odpovědět
Trojpatrovy medovnik... hm... luxus x-) x-) x-) Uzij si krajeni :-D My meli dvoupatrovy a jak byl nadychany, tak to horni patro trosku zapadlo do toho spodniho, kdyz to vyndali z lednice... ale jenom trosku :-D
Odpovědět
Nazdárek:-) Míšo:moc zdravím a přeju vám,aby se to vyplnilo přesně dle vašich představ.Užíjte si to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) tak to je super že všechno klape x-) , užij si to sestro skoro vlastní :-D Jinak já musím hledat dál někoho kdo mi udělá nehty, ta paní co mi doporučila Lucka má dovolenou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a už mám doma svícny, jsou teda větší než jsem čekala ale tak snad se na stůl vejdou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a máme objednané kytky na svatbu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miskaaaaaaaaaaaaaaa...zajtra ti budem drzat palceky! Nech vam vsetko vyjde podla predstav x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Misko i ja len zdravim dneska, zajtra na vas myslim..pocko vyjde...budes nadhernaa, tak si to hezky uzivej mojik ;-) ostatnyym prajem pekny slnieckovy viknedik :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
atik..aj tebe sa to uz kraaaaati :-D x-) x-)
Odpovědět
Marťo:a ona ti nikoho nedoporučila?Kdy má tu dovolenou?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci od 15. do 27. 7. :-| , já jsem jí psala maila, protože jsem se jí nemohla dovolat a nikoho mi nedoporučila, takže budu hledat dál
Odpovědět
Tak to mě vypekla.Chtěla jsem tam jít zrovna v tom období na nehty.
Odpovědět
Profilova fotka
A dala mi náhradní termíny buď 10.7. nebo aý 4.8., takže úplně naprd, no musím hledat dál, chci někoho fakt ověřeného, protože pokud by se s nima něco stalo, tak nevím kde budu v Bruntále nahánět někoho kdo mi to opraví :-|
Odpovědět
Tak zkus zajít do nějaké brněnské diskuse.Mě se třeba teď,asi 2. den urval kus nehtu.Vůbec nechápu jak.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?