Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Marti:jak je ten "sotrůvek" široký?To není 60cm,že ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci skříňky jsou široké 35cm, ta u stěny je přístupná z obyváku a ty dvě z kuchyně, ještě tam bude barový pultík
Odpovědět
No,vypadá to vážně dobře.My jdeme příští víkend na kuchyň.Chci si hlavně nechat předělat návrh.Ale když vidím tu tvoji,tak nevím,jestli nezačneme nakonec uvažovat o Ikee.Z jakýho je to matroše?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci my jsme šetřili místo v obyváku, a ta hloubka 35cm bohatě stačí, vejde se tam sousta věcí. Korpus je klasika lamino a dvířka jsou lakovaná
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jestli se na tu kuchyň chceš přijet podívat tak není problém ;-)
Odpovědět
No,já právě po návštěvě bytu zatím nechám kuchyň jen do L a ostrůvek se pak dodělá podle místa.Normálně bych to neřešila,ale teď už musím uvažovat,kam dáme v obýváku postýlku. Konečně jsme vybrali fotky.Po silné redukci jich je 160 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to jsem vám zapomněla napsat, tchýni se naše oznámení líbilo i tchánovi =-) x-) , jsem fakt čuměla =-)
Odpovědět
Marťo:to je super.Třeba se už pročistil vzduch nebo dostala tchýně rozum:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No myslím že tchýni došlo že tím svým vzdorem nic nevyřeší a akorát si všechny poštve proti sobě, sice teda to ještě není úplně ok, ale je vidět že se snaží x-)
Odpovědět
Hlavně,že jí to konečně došlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi psala ségra že mám domluvenou zkoušku u kadeřnice a rovnou i termín na svatební den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, že se snaží ;-) Změnili nám hotel, jedeme sem: http://www.swissgrandbali.com/bali.ph... ale to taky není zlé, co? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo no myslím že tahle změna se dá přežít :-D x-) , nádhera, moc vám to přeju, bože to je romantika x-) , teda doufám že příští rok si taky užijeme nějakou exotiku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu jsem zkoušela naši novou vanu nasucho a teda parádně se v ní leží a výhled je přímo ven z okna na oblohu x-) a vejdeme se do ní oba x-)
Odpovědět
Jé,tak to je super.Už jen ta voda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No doufám že voda bude co nejdřív, teď to všechno záleží na úřadech :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak se koupejte v šampaňském 8-) A koukala jsi na tu Srí, co jsem Ti sem hodila v pátek? Tu nám nabízeli za super cenu ;-) Luci - co dělá bříško?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo žádný odkaz na Srí lanku od tebe jsem nenašla =-) fuj šáňo lepí a je studené :-D
Odpovědět
Míšo:bříško se napapalo a teď spinká :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tady: http://www.tangerinehotels.com/ jsem to asi zapomněla sem pak dát :-D Luci - v pořádku 8-)
Odpovědět
Míšo:a mě nechceš naít dovolenou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo noooo moc hezký x-) , akorát jsem se dneska dívala, že na Srí lance byl zase nějaký bombový útok, takže jsem docela ráda že nám to letos nevýjde, uvidíme třeba nám výjde nějaká super dovolená na jaře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo teď jsem se dívala na stránky ministerstva zahraničních věcí a Srí lanka se nedoporučuje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se dívala na zájezdy a zaujala mě buď dominikánská republika, maledivy nebo mauricius, všechno zhruba do 34.tisíc na osobu (14dní allinclusive), no uvidíme na jaře, letos bude maďarsko
Odpovědět
Zdravim vsechny zeny :-D ...Miso moc se omlouvam, ze nam dnes nevyslo rande :-N ...zitra rano uz ale zase budu online :-x ;-) Co probirate?nejak tak jako ve strucnosti =-) :-N nechce se mi docitat :-)
Odpovědět
AHoj Veru,jak se těšíš na prázdniny;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verčo ;-) , probíráme svatební cesty, bydlení, kuchyň
Odpovědět
Luci na prazky se tesim hroooozne moooc :-D zitra jedem s prvni a druhou tridou do Zoo a pristi tyden se sedmickou na vylet takze uz tolik neni zato rachot ve skole poradnej :-N marti my svatebku planovali do Rima a jeste spojenou i s morem...ted uz bych ale jela uplne jinam :-D jinak holkyyyy za 18 dniii jeduuuu :-D http://www.colorviaggi.com/data/ischi...
Odpovědět
Veru:to vypadá parádně.Kde to je?
Odpovědět
Luci ...Ischia...ostruvek 47km ctverecnych asi hodku trajektem z Neapole ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?