Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to je ten kočárek, jak jsem viděla teď na závodech - Rally Edition http://www.modrykonik.cz/album/view.p... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo jsem se na něj zrovna dneska dívala :-D , ten se mi moc líbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A tenhle je taky gut: http://www.prag-info.cz/_shop/index_.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj ten je taky dobrej, ony jsou vlastně všechny hodně podobné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, děsně podobné, proto si pak asi udělám tabulku s rozměrama a cenou a pak hlavně vyzkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně si člověk musí fakt dobře rozmyslet co od něho očekává :-) Já akorát pořád přemýšlím kam budu doma kočárek dávat, asi bude muset být u Josefa v pracovně
Odpovědět
Teda,koukám,že tady pěkně řešíte kočárky.To já jsem v téhle fázi těhu neměla o kočárku ani potuchy. Míšo:jen u těch čtyřkolek pozor na hmotnost.Kamarádka má čtyřkolku a strašně nadává na to,že je těžká.
Odpovědět
Profilova fotka
Oukej, přidám kolonku kg ;-) Díky za tip. Taky nevím, kam ho strčím.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to víš musíme si to čekání nějak ukrátit :-D No co jsem se dívala tak ty čtyřkolky mají všechny kolem 15kg, ale já kočárek budu maximálně skládat do auta, takže mě jde spíš o to aby byl skladnej. Luci kolik váží ten váš kočárek?
Odpovědět
Míšo:tak to si napiš hnedka nahoru,je to dost důležitý.Hlavně,pokud hodláš jezdit autem,MHD a i na normálním ježdění se to ukáže.Jo a čtyřkolky nejsou takdobrý na manipulaci,ale to je podle mě důležitý hlavně ve městě. Pak taky skladnost,skládání,..... Marti:podvozek má 8kg,zbytek si nepamatuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nebudu s kočárkem jezdit vlakem nebo busem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem se dívala na rozdíly a 4kolka je cca o 3-4kg těžší než 3kolka Já chci prostě stabilní a terenní kočár, protože v Hrušovanech budeme jezdit dost do přírody
Odpovědět
Marti:jasně;-)Vždycky záleží,kam s tím bude člověk jezdit.Čtyřkolka je určitě nejstabilnější.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci právě proto je důležité aby si každý rozmyslel co od kočárku očekává a jak ho bude používat :-) , vy přece jenom bydlíte ve městě takže je na místě lehčí a kompaktnější kočárek :-)
Odpovědět
Marti:to sice jo,ale máme za barákem les,kam bych ráda chodila na prochajdy se psem.Takže jsem taky potřebovala terénní kočár.
Odpovědět
Profilova fotka
O terenosti jsem nemluvila, jelikož bydlíme v domečku tak nemusím až tak řešit jestli se vejdu do výtahu nebo ne, kdybych bydlela v paneláku tak půjdu po každém centimetru :-D tak naštěstí je v dnešní době taková nabídka (někdy až moc velká :-D ) že si vybere každý x-)
Odpovědět
Jasně.Já nechci propagovat trojkolku,to vůbec ne.Ale opravdu koukejte na každé kilo navíc.U některých kočárů je ten rozdíl opravdu velký.
Odpovědět
Profilova fotka
No co jsem se na váhu dívala tak je rozpětí zhruba od 12kg do 16kg ať je to 3 nebo 4kolka, ono určitě hodně záleží na tom jak se ten kočárek ovládá, jaké má kolečka atd, prostě každý si to musí vyzkoušet
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-) jsem byla na nehtíkách, teď jsem dorazila do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Já byla dopoledne u zubaře a pak chaos v práci, takže jsem neměla šanci se sem dostat. Přeji příjemný večer a zítra pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ráno :-) tak dneska nás čeká velký nákup jídla na zítřejší kolaudaci, uf to bude něco včera jsme byli v ikei a koupili jsme ozdoby na vánoční stromeček, takže vánoce už můžou být :-D x-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Marti,moc přeju,aby se kolaudačka vydařila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) díky, já doufám že vše proběhne v pohodě a hlavně doufám že jako hostitelka nezklamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera ráno jsem myslela že mě trefí šlak, nechali jsme před dvěřmi igelitku se smetím a sousedovic čokl tam ucítil maso, byl tam tácek od kuřecího masa, takže rozhrabal igelitku, rozkousal sáček ve kterém to bylo zabalené, okousal tácek, to bych ještě zkousla, jenomže on tohle všechno prováděl na našem čerstvě zasazeném a rostoucím trávníku ]-( ]-( ]-( , takže soused dostane pěkné kapky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! V práci trošku nestíhačka, tak jsem tu až teď :-) Marti - tééééda, tak to už je moc..... nejhorší je, že mi je toho pejska čím dál víc líto |-| Luci - ahoooj!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) mě už ho teda po tom včerejšku líto být přestává ]-( , navíc se nám nejspíš vys..l u našeho smrčku ]-( , on totiž už zase poslední dobou vůbec nevypadá nešťastně a vyloženě ho to venku baví, akorát teda v neděli jsme měli otevřené vstupní dveře a on jak byl zblblej tak se nám cpal domů :-D , no soused dostane zprda a uvidíme jak se to pohne
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, oteplilo se. Ale počkej, až přituhne :-) Jééé, takže návštěvník :-D Četla jsem IP a no comment ]-( Idiot! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No doufám že našeho trávníku už si nebude všímat, protože jinak budu asi zlá ]-( , my máme radost jak malý děcka jak nám krásně roste a pak nám ho zválí a lehce rozhrabe pes ]-( , fakt souseda bych pověsila za koule do průvanu ]-( Hold to je problém spousty šéfů větších společností :-| , no co uvidíme co bude dál Tak vánoční stromeček budeme mít oranžovo-černý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oranžovo-černý? :-N To si vůbec neumím představit.... máš někde mustr? My budeme mít klasiku, jablíčka a slámu :-) Hele zkus na ten trávník ten pepř... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?