Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mají tohodle a v popisu rasy je přímo že ho baví vyhrabávání děr :-| http://www.pejskar.cz/west-highland-w...
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé westíííík. Toho si jednou taky přeju x-) Hmm, to je norník... Mělo by stačit houknout, potřebuje ale pevnou ruku v mládí při výchově. Pokud ji neměl, smůůůla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No vychovanej teda není, protože posledně ho sousedka volala domů asi 5 minut než se uráčil teda vlézt dovnitř ]-( , no mám trochu obavy jak bude předzahrádka vypadat po víkendu, my totiž jedeme pryč, pokud to bude rozhrabané tak víme kam jít a teda to bude konec dobrých sousedských vztahů ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mě napadá jedna možnost.... popepřit.... důkladně.....
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme, jako já proti psům nic nemám, ale nemám ráda lidi kteří se o psi nestarají ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To mi povídej, já z toho úplně kvetu. Vím, co je to práce se psy a že to není lehké, ale stojí to za to. Vždyť nás by tři nevychovanci asi zabili :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No doufám že jak dodělají plot tak ho dají na zahradu, jenomže jejich tempem to bude kdoví kdy :-| já pořád řeším jaké kytky dáme na zahradu, chtěla bych toho co nejvíc zasadit už teď na podzim, teda musím počkat až bude hotová terasa
Odpovědět
Profilova fotka
Já miluju narcisky, tak je tam koukej dát :-D A nádherné jsou pivoňky.... A na podzim krásně kvetou listopadky... a astry..... a jéééje to je ale kytek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No už vím že tam budou nějaké bylinky - máta, bazalka atd, potom tam chci nějaké vřesy a dál nevím. Pivoňky jsou moc velké, ty možná potom dolů, teď řeším malý záhon vedle terasy, spodní část zahrady budeme řešít až příští rok, bude se dělat bazén
Odpovědět
Profilova fotka
tak zahradník se činil http://leteckaposta.cz/471152489
Odpovědět
Profilova fotka
Zahradník je šikula a má hezké rukavice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme se muset asi zajet podívat do nějakého zahradního centra na inspiraci, nechci to přeplácat Tý jo pěkně mě bolí v krku a nejradši bych zalezla do postele, už aby bylo 5 :-| , navíc jedeme o víkendu pryč takže doufám že se dám do víkendu dohromady
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
V krku? Na to je super Orofar. Cucavý tabletky. Hele, nemáte poblíž Lednici? Tam by ty parky mohly být hezké x-) Kam jedete o víkendu? Já jedu na sraz 28.06.08. No už je to skoro těhu sraz :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Piju šalvějový čaj a cucám šalvějové pastilky ;-) V Lednici jsou ty parky už moc velké, já spíš potřebuju inspiraci na malé zahrady, hledám i na netu ale nic moc :-| Jedeme sbírat jablka k tchánovcům, je to každoroční rodinná akce, jablka se sbírají na calvados a další víkend jedeme k našim, bude hromadná oslava narozenin a další víkend máme kolaudační párty u nás doma s lidma ze svatby. Až se vám to bude hodit tak se můžeme domluvit že by jste přijeli na návštěvu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No někdy v listopadu by to mohlo vyjít, budu mít už po tom víkendovém kurzu na nehty a závody už taky nebudou! Bychom přijeli to omrknout a těhu naladit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už se moc těším x-) o víkendu jsme dělali další debordelizaci, Josef už má pracovnu, předtím to byl sklad bordelu :-D , ještě je tam spousta práce, ale už takové příjemnější x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já si u Vás díky fotkám už teď připadám jako doma :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babenky :-) ako sa mi tu mavate? som si na chvilu odskocila ku kompu tak ze vas pozdravim :-D miska drzim vsetkych 40 prstikov nech to dnes dopadne dobre a nech ti potvrdi ze je setko ok x-) marti tie gabiony vyzeraju super a peknu zahradku zacinate, ta nasa stagnuje a je tam akurat tak burina :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ani - moc děkujeme, to víš, bojím bojím....... |-| Jak Vy? Kdy máš termín porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
miska jj to poznam, tiez som sa bala co a ako ale neboj setko dobre dopadne :-) termin mam 10.2, vcera sme akurat boli na ultrazvuku tak si manzelik obzeral krpca ked ho pani doktorka vysetrovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miska vidis to ked sme sa naposledy bavili tak si vlastne uz bola tehu, to bol asi nejaky citak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak to jsem ráda x-) Ahoj Aničko :-) děkuju, snažíme se to co nejdřív zprovoznit, vždyť to znáš co se neudělá hned ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
maci mi hovor :-N najhorsie su tie docasne riesenia... zvycajne trvaju minimalne 10 rokov ]-( ale treba vyuzit pocasie kym sa da a nezacnu mrazy, potom sa budete moct venovat uz iba vnutrajsku
Odpovědět
Profilova fotka
Ani snažíme se vyhnout dočasným řešením :-D , no počasí nás zlobí, gabiony jsme stihli dodělat než se ochladilo a teď potřebujeme navést štěrk a dlažbu, ale jak hodně pršelo tak je zadní příjezdová cesta totálně rozbahněná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ani - no, to už jsem byla těhu a netušila jsem to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja to vidim so zahradou az na buduci rok, hlavne nam treba spravit konecne plot a potom nejake terenne upravy a kedze ja budem mat ine starosti tak to asi necham na nejake zahradne studio nech nam aj travnik nasadia a nechaju zahon na kvetinky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci hadam sa v brne pocasie umudri a vyschne to =-) miska len aby si nebola prekvapena ako ja ze som si myslela ze som o 2 tyzdne dlhsie tehu (podla mesicku) ako som nakoniec bola :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ani no já si teď plánování a vymýšlení zahrady užívám, aspoň příjdu na jiné myšlenky :-D , počasí už docela jde, už prší jen občas a málo, takže štěrk by měli dovést tento týden a dlažbu musím napřed přesně rozkreslit a spočítat :-D , chystám se na to dneska
Odpovědět
Profilova fotka
Ani - no já vím přesně, kdy byla ovu :-D Tak už se balím. Mějte se krááásně a koukejte na mě myslet :-) Pááá a CMUK! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško tak ať vše dobře dopadne a budu na tebe myslet neustále :-D papa CMUK
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?