Datum svatby září 2009. Kolik nás je?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak, a to je jen pro nás, co se vdáváme v termínu 12.9.2009 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-)
Odpovědět
cau :) tak co nového ? .)
Odpovědět
Profilova fotka
notak teď jsem marodila s kyčlí,matura na krku,už máme zamluvený místo pro hostinu :-) Teď tam zítra jenom musíme zajít a domluvit se skrz jídlo,pití a tak :-)
Odpovědět
Ahojky holk, tak se musím pochlubit mám šaty. Ve čtvrtek jsem byla ve dvou salónech a vybrala jsem si překrásné korzetové šaty s dlouhou vlečkou a závojem.Připadala jsem si jako opravdová princezna,ale to asi každá. Včéra jsem byla domluvit hostinu a vše kolem ní. Takže další věc si mohu odškrtnou. No pomalu se nám to krátí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
livinkas:A kdypak to máte :-)
Odpovědět
No přece 12.9.2009
Odpovědět
Profilova fotka
a jo,mi nedošlo,že jsem v týhle místnosti.Mám tady totiž dvě :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo v pohodě. člověk se přeci může splést ;-)
Odpovědět
livinkas: ukaž fotky, ať můžem pochválit :) smudlinka: no panejo, ještě maturitu do toho, to by mi hráblo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
iwci:už mi pomalu a jistě hrabe :-D jsem se těšila,že víkend propiju,abych na ni zapomněla a byla jsem včera s přítelem u jeho ségry a ani jsem pít nemohla :-D
Odpovědět
Holky nemám je ještě na stránce, musím je sem nenápadně propašovat aby je můj Pavel neviděl. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
livinkas:notak já už mám šaty taky vybraný a nikam jsem je ještě nedávala.Přítel je sice vidět nechce,ale člověk nikdy neví,kde na ně může omylem narazit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No právě, Pavel je taky nechce vidět,ale někdy mi sem leze aby chytl i on inspiraci a náhoda jako blbec a uvidí je. Jediný velký problém mám a to je hudba.
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš hudba potom na hostinu?
Odpovědět
No přesně tu. :-|
Odpovědět
livinkas: týýjo, to se máš, že tvůj chlap chytá inspiraci... Ten můj nehytá zatím vůbec nic :-D Mrkni na kapelky tu na fóru, třeba některá bude z okolí :)
Odpovědět
smudlinka: a kdy to máš? teď v dubnu nebo až v máji?
Odpovědět
Koukala jsem,ale mají obsazeno myslím ty lepší. Teď scháníme DJ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
livinkas:Tak my už jsme hudbu měli vybranou,akorát je problem,že pokud by nám pršelo a museli by jsme mít hostinu vevnitř a ne venku,tak by sme tam pak neměli moc místa na tancování :-S
Odpovědět
No tak i to je problém, holky kolik lidí budete mít večer na hostině? :-(
Odpovědět
my cca 65. A doufám, že se všichni vejdem dovnitř :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my to zatim máme napočítaný na 40
Odpovědět
My máme 51lidí zatím a jsem zvědavá jak se tam vejdeme a jak velký budeme mít parket.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my na to máme akorát,ale když bude hezky,tak by sme právě byli venku a tam je přece jenom víc místa a je to hezčí no
Odpovědět
No tak to by jsme měli i my vyřešeno místo kdyby bylo pěkně,ale vše si člověk může zamluvit a rezervovat,ale na počasí se musí čekat až do toho dne. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak.Docela se toho bojim už jenom díky tomu,že to počasí trochu vynechalo jaro a přešlo spíš hned na léto
Odpovědět
Koukám že se obáváš toho stejného jako já. Každý mi říká byla dlouhá a tuhá zima proto bude krásné léto a v září bude nádherně. Jenže minulý rok září bylo dost chladné a já mám takové štěstí že bude pršet ach jo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no,tak to budem dvě :-| proto jsem chtěla svatbu ještě v létě,ale v tomhle počasí si právě člověk nevybere
Odpovědět
To máš pravdu, ale co ať je jak chce já budu stejně šťastná. Když bude pršet řeknu si prší nám štěstí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu.Ten den se prostě blbym počasí nedá zkazit :-) Hlavně,že už budu s miláčkem oddaná a pak už jen společný život :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?