Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
to teprve uvidíš,jak to uteče;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já to vidím jak to utíká :-D , hlavně celý červenec už máme plný, pořád něco, takže to bude fakt fofr :-D prosím tě orientačně za kolik tam mají košile a kravaty
Odpovědět
Profilova fotka
No nám to taky nějak utíká pod rukama... dyť já se vdávám už příští sobotu :-N =-) V práci mě zavalili, mrknu večer! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no je letí to letí :-D Já jsem se z toho závalu v práci už dostala, tak doufám že bude chvíli klid
Odpovědět
Marťo:já si takový věci nepamatuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci :-D ach jo mě to dneska v práci tak nebaví, nejradši bych to zabalila, ale kolega tu není, takže smůla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mně to dneska prostě nefunguje Miško - dneska jedeme do Chorvatska -do Zatonu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO tak dobře, vidím, že jsem dneska bez šance. Mějte se tu moc a moc krásně a v po 30.06. jsem tu jak na koni páááááááááááááááááááááááááááááááááá Miško - ty si krásně užij svůj velký den :-) papa
Odpovědět
Edit, krasnou dovcu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit! Ty už jsi pryč, viď |-| Když já furt učím toho kolegu u jeho PC ]-( :-( Tak pááá! |-|
Odpovědět
Papa Edit a užij si to;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute mojinka iba prajem prijemny vikend ;-) editko uzivaj si slniecka....lucka bruska :-) ...martinka satky :-) (mimochodom pjeknee)...miska posledne pripravy ;-) a predsvadbovy tyzden nech je medovyyy..rovnako ako secko potom :-) a ja beziim makat :-N :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holčinky, přeji krásnou sobotu, dlouho jsem se tu neukázala, vím, jsem ostuda no ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si tu u sklenky vína prohlížím Lucky fotky a nádhera. Mám pocit, jako bych tam byla x-) To mi připomíná, že jsme plánovaly dream víkend. Mrkněte do diářů a koukejte se ozvat, který víkend by to šlo. Nabídka jest: 6.9. 13.9. 20.9. 27.9. 4.10. - to ale hlásím rovnou, že nemůžu 11.10.- také máme závody.... 18.10. 25.10. dýl už by byla asi zima..... Tak mi písněte do IP, kdy byste mohly ;-) Jo a taky kam pojedeme? Moravandy héééélp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde ste seckiii :-N =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tadyyyyy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martiii koonecne daaka ziva noha, ruka..... :-N :-D :-D :-D :-D nem spinkas? nem variss? co veslar? uz je doma?
Odpovědět
Profilova fotka
válím se na gauči a odpočívám, naši odjeli hned ráno, tak jsem se pustila do praní prádla, ať nám tu před stěhovaním nezůstane špinavé prádlo, vodák dorazí až pozdě večer, už se moc těším, konečně se pořádně vyspím, bez něj mi to nějak nejde a co ty? co provádíš?
Odpovědět
Profilova fotka
ja pracujeem :-N a tu sa niekto vaaala :-N :-D :-D :-D :-D peknee co svaadbicka, este maas dake napady, ci uz je secko ready...len vyrazit....nakoniec si secko stihla... ;-) si stresor jak ja :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no musím si užít chvilku klidu, další volný víkend máme až týden před svatbou ]-( na svatbu už máme skoro vše, ještě musíme koupit svícny, ale v Brně je nemají, takže je musí Josef koupit v Ostravě, až tam pojede, ještě musí objednat kytky a taky čekáme na konečný rozpočet na hostinu, ten už má možná Josef v mailu, jo a Josef si ještě musí koupit košili a kravatu, ale to už jsou detaily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo ;-) marti a kolko mate nakoniec hosti? a aky rozpocet, ked to neni super tajnee :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mělo by nás být 32 i s dětmi, ale možná nás bude míň, protože jeden kamarád se zatím vůbec neozval, no uvidíme a rozpočet na hostinu počítám tak cca 1000 na osobu (jídlo+pití) v tom není víno, to si budeme dodávat sami a většina lidí bude pít víno
Odpovědět
Profilova fotka
teeda to je taka klasika ta 1sicka...a celkovo?cela svadba =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem zvědavá na kolik ta hostina nakonec výjde, celkem myslím že to bude tak kolem 70-80tisíc
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zas neni spatne cislo....a svadba cakumpraask, cela? :-N mas to spocitane..alebo radsej nem?
Odpovědět
Profilova fotka
no celou svatbu počítám tak 70-80tisíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aj satky, oblek a kytica a tak :-N =-) =-) teeda ja som dneska chaapavec :-N :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj celkem komplet za vše, oblek do toho teda nepočítám, protože ten Josef využije v práci teď jsem to počítala a teda spíš to bude těch 80 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marti to je kraasne cislo ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no akorát když u toho člověk dostavuje barák, tak je to náročnější, ale už to snad bude lepší :-) no pořád mi nějak nedochází že se příští týden stěhujeme :-D , asi bych mohla začít pomalu balit :-D , no jsem zvědavá jestli nám stihnou zapojit vodu, ale už tomu taky přestávám věřit, takže to bude taková menší bojovka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?