Menu Forum

Datum svatby září 2009. Kolik nás je?

23. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jacakaca
Registrovala se 30. května 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zámku Brandýs nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
jacakaca
 Tak jsem konečně dala dohromady pár fotek a mám udělaný album. Tak jak Vám je novomanželky po týdnu??? Já si pořád nějak nemůžu zvyknout na jméno, pletu se a připadám si, když se někde představuju, že lidem lžu, když říkám nové jméno. No je to sranda!!!
19. zář 2009 v 18:14  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoly
Registrovala se 3. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Region Pardubice.
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
zoly
Registrovala se 3. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Region Pardubice.
    Region Pardubice
 jacakaca: ohledně nového jména mám úplně stejný pocitemoticon) To, že jsme to fakt udělali, mi došlo minulý pátek a celý jsem ho strávila v jakémsi zamilovano-novomanželském pohnutí mysliemoticon Teď už se to trošku ustálilo, konečně i byt nevypadá jak po nájezdu, skoro všechny svatební dary už mají své nové místoemoticon Máme se zkrátka spokojeně. Svatbu jsme si moc užili, hezčí být prostě nemohlaemoticon) emoticon
22. zář 2009 v 18:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jacakaca
fotoportrét
fotoportrét
jacakaca
 Zoly: Je to fakt super. Připadám si teď po těch letech zase jako puberťák. Víc se na sebe smějem, je to heztší. A když včera někomu povídal, že nemůže přijít, že jde s manželkou na ultrazvuk, to bylo tak krásnýýýý!!! To zní hrozně hezky. Manžel a manželka. Pan a paní.... Já se v tom vyžívám.... emoticon A nejlepší prdel je, když se představím do telefonu: Prosím Grabowská..... Jé to je asi omyl, já scháním paní Mikšovou... A já na to: No to jsem já.... emoticon To je sranda!! emoticon
22. zář 2009 ve 20:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snoopi
1
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
    V Sokolnicích, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
snoopi
1
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
    V Sokolnicích, Region Brno
 Souhlasim s Jacakacou, mám úplně stejný pocity emoticon náš vztah mi ted připadá mnohem hezčí, zamilovanější, jakobysme se vrátili o pár let zpět. S představováním mám problém, a hlavně s podepisováním se pořád pletu, vždycky začnu psát "S" a pak se to rychle snažím přepsat na "J" emoticon Změnila jsem i trvalý bydliště, takže když teď někde hlásím nové jméno i adresu tak mám pocit že mluvím o nějaké cizí paní emoticon
23. zář 2009 v 07:39  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jacakaca
fotoportrét
fotoportrét
jacakaca
 Je to fakt sranda!!! Já když se představím správně, tak se mu hnedka chlubím, jak jsem dobrá!!! emoticon
23. zář 2009 ve 21:30  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš