Datum svatby 2.6.2012

Zobraz úvodní příspěvek
Tak za 100 dnů :-) Kdo ještě a co už máte
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi včera paní sousedka, která přinesla upečené věnečky, povídá ohledně počasí: říká se, že dopoledne prší štěstí a odpoledne děti :-D :-D :-D
Odpovědět
Cha cha, tak to budeme mít dětí jako smetí, co? Ale ne, už to nehlásí tak negativně - na medard-online už hlásí bez deště. Tak třeba nám to vyjde, držím palečky i tobě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barucca tak vzhledem k tomu, že už dva raubíře mám, tak beru to štěstí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@barucca Ahoj, tak to máme za sebou. Strašlivě to uteklo. Počasí super!!! Napíšu ti více, jakmile bude trošku klid. Dnes to pojedu ještě zaplatit, stále nevím částku. A jak u vás? Měj se moc krásně. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@petralaura Ahoj, tady taky Petra :-) Taky jsem nadšená. Prostě úžasný den, parádní atmosféra. Všichni plakali, potom se zase všichni parádně bavili... Ale nebyla jsem připravená na tolik emocí, ještě včera jsem byla úplně na měkko... Platit jde manžel (měla jsem tam nejdřív přítel, síla zvyku :-) ) teprve dnes. Já nejdu, protože bych byla hodně zlá a možná i vzteky a lítostí brečela. V restauraci nám náš den maličko pokazili, tak to chceme nějak dořešit.
Odpovědět
Profilova fotka
tak a je to za námi :o) už mám za sebou kolečko po úřadech a odpo jedeme znovu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@peetruszka copak vám udělali a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@petralaura Ale... 3 týdny před svatbou jsme v restauraci byli domlouvat detaily. No a vylezlo z nich, že se stal omyl, že bohužel už před námi si salonek domluvila nějaká rodinná oslava o 60ti lidech, tak jestli nám nebude vadit, když ji my budeme mít v restauraci. Tak samo že mi to vadilo, ale dušoval se, že bude všechno podle našich představ, že restaurace bude zavřená jen pro nás a že v salonku mají samostatný výčep a blablabla... . Tak jsme kývli, už se nám nechtělo hledat si něco jiného. Jenže skutečnost byla jiná. Zahrádku a druhý salonek nechal otevřené, takže číšníci pořád chodili přes nás, nestíhali odnášet špinavé nádobí, čekalo se na pivo atd... Naštěstí tohle všechno nám zkazilo náladu jen na několik okamžiků... Penzion trámky, Vikýřovice, budu šířit negativní reklamu..
Odpovědět
Profilova fotka
@petralaura ahoj nám taky počasí a vše ostatní vyšlo parádně. Pršelo jen hodně brzo ráno a pak jen chvilinku odpoledne na focení. Dokonce už mám i pár fotek, tak pak mrkni do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barucca @peetruszka @petralaura @tlap.ka Ahoj holky, tak já to zvládla až dnes...takové to vzpamatování se... Ale bylo to bezva. U nás taky selhal "hostinský"... no ale nenaděláš nic. I tak jsme si to užili do poslední minuty :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?