Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no zavalená už si připadám, hlavně když všichni všechno potřebují hned ]-( , ale mají smůlu, pěkně popořadě :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky jak je to s nárokem na volno kvůli svatbě? Platí ty dva dny? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - dva ale včetně jednoho na obřad, takže sobotní svatba = volno jen v piatnicu :-D Páá Ati!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo sakra, jsem myslela že jeden den ušetřím ]-( , no nevadí, mám nahlášené volno v pátek a v pondělí, ještě uvažuju o čtvrtku, uvidím podle práce. Že bych si ve čtvrtek v klidu zašla na nehty, nachystala všechny věci, no ještě se domluvím s kolegou
Odpovědět
J¨á tam ještě doplňuju,takže neva:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já si fotky taky prohlídnu v klidu doma :-) , už se moc těším x-) Luci už jsi viděla fotky našich dveří?
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám od čtvrtka. Ve čtvrtek jdu na melíry a nehty x-) No a pak celé dva týdny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jedeme na prstýnky.... držte mi palečky :-( Páá a CMUK!
Odpovědět
Marti:neviděla,pošli mi odkaz.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo držím :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tady je to http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám nahlášenou dovolenou i na čtvrtek před svatbou x-) , aspoň si v klidu všechno nachystám. A objednám se na nehty, nechám si je udělat až před svatbou, teď nemám vůbec čas a taky když se budeme stěhovat a vybalovat, tak nechci mít dlouhé nehty
Odpovědět
Článek se načítá
Marti:parádní,jako ty naše;-)
Odpovědět
ZIraf a Evi...jmenovala bych se Veronika de Folter x-) x-) ...ale tak zase jen kvuli jmenu vid =-) :-N v kontaktu s nim nejsem jen s jeho segrou a to je v poho,sme kamosky uz dlouho...ale asi ho nejspis uvidim ted v lete tak nevim jaka bude reakce :-| ja urco vim, ze uz ho nechci ale nevim jak on vidddd?kdyz sem mu dala kopky ja :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím, že prstýnky GUT :-D Hotové budou k vyzvednutí "už" příští středu :-D Jestli spletou rytí, tak už se mi asi splaší kladiva :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak to jsem ráda :-) , neboj dobře to dopadne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucko nemozem odolat tomu napisat to tu hned....nadherne fotecky, prekrasna si bola......jemnunka, obaja veseli...vysmiati....zabava gradovala ;-) :-) vyzdoba mamky vonku.....paradna moozes byt moji spokojna, supiskove to muselo byt...z foteciek to ziari :-) x-) dobruu nocku seckim, snad to zajtra objavis...ak by to kocky zapismenkovali, veriim, ze budu tlmocit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem!
Odpovědět
Dobre ranko ;-) ... Luci fotky nadherny,moooc vam to sluselo.Vypadala si nadherne,tak elegantne...no proste kouzelne.Mooooc krasny x-) x-) x-) Miso prstynky budou az ve stredu? =-) :-N ...tak to by moje nervy asi nevydrzely,ja musim mit vsechno jiste uz dlouho napred :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - já už to ani neřeším, vůbec mi nějak nedochází, že příští sobotu se vdávám :-N A už se ani nechci trápit věcma, co neovlivním :-D A je fakt, že ten nový návrh prstýnku je přesně to, co jsme chtěli, tak jsem moc ráda x-) Luci - já se na fotečky včera nedostala, dnes napravím ;-) Už jsem tu úplně navnaděná od holek :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) Luci fotky jsou nádherné, úžasné x-) , moc vám to slušelo, úplně mě ty fotky dojaly, září z jich pohoda, láska, štěstí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem měla ve 2 ráno skvělý budíček, můj drahý skoromanžel je od včerejška na vodě a v noci byli někde v hospodě a on si asi sednul na telefon, protože mi volal, ale když jsem to zvedla tak tam byl slyšet jenom rachot z hospody a jinak nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrý budíček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se lekla jestli se něco nestalo, protože takhle pozdě mi nikdy nevolá, no jsem zvědavá co mi na to dneska řekne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bude asi překvapený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já si oddychnu až se mi v neděli v pořádku vrátí :-) Dneska večer dorazí naši, tak už se těším až si vyzkouším šaty se spodničkou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko prajem miska to je super ze prstienok bude podla vasich predstav... uz som nan zvedava x-) maci tak taky budicek potesi :-N dvere vyzeraju suprovo taka kombinacia s tmavou podlahou x-) lucka waaaaw, krasnulinka si bola x-) tie vlasky a satky a korunka a kyticka ako princezna x-) a fotograf vam porobil perfektne fotecky, vidno ze ste si to uzivali x-) x-) len chvalim chvalim a chvalim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mi přišla omluvná sms :-D , akorát to včera přehnal a je mi blbě, no teda nezávidím mu kocovinu v lodi :-D Ahoj Aničko :-) , díky za pochvalu, my máme rádi kontrast, nemám ráda když všechno splývá
Odpovědět
Nazdárek Holčiny:-) Dneska jsem si byla vyřídit novou občanku a pas;-) Moc děkuju za pochvalu.Fakt jsme si to užívali.Jen chvilkama toho na nás bylo moc a z některých fotek jde poznat,že jsem už unavená.Pořád se ksichtit do foťáku :-p Ale člověk je v takové jiné náladě,takže sice se normálně neradi fotíme,ale tam to bylo něco jiného;-)Takže se těšte ještě nevdané slečny:-) Míšo:a fotku prstýnků nemáš?
Odpovědět
Profilova fotka
maci jj ono to super vyzera, my tak mame kontrast v kuchyni... svetla linka a tmava doska :-) lucka to mi je nejak povedome...tiez uz som toho mala niekedy vyse hlavy, modelkou by som teda byt nechcela :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?