Datum svatby 2.6.2012

Zobraz úvodní příspěvek
Tak za 100 dnů :-) Kdo ještě a co už máte
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina prosím nemůžeš mi jej poslat? Nikde jej nemohu stáhnout jako mp3, pouze klip...
Odpovědět
Profilova fotka
@petralaura - já to stažené nemám, nám to budou hrát živě klavír + housle... Ale tady http://www.flvto.com/ si zadáš odkaz toho pachelbela a mělo by ti to stáhnout jako mp3 ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina super, děkuji moc, už to mám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem taky ve vašem termínu :-D zrovna sedím nad hudbou na obřad... nevšimla jste si některá těch přihlašovacích údajů do emailu, kam nevěsty odsud ukládají písně? já to zaboha nemůžu najít ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem si nakoncec vybrala od Sleeping at Last - Turning page, ze Stmívání, uplně mě to nadchlo ač je to profláklé, k nástupu ženicha a ostatních nejspíš bude Bitter sweet symphony a k obřadu nám bude hrát Hans zimmer - Tennessee z Pearl Harboru, na děkovačku přemejšlím o písni od Gotthard - Heaven (ač se v tom zpívá o rozchodu - nevím jestli na to brát ohled), ale sama o sobě je písnička krásná. Jinak už máme vše, jen zaplatit místo obřadu, zítra se jdem dohodnout na jídle a rautu, dnes jsem byla domluvit květiny a zbývaj jen drobnosti, jako košile, kravata, kalhoty pro prcka :-) Snad vše vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,už jen 14 dní... až mám z toho husí kůži..
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 To já ani ne spíš z toho počasí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen proto jsem včera raději objednala půjčení kabátku...rukávků...bolerka...no jak se tomu říká? Ale nám bude svítit slunce, zpívat ptáci, vonět tráva,hučet řeka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky netrpělivě koukám na předpověď. Zatím je to na nějaký jistoty daleko, ale hlásí 23 stupňů a polojasno :) To je ideálka :) A vzhledem k tomu, že se ten víkend v Pce koná letecký den a na ten bylo posledních X let vždy nádherně, doufám, že se tradice neporuší ani letos :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina My jsme kousek od pce tak to se už nebojím :D
Odpovědět
Taky máme stejný termín a bojim bojim počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi to nedalo a koukla jsem na dlouhodobou predpoved... Teplota max 22 stupnu a polojasno mozna nejaky kapky stesti taky spadnou.tak snad bude hezky,no je to takovy 50 na 50...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A co říkáte na předpověď 8 dní před? jsem z toho blázen všude píší něco jiného ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
bude to dobrý :)) Aviatická pouť zatím nikdy nezklamala!
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina a jeslti ne tak za tebou dojedu do pce jo??? a přídáme se k vaší svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina @happyhelen nebo přesunu pce do brna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak doufám, že ten letecký den dodrží tradici hezkého počasí :) teď jsem koukala na předpověď a asi to pěkně odneseme :( má pršet a teploty kolem 15stupňů, to teda nic moc na zahradní party s dětma :(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ta zima mě úplně děsí :-/ aspoň 18 stupňů aby bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak my jsme v ...... Máme obřad v zámecké zahradě, koupenou slavobránu, v květinářství na ni zamluveno aranžmá, vše do puntíku připraveno - kdo, kde bude stát, kdy vyhazujeme svatební holoubky apod.... Asi to vše budu muset předělat ještě na svatbu v knihovně, ale tam je málo prostoru a ani se tam všichni nevejdeme.... Moje noční můra se pomalu realizuje. To je tak nespravedlivéééé - celou dobu něco vymýšlíte, strávíte nad tím hromadu času, stojí to mraky peněz a nakonec vám to zkazí (mimo rodiny - tou už se ale točit nedám) počasí. Holky, co budeme dělat, já už brečím...
Odpovědět
Profilova fotka
@petralaura neboj, vždyť to s tím počasím může nakonec dopadnout úplně jinak. My máme svatbu o den dřív a taky venku v arboretu a žádnou náhradní variantu nemáme. Všem jsem poslala instrukce, že je obřad venku a ať jsou připraveni na vše. Koupila jsem obří deštník a gumáky a jsem pevně rozhodnutá si nenechat ničím, natož počasím svůj den zkazit. Špatné počasí má i svá pozitiva- nebude nám vedro, nebudeme se potit, nebude se nám v horku roztékat make up, nebudeme padat žízní a fotky budou mnohem efektnější, než kdyby svítilo slunko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petralaura @barucca holky, taky to ještě úplně nevzdávám, když nebude pršet a bude aspoň těch 18, tak by to šlo, no uvidíme :) my to máme taky venku, hlavně odpo s rodinou a dětma :) určitě to nebude tak hrozný :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jste moc hodné. Díky za povzbuzení. Je toho na mě teď trošku moc. Za poslední měsíc nevím, co dříve. Mám jednu velkou zakázku, kde se bortí jedna věc za ruhou - ne díky mně, připravuji soudní spor o zřízení věcného břemene, do toho musíme urychleně koupit pozemek, jinak neprojedeme vůbec a 200 tis. fakt nemám - i přes občasnou práci jsem na MD, no a do toho všeho svatba, kterou bych si chtěla užít. Vše se snažím řešit s chladnou hlavou - dnes už to ale vygradovalo... Rothodně si nechci stěžovat, ale teď, když jsem to vše vylíčila, je mi lépe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petralaura jo, to jsou prostě dny blbec, taky takový mám, ale ono se vždycky po bouřce rozjasní, tak hlavu vzhůru, dopadne to dobře :) svatbu si koukej užít :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petralaura Držím palce ať to vše zvládneš bez nervů a s úsměvem. I kdyby trakaře padaly, bereme si přece ty nejlepší chlapy ne světě a o to tu přece jde především :-) A když náááhodou bude pršet, tak jedině štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď jsem koukala na předpověď na www.chmi.cz a vypadá to na sobotu nadějně, tak si držme palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka - já koukám na yr.no (dostala jsem doporučení) a pro Pardubice hlásí 17°C a slunečno :-) Tak snaaaaaaad
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina no naděje umírá poslední :)
Odpovědět
Profilova fotka
no vy jste nejlepšííííí...
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina kde koukáš?
Odpovědět
Profilova fotka
@petralaura - http://www.yr.no/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?