Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) tak včera u nás byli na návštěvě tchánovci a moc se jim u nás líbilo, teda to tvrdili, tak jim budu věřit :-D pak jsme jeli ještě nakupovat a koupila jsem si podzimní bundu a kozačky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věř jim, máte to tam prostě lukcucní! Jéé a Ty jsi byla tááák hodná, jo? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No hodná to nevím, ale byla mi venku už zima, takže bunda byla nutná a boty na zimu už mám 3 roky staré :-D koupila jsem tyhle, jsou na boku na zip a tím šněrováním jdou ještě stáhnout, protože jak mám úzký lýtka taky mi většina kozaček odstává a ve skutečnosti vypadají podstatně líp než na fotce http://www.mustangshoes.cz/obuv/damsk...
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsou dokonalý! Takové by se mi taky líbily! Jsou nádhernýýýýýý! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc nemají vevnitř kožíšek takže se budou dát nosit už teď a kdyby byla moc velká zima tak si koupít teplé podkolenky :-D A bundu k nim mám čokoládově hnědou takže krásně ladím x-) , včera jsmě měli nakoupeno asi za půl hodiny a to si ještě Josef kupoval boty, teda fakt jsem nečekala že to půjde tak dobře x-) , dneska se ještě někde stavíme protože potřebuju nějaké svetříky, všechno už mám takové opotřebované :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si koupila super dva svetříky v C&A, jeden malinový a jeden krémový. Do V. Teda Ty musíš být kooočka! A v mých oblíbených odstínech x-) Hele, na tohle teď čučím a děsně se tlemím: http://www.cesky.bess.sk/?p=productsM...
Odpovědět
Profilova fotka
Bundu mám taky z C&A a ještě jsem si tam koupila šedý svetřík do V s plátěným bílým límečkem :-D Tak to se tlemím taky :-D , ideální představa pro chlapy :-D , no včera jak jsme byli nakupovat tak to byl děs, všude plno lídí a hlavně dětí, ale uřvaných a protivných :-| , já se jim nedivím že je to nebaví, chudáky malý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takže dobrá antikoncepce? :-D Týýjo, další holčina se stejným datem svatby je v tom. Z našeho data snad už jen 3 nejsou těhule, z toho 2 se začly snažit teď a ta poslední mívá gyn. problémy, tak počítá, že to tak lehce nepůjde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No teda pořádná :-D Josef ten byl úplně nanervy v sobotu jsme byli na večeři se sousedama, jak jsem ti psala že sousedka bude můj spiklenec a teda musím říct že je fakt hodně v pohodě, máme hodně podobné názory a super jsme si pokecali všichni 4 :-) , nehledě na to že jsme se obě skoro stejně oblíkly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máte super plodnou diskuzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tou sousedkou to je skvělé, lépe se tam zabydlíte, když tam máte takové super lidičky x-) My byli v sobotu koukat na další možný pozemek, tak jsem zvědavá, jak to dopadne... bylo by to se zajímavými sousedy - automechanik, asi 2 auto/moto závodníci, policajt, právnička.... :-N No uvidí se.. Jdu se radit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No sousedi jsou důležití :-) , ten náš debilní soused nás štve čím dál víc, mají psa, takového malého smetáka a jejich venčení spočívá v tom že ho vypustí ven na ulici, ven mu dali misku a nazdar, pes na každého štěká a už se nám málem vys..l před dveře ]-( , vzadu budou mít plot a celkově zahradu o půl metru výš než všichni ostatní, fakt to vypadá úžasně ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To snad není možný! Takoví lidi by si psa pořizovat prostě neměli ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No oni jsou takový hodně jednodušší lidi, jako my se snažíme s každým dopředu domluvit než něco začneme budovat, ale on ne, prostě si tam staví orlí hnízdo debil ]-( , no ještěže ostatní sousedé jsou v pohodě :-) No a asi si dovedeš představit jak je ten pes vychovanej :-| , mají asi 3 měsíční dceru, to jsem zvědavá jak ji budou vychovávat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jééje, takže burani a snobi.... super kombinace :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No totál burani, on akorát pořád machruje co si koupil atd :-| Dneska chceme koupit nějaký zakrslý smrček před domeček x-) a už se těším až si tam příští podzim koupím chryzamteny v květináči - takovou tu barevnou rozkvetlou kouli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten stromeček na Vánoce ozdobíte světýlky? To by se mi moooc líbilo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Josef byl vždycky proti takovým věcem a včera to sám navrhnul že na vánoce ho můžeme ozdobit =-) , jsem čumela jak puk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boží fotka x-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
a už se moc těším až budu nakupovat výzdobu na vánoce, konečně jenom naše vánoce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na té fotce nevím, kdo je vykulený víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady umí někdo dobře fotit :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Asi nezjistil, že existuje blesk :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu dom, zlatíčko. Páááá a CMUK! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pááá a hezký zbytek dne CMUK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem a Martince zvlášť 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) tak jsme včera nakoupili smrček a vřesy na předzahrádku a dneska si můj drahý muž bude hrát na zahradníka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, to to budete mít krááásné x-) Já jdu dnes k dr., tak jsem zvědavá.... nevím ani, jestli má v ordinaci ultrazvuk nebo něco... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jen doufám že nám to někdo nezničí, třeba sousedovic pes, to bych byla asi hodně zlá ]-( A na kolik jsi objednaná?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám tam být ve tři. Ten jejich pes je nějaký norník nebo co je to za rasu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?