Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Jé,to mě mrzí,chtěla jsem jí popřát hodně štěstí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak popřej, já myslím že se večer sem ještě určitě podívá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska budu mít konečně ty svícny na svatbu, Josef jel do Ostravy, tak jsem ho zaúkolovala, jen doufám že se do nich ty svíčky vejdou :-D
Odpovědět
Ahoj kocky, tak se mi dneska zdalo o misine svatbe... no... radsi to sem psat nebudu, aby se este nevylekala, ale byl to hukot :-D Kazdopadne to, ze by se stalo, o cem se mi zdalo, je velmi nepravdepodobne, takze pohoda :-) ale dulezitej vysledek je ten, ze se vzali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci prosím tě jak dlouho trvá vyřízení nové občanky?
Odpovědět
maci - cca 4 tydny, nekdy to stihnou i drive :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf díky ;-) , no tak to na svatební cestu můžeme jet až v září ]-( , protože nemáme ani jeden platný pas
Odpovědět
maci a co ten rychlopas? stoji asi 1500 a delaji ho nejak hodne brzo... akorat ze plati jenom asi rok... ale presne nevim
Odpovědět
Profilova fotka
no a navíc potřebujeme stihnout zkolaudovat do konce července, protože budeme měnit tvralé bydliště, ach jo to bude mazec :-|
Odpovědět
tak oprava - plati pul roku
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jenom proto aby jsme mohli jet o týden dřív nebudeme vyhazovat 3tisíce, nám to nevadí že pojedeme později, mám spíš strach jak to bude s kolaudací, nechce se mi měnit občanka 2x během jednoho až dvou měsíců
Odpovědět
tak jestli vam to nevadi, tak je to v poho :-) jinak o obcanku si mas zazadat do 15 pracovnich dnu po obdrzeni oddaciho listu, takze klidne treba az 3 nedele po svatbe... /muj polovice si uz teda jako byl vyzvednout zadost, ale zazadano samozrejme jeste nema :-D/
Odpovědět
Článek se načítá
Marti:zjisti si termín,do kdy musíš zažádat o nový OP.
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme jak to bude s kolaudací, je tam teď problém kvůli koaludaci vody, takže vůbec nevíme jak se to bude vyvíjet :-( , no já doufám že kolaudaci do konce července stihneme a po svatbě by jsme všechno vyřešili najednou a na dovču dojedeme v září
Odpovědět
Profilova fotka
misko mojik...taak v sobotu na teba mysliim ;-) a prajem nadhernuu svadbicku...uzite si to! x-) veru kraasne narodeninky ;-) a vsetko najsamlepsie... ;-) ostatnyym pekny dnik, ziraff pokarhanie za strasenie :-N :-D :-D :-D :-p nevesty a maminy sa strasit nemajuu, na tom sme sa zhodli ;-) ju a tieeez sceeem gratulaciee :-N :-. soom v kalendaari ;-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati :-) všechno nej k svátku :-x
Odpovědět
Ati:všechno nejlepší:-)Hlavně hodně zdravíčka:-) Tak já vybírám dovolenou a nakonec to budou Kanárské ostrovy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dakujeem a v sobotu som brnaaak, ideme k vaam pre pstene ;-) 8-) 8-) kanaary su faajn, kedy a kde? ideem tiiez :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-p s martou do kufra...myslim ze my dve sme sa pribalili zatiaal ku kazdeemu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se do kufrů necpu :-D , já si počkám na maďarsko, teda jestli vůbec dostanu někdy občanku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a já už od soboty brňák nejsem :-D :-p
Odpovědět
Ati:zatím se rozhodujem mezi gran canarií a fuerteventurou.Byla jsi tam už?
Odpovědět
Profilova fotka
brala by som druhu verziu je to lepsie ;-) 8-) 8-) martii teeda hrusovcanka foreveer :-N x-) x-) paraada ;-)
Odpovědět
gran canaria se ti nelíbila?
Odpovědět
Profilova fotka
Ati forever asi neeeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo ak by bolo na vyber grand canaria a nic, tak jasne ze berieem aale ak by som si mohla vybrat, tak isto fuerteventura ;-) pockaaj najdem info preco
Odpovědět
ati - vsechno nej k svatku x-) a ja nevestu nestrasila, vsak jsem psala, ze se vzali... jo a moc ji to sluselo x-) x-) x-)
Odpovědět
Ati: a co by sis z kanárů vybrala ty.Já jsem zatím probádala jen tyhle dva.K Lanzarote a Tenerife jsem se nedostala.Pokud máš i tip na hotel,tak sem s ním?Kdy jste tam byli?
Odpovědět
Profilova fotka
noo info nemam :-N nefieem teraz pohladat... aale biele plaze, nem tolko turistov, vzdy lepsie pocko grand ...furt koopy turistov, atrakcie, ruchy vzruchy..nem uuplne na medove tyzdne ;-) ediiit zachraan ma, ty to maas ako job :-N :-. a tu to moozes okukovat, denne, maju webky plazi ;-) :-) http://www.nakanary.cz/kanarske-ostro...
Odpovědět
Profilova fotka
Edit je v Chorvatsku :-D
Odpovědět
Ati:děkuju:-)Taky si myslím,že fuerteventura je klidnější.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?