Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám nové fotky z domečku, v sobotu jsme tam dřeli celý den, přijeli jsme domů skoro v 9 večer, ale stálo to za to x-) tady jsou nové fotky kuchyně http://picasaweb.google.cz/martina.ma... tady jsou nové fotky koupelen http://picasaweb.google.cz/martina.ma... a tady jsou nakonci nějaké nové fotky http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Profilova fotka
A začínáme se pomalu připravovat na to že se budeme stěhovat do domečku bez vody a plynu ]-( , takže už sháníme kanystry, to bude bojovka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - dobré jsou ty kanystry, jak mají dole kohoutek.... zkusím najít obrázek. Bejvák Ti prolezu asi až doma, dneska mi tu furt někdo trajdá za pozadím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak něco: http://www.kobras.cz/143120000000_100...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo díky ;-) , my sháníme zatím po rodině a známých, uvidíme začátkem příštího týdne jak se to bude pokračovat, já pořád doufám a věřím že voda bude, Josef nevěří a nedoufá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No aspoň jeden tuten do kuchyně na kafe. By ses jinak... No a ona se pak dá dobře kupovat i balená voda. Prodávají i krásné 5 - 10 litrové barelky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přes týden doma stejně skoro nejsme a na první dva víkendy v červenci taky jedeme pryč, takže pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to zvládneš levou zadní, víkendy by byly nejhorší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky myslím že to bude pohoda, hlavně že budeme bydlet x-) Jo a opět perlička ohledně barev, takže do dalších dvou pokojů jsme měli vybraný tmavší šedý koberec a hádejte jaký máme :-D , světle hnědej lehce došeda :-D :-D :-D , včera jsme se o tom bavili s tchýní a mi řekla že Josef od mala špatně rozeznává hnědou a šedou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Není šeroslepý? =-) To myslím vážně...
Odpovědět
Profilova fotka
Šeroslepý je, nosí brýle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem si to, to je tím, ta šedá a hnědá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Akorát s poznáním šedé barvy neměl nikdy problém, no ponaučení pro příště :-D
Odpovědět
Nazdárek Holčiny:-) Ty víkendy jsou kratší a kratší.Včera jsme byli na svatbě.Koupelna a záchod se povedli,ale dali nám větší dveře na WC než měli,takže se to musí předělat nebo se mi tam nevleze pračka.Bohužel nemůžu najít papír,kde se objednávali dveře,abych zjistila,jestli to už špatně napsal člověk,co s náma jednal ohledně dveří nebo až slečna,co to dávala do výroby:-(Dobrá zrpáva je,že manža naznal,že už mám bříčko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš "na STAVBĚ" viď :-D
Odpovědět
Míšo:ty brďo,já jsem debžo:-)Díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) nám budou montovat dveře zítra, tak jsem hrozně zvědavá x-) a gratuluju k bříšku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A také moc moc gratuluji k bříšku. Já mám bříško taky, ale miminko tam není :-D
Odpovědět
Ahoj Marti:problém vyřešen.Zavolala jsem tam,nechala si poslat koopii objednávky a objednáno to bylo dobře (což jsem si myslela).Oni totiž otvor měli udělaný na správnou šířku dveří,ale dveře jim dodali větší,tak prostě nemysleli,neověřili si to a namontovali tam větší dveře.Přitom volají kvůli každé kravině.Mě by nenapadlo to kontolovat,když velikost otvoru předtím seděla,ale pořád mi nešlo do hlavy,jak to,že se mi tam ta pračka nevejde,i když jsem to tak propočítávala.Jo a taky nám zateklo do bytu z terasy,která je nad náma:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - v kuchyni budete mít jaké držadla na linku? Aby se dala otevírat? Jé koupelna, slintám, já chci taky takovou koupelnu a vanu a ty umyvadla,... ježiš,... to se má Šafařík na co těšit :-D :-D :-D :-D chudák, jsem se zamilovala do vaší koupelny
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to je normál že volají kvůli každé kravině, ale u podstatných věcí nepřemýšlejjí ]-( Edit úchytky budou, ale nebyl čas a energie je montovat, na programu byli důležitější úkoly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo já jsem se docela divila, když jsem tu koupelnu umyla že je ten obklad tak krásně šedý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci Marti - jsem na ně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda, já jak vždycky sleduju ty debaty o stavbách, tak mě jímá hrůza předem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no bohužel stavění je fakt děs běs, ale výsledek za to stojí x-) Edit no úchytky budou tak nejdřív začátkem července, není čas
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to doufám :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - a stěhovat nádobí tam budeš jak? Vždyť to půjde strašně špatně otevírat Miško - to mě taky
Odpovědět
MArti:tak jsem prohlídla fotečky a boží;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit jde to otevírat dobře, horní skříňky za spodní hranu dvířek a spodní dvířka za horní hranu :-) a taky jsou tam všude tlumiče pantů, takže se zavřou sama x-) , prostě na úchytky není čas, Josef ve středu odjíždí na vodu a vrací se až v neděli a další víkend se stěhujeme, takže jedině pokud bude čas příští týden večer, protože já u toho chci být Luci díky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?