Datum svatby září 2009. Kolik nás je?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak, a to je jen pro nás, co se vdáváme v termínu 12.9.2009 :-D
Odpovědět
No a to je moje řeč. To ANO si můžeme říci i v dešti, ten den bude jen náš a už si nebudeme říkat ty a já,ale budeme MY a potom možná i mimnko.
Odpovědět
Profilova fotka
už o mimču přemýšlíte? :-)
Odpovědět
No už na to věk mám,ale nejdřív tak za dva roky. Kdybych ale zjistila že jsem v tom tak si to nechám i teď.Vy nepřemýšlíte o miminku?
Odpovědět
Profilova fotka
jj,my taky.Ale mám ještě tu maturu.Ale už to jednou vypadalo,že bude a nic,ale aspoň jsem podle toho poznala,co by na to přítel opravdu říkal.A kolik vám je
Odpovědět
Mě teď bude 24 a Pavlovi 23let. Takže oba už máme po škole a jsme pracující bohužel, někdy bych se vrátila i do těch školních lavic. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo,to já se těšim,až budu mít po škole a už nikdy víc :-D notak miláčkovi bude teď v dubnu 28,tak ten už na to mimčo má i čas :-)
Odpovědět
No a tobě je tedy 19let?Jé tak to je hezké a čí byl nápad se vzít obou?Teda jestli se mohu zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
nn,bude mi 21.Máme to tak hezky,že on má narozeniny 18.dubna a já 21.Notak mluvili jsme třeba o tom,že se vdávat chci a že bych nechtěla pak mít dítě a aby se jmenovalo jinak,než já.A on pořád,že se ženit nechce,protože teta i rodiče jsou rozvedený.Ale nápad to byl jeho,bylo to pro mě překvapení
Odpovědět
Tak to je hezké, no u nás to vyvolal menší poplach když jsem to nedostala už je to skoro rok. Mluvili jsme o svatbě,ale né vždy tak úplně vážně, ale tahle situace nám otevřela oči a jelíkož jsem stejného názoru že nechci mít dítě které bude mít jiné příjmení než já a nebo se kvůli miminku vdávat to ne, takhle uděláme jeden krok a miminko bude ten krok druhý.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak.Taky jsem nechtěla,aby se dítě jmenovalo příjmenim jinak,než já.Plno lidí by napadlo,že neni moje.A nebo zjistit,že jsem v tom a vdávat se jenom kvůli tomu.Pokud se mimčo stihne ještě do svatby,tak budiž ale už to nebude vypadat takhle
Odpovědět
Lidi jso v tomhle hodně zlý a rejpavý a věčně nikomu vysvětlovat že nejsme svoji a že máme jen miminko to nechci. Hlavně Pavel má babičku která je vychovana v jiné době a už jen to že spolu bydlíme a nejsme svojí jí hodně vadí tak jí uděláme po 2letech radost.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak.Jako co je nám do lidí,ale příjemný to neni a aby se pak vyptávali i našich.Tak že mimčo plánujete až za 2 roky?
Odpovědět
Článek se načítá
Mám teď dost dobrou práci a nechci jít hned na mateřskou. Já vím vypadá to že jsem kariéristka a nechci miminko, ale já chci dítě přivést do něčeho a né aby jsme žili od výplaty do výplaty.
Odpovědět
Profilova fotka
notak kariéristka bys byla spíš kdybys řekla,že dítě nechceš kvůli postavě nebo že chceš kariéru
Odpovědět
No mám ve svém okolí hodně lidí které mě odsuzují za to že nejsem ženská jaká by měla být. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak znám holky,co jsou pravý kariéristky.A on to taky každej bere jinak ze svých důvodů.Já třeba chci brzo mimčo už jenom kvůli tomu,že přítel by ho chtěl a má na něj čas a já sama když vidim kočárek a nebo jenom těhotnou ženskou,tak jsem jak ženská v 50-ti,co chce dítě a nemá ho :-D
Odpovědět
Ahoj, nějak se to tady rozjelo. Tento rozhovor je úplně přesný, mě je 23, přítelovo bylo v sobotu 30 8-) Chtěl by miminko a mě se to taky nelíbí, přecijenom, když mají všichni stejné jméno, tak je to ta pravá RODINA :-D Takže my miminko taky plánujeme po svatbě, ale když bude dřív, tak bude a necháme si ho. Vždycky jsem teda tvrdila, že těhotná bych se nikdy nevdávala, ale ...... rušit se mi to už nechce. A když se nad tím zamyslíme ....... jsou páry který se o mimi snaží třeba i několik let a kdyby jsme měli takové štěstí, že by to bylo už před svatbou, tak je přeci kravina si miminko nechat vzít. Stejně nakonec zjistíme, že jméno není až tak důležitý, důležitý je to, že jsme všichni zdravý a máme se rádi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasim.Kvůli mimču něco rušit,to by byl nesmysl:)dítě a svatba je stejně to nejhezčí:)
Odpovědět
Ahoj holky, my máme taky naplánovanou svatbu na 12.9.2009 v Pardubicích na úřadě:) Momentálně máme tak napůl zamluvený místo na hostinu a ubytování pro hosty, dál máme zamluveného muzikanta (bude hrát na el.klávesy a pak na tahací harmoniku). A to je vlastně zatím všechno co máme zařízené. Spíš se snažíme něco našetřit, abychom vůbec měli z čeho hosty pohostit:) Jetšě je čas,ale už se to blíží.... Zatím se trochu zdráhám do toho skočit šipku a začít obcházet cukrárny a porovnávat ceny a kvalitu...a fotografa...a premyslet jak to bude organizacne...s kolackama...a prijezdem a odjezdem hostu na obrad... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-D
Odpovědět
ahoj holky :-) tak se k vam pridavam a 12.9. mam taky svatbu :-) jak vam jdou pripravy? koukam, ze uz toho mate strasne moc.. ja zatim jen tak koukam.. za tyden se vracim zpet do CR, takze se to konecne trosku rozjede :-) vlastne jo, uz mam saty :-) ale rozhodovani bylo strasne... Svatbu mame v Usti nad Labem. mejte se :-) :-D
Odpovědět
Holky jeste jsem cetla vasi debatu o pocasi a taky se toho dost bojim :-((( ale vloni 12.9. bylo uuuuplne nadherne :-) tak snad bude i tenhle rok.. jo a v zari je nejmene srazek.. tak se nebojte, urcite nam to vyjde :-) jinak ja mam celou svatbu planovanou venku... takze by se mi to fakt moc nehodilo :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, já se také budu vdávat 12.9.2009. Na zámku v Brandýse nad Labem. Už se moc těším a skoro všechno máme již zajištěno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca: tak vitej mezi nami. Uz to mame za par, nejak rychle to leti. My se zrovna chystame objednavat oznameni, abchom je mohli v cervenci roznaset. A k tomu pocasi. Jeden nikdy nevi. Loni 12.zari bylo nadherne, ale 13.uz byla nehorazna zima
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca:Ahoj taky mámesvatbu v Brandýse na zámku.V kolik to máte hodin?My ve 12. nedbi:My už máme oznámení asi 3 měsíce doma, jakdlouhodopředu se dává?Někdomiříkal že 3 týdny před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m Ahojky, no my to máme v 10. Takže my odejdeme a ty přijedeš. Hihi To je náhoda že? Oznámení jsme si dělali, už je mmáme hotové, ale dávají se tam měsíc předem. Jakou si plánuješ hudbu na obřad? Ten jejich na piáno nebo svoje CD?
Odpovědět
Profilova fotka
No me prijde mesic malo. Sice nez objedeme po vikendech vsechny hosty, tak to nekteri dostanou asi taky az mesic dopredu :-) Planujeme je rozdavat od zacatku cervence.
Odpovědět
Ahoj holky, my oznámko ještě nemáme, nicméně bych vbyla ráda, kdybychom ho začli rozdávat/rozesílat na přelomu července/srpna... Všichni už o svatbě vědí, takže by to mělo být ok:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky mame svatbu 12. září v 12 hodin. :-) Doufám, že bude krásně, právě jsem zkoušela hledat statistiky počasí za úplné roky a našla jsem pouze 2008 - krasně, 2007 - polojasno.
Odpovědět
Ahoj vercat, my se bereme taky ve 12:-). Kde to máte? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?