Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď tři dny žehlila, to je taky aktivita, že? :-D 8-) Líbí se mi, jak myslíš na těhu x-) Já už bych tak ráááda byla těhu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem žehlila o víkendu asi 5 praček 8-( , my máme teď víkendy docela dost fyzický náročné :-D No to mi kladl na srdce doktor že je dobré před těhu něco zhubnout, já jsem hlavně ráda že jsem zpevnila svalstvo :-) neboj brzo budeš nebo možná už seš :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to přijde, až bude správný čas 8-) Však ten nahoře to pozná a mimíse pošle :-D A to víš, že bych ráda už byla, ale jsem jeden velký nulový příznak čehokoliv :-D Zas je dobrý, že si aspoň nic nevsugerovávám :-D :-D :-D Já Vás s tím veslováním obdivuju! Bych tam umřela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To veslování je otázka zvyku, jako já jsem předtím měla problém se donutit do jakéhokoliv pravidelného sportování, ale tím jak chodíme dva tak je to něco jiného a hlavně teď už máme slušnou závislost :-D hele spousta ženských taky nemá příznaky a pak se na to příjde třeba až ve 4 měsíci nebo až na porodním stole, což teda nechápu, ale takové případy jsou :-D
Odpovědět
Zdravim vas devcata...jsem prave v Singapuru je tu 9 vecer a je tu zdarma net takze pohoda aspon mi to zrati cekani..o pulnoci oditam do Adelaide,jinak sem utahana jak pes uz pres 24 hodin na cestach :-| neco noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj Verčo :-) , nového ani nic :-|
Odpovědět
jo holky a byla sem tady ve veikym butiku Tiffany & Co a koukala sem na ty nadherny platinovy a diamantovy zasnubaky a snubaky :-N ...nadhera a slecna musela byt prijemna a vse mi ukazovala ikdyz zjevne musela vedet ze ja si nic takoveho kupuvat nebudu a ani bych na to v zivote nemela :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo tak to by bylo něco pro Míšu :-D , ta jak vidí výlohu zlatnictví tak se nezná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, jsem to tu prošvihla! :-N :-D Bych s paní od Tiffanyho šla na kafe, už to vidím x-) Krásné ráno všem a Martince před dovolenou zvlášť! Týýjo, to tu budu teď úplně sama |-| Marti - nehtíčky: http://leteckaposta.cz/961294585 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) teda nehtíky fakt krásný x-) x-) x-) tak včera nám kotel opět nezapojili protože technik nestíhal, tak prý dneska, já už to vzdávám, už mě to fakt všechno s...e ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Klííííííd! Jedete na dovolenou! S.r na to! Tam bude teplé vody, až se z toho víš co :-D Máte zabaleno? Kdy vyrážíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím že to chce klid, ono se to lehce řekne, ale vysvětluj to mým nervům :-( , dneska už jsem byla vcelku v dobré náladě, dokud jsem neotevřela mail, ach jo :-| odjíždíme v sobotu kolem poledne a balit budu asi až v sobotu dopoledne, možná v pátek večer
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já dnes moc pracuju :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
nic si z toho nedělej já taky, ať tu nemusím být zítra dlouho :-) , akorát kvůli tomu technikovi na kotel dneska nejedeme do ikei ]-( , nestíhá takže místo ve 2 dorazí až kolem 5 ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bože, to je fakt idiot. To je jediný na světě? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ne není ale už tam byl dvakrát a víc o a jak, a teď už je to pro něj práce jenom tak na 20 minut, kdyby tam jel někdo kdo tam nebyl tak je to pro něj práce minimálně na hoďku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já to myslela, že nemůžou oni na jinou práci poslat někoho jiného a tohohle Vám.... ach jo, viď.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
On se zdržel u nějakého zakázníka, včera se taky zasekal někde na stavbě, takže volal v 5 že už to nestíhá, takže mi zkazil náladu už včera a dneska znovu, fakt to je na palici :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak že by to konečně fungovalo =-)
Odpovědět
Nazdárek Vdané paní:-)Dlouho jsem tu nebyla,ale nestíhám.Jsem sice doma na neschopence,ale pořád někde lítám a něco dělám.Naqvíc si mamka zlomila ošklivě ruku,tak jí pořád vozím po doktorech a tak. Co je nového u vás? Marti:kuchyň je parádní.Moc se mi líbí:-)U nás stěhování vypadá na never ending story.Pořád nemáme položené podlahy,ale jïnak vypadá všechno O.K.Ani mi to zase tolik nevadí,protože se na stěhování netěším.
Odpovědět
Profilova fotka
caueskiii babuchy ;-) :-) :-) tak ako? my sme sa vraatili z Nice a baliim zas do tatier :-N 8-) 8-)
Odpovědět
Ahoj Ati:moc gratuluju ke svatbě,přeju hodně štěstíčka a fotky jsou parádní.Smekám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
diik luci ;-) maas sa?
Odpovědět
ahoj holky neviete co je s Dankou som jej pisala do IP a nic a rada by som videla foteckz ;-)
Odpovědět
Ati:díky,mám se dobře.Chystám se postupně na mimčo,starám se o manžela a chystám se na stěhování.A co ty,jak je ve svazku manželském?
Odpovědět
Profilova fotka
supeeer ;-) 8-) 8-) teraz este maam mesiac svadobnyy dovolenkovyy x-) x-) boli sme v tatrach - v nice a zasa supki do tatier :-D :-D
Odpovědět
Jen si to užívej:-)
Odpovědět
Tak ja se poslusne hlasim z Au,je tu nadherne,sice trochu zima ale pekne..praci zatim jeste hledam a uzivam si rodinku :-) ...mejte se hezky vdane pani a tehulky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Yvett - IP ;-) Luci - jéééje, chudák mamina! Veru - ahoj cestovatelko! Ati - pááni, zááávist x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele: Kytka: http://img.blesk.cz/img/1/gallery/220... My: http://www.beremese.cz/album/view.php... Kravata: http://img.blesk.cz/img/1/gallery/220... My: http://www.beremese.cz/album/view.php... Nastupovala jsem na 3 oříšky ...... zpívané Ivetou .... Ještě, že už máme po svatbě! :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?