Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
ahojky, díky za pochvalu meníčka :-) Já mám dovču od zítra ještě mám loňskou a jeden den ze zákona :-)
Odpovědět
Profilova fotka
konečně mam hotový zasedací pořádek, teď se vrhnu na jmenovky a další věc mám z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já včera dělala zasedací pořádek a je to fakt masakr.... snad se nebude nikdo cítit odstrčenej,ale je to fakt těžký nějak ty lidi rozesadit.... obzvlášť když z jedný rodiny je tam 15 lídí a z druhý 35 :-( jinak včera Sex ve městě, jak už tu bylo řečeno,fakt pohodovka... líbílo se mi to,ale jednička asi trošku víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, mam upne stejny nazor, jednicka byla lepsi, ale bylo to fajnove jinak s tema lidma to mam podobne, tak jsem to musela rozhazet, jak mi to prislo pod ruku, tak taky doufam, ze se nepozerou :-)
Odpovědět
edith : tajk to jsme na tom stejně :-) zasedák jsem dělala snad týden, ale teď je mi to už jedno prostě budou tak jak jsem řekla a basta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to tedy budu muset vytáhnout manžela na sex ve městě My máme oběd jen pro 19 lidí, zbytek mají od 14 :00 hod raut, já si s tím zasedacím pořádkem moc hlavu nelámala, na jedný straně máme taky miň lidí než na druhý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme na hostinu taky jen 19 lidí, ale i tak jsem zasedací pořádek raději udělala a myslím, že se mi to nakonec i povedlo pěkně rozmístit, ale porod to byl taky. ;-) Já jsem si teď udělala seznam věcí, na který nesmím v pátek a sobotu zapomenout, co je s kým ještě potřeba doladit apod. Mám mezi tím napsáno i prstýnky a občanky - někomu se může zdát, že to snad ani nejde zapomenout - ale já se znám. Loni jsme jeli do Alp, já si k tašce dala trekové boty a i když byly vedle, zapomněla jsem je tam a do Alp jela jen v balerínkách. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě zasedací pořádek ještě čeká, ale vzhledem k tomu, že k obědu zase tolik lidí nebude, tak to snad zvládnu (spolu s mamčou) za chvilku. Teď tisknu noviny a obávám se, aby to ta tiskárna vůbec přežila. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jaképak noviny?
Odpovědět
seznam je důležitý mám na něm snad úplně všechno i podvazek a spoďárky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
svatební noviny, dělám 30 výtisků a jen zírám jak se cartridge vyprazdňují :-(
Odpovědět
na svatební noviny jsem se nakonec vykašlala nějak jsem je nestihla a teď mám spoustu jiného zařizování :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to já jsem začala už někdy v zimě, takže mi bylo líto to nedodělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co se tam tak píše?
Odpovědět
janei : chytrá :-) ale já měla přes zimu moc práce a teď na tom nejsem o moc líp :-(
Odpovědět
Profilova fotka
všechno možný - my tam máme něco o nás, info o tombole, historii svatby, svatební zvyky, naše fotky z dětství a pak společné, horoskop jak se k sobě hodíme, nějaký vtípky o manželství, různý srandičky, kvíz o nás, křížovku, okénko pro děti a na závěr poděkování rodičům. Celkem 23 stran a to jsem se ještě snažila co nejvíc to smrsknout. Uffffff.....
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: To já právě taky, začala jsem před Vánoci, když jsem byla na pracáku, protože firma, kde jsem pracovala zkrachovala. Takže jsem si to načla, pak jsem si našla novou práci a čas nebyl, takže jsem to kouskama dodělávala po víkendech, ale na konečné podobě jsem pracovala teď několik dní vždycky až do noci. Ale je hotovo, takže už jen vytisknout a svázat. :-) I když.... to bude taky pěkná práce. A to nemluvím o tom, že tombolu mám hotovou zatím jen z poloviny. Zítra ke kadeřnici do Benešova, pak do Průhonic pro dorty, pak na opačnou stranu do Příbrami na úpravu šatů, po cestě zpátky vyzvednout cukroví do výslužek.... to se prostě nedá stihnout. Áááááááááá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeda, tak to je slusny. Ja uz jsem dneska musela vyzvednout sako a kravatu pro matky pritele, tak jsem si vybrala krasnou bizuterku u toho, tak mam alespon z toho radost. Jeste se tady picasim s tema jmenovkama a uz se to uklada do konecne podoby :-) A devcata, jakou mate zabavu na vecir ci odpoledne?
Odpovědět
Profilova fotka
tak co se týká zábavy, tak asi jen tombolu a večer karaoke, jestli se někdo chytí a na dobu po obědě, kdy pojedeme fotit, máme připravenou prezentaci našich fotek od narození po současnost, ale to neberu jako zábavu, spíš jako vyplnění toho času, kdy budeme pryč
Odpovědět
janei: tak slušný do Příprami jedem pro koláčky :-) do výslužek máme to sice z ruky ale jsou slastný a za dobrou cenu tak těch pár kilometrů objetujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
A to si představte - měli jsme objednaný cukroví do výslužek, protože mamině se nechtělo nic péct a včera zavolal chlap z té cukrárny, že paní odvezli do špitálu a že tedy cukroví nebude. Dobrý co? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyy oooove... tak to by me asi omyli, kdyby mi to nekdo zavolal. a co ted? budete pict nakonec?
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak, to by se nedalo stihnout, máma jen objednala takový ty minizákusky (kremrolky, věnečky a já nevím co ještě) a pak jsem dohnala spolužačku cukrářku, která nám napeče alespoň 5 druhů. To se prostě může stát jenom nám. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja te uklidni, ono to sladky se stejne tolik neji, vsichni jsou po slanym my mame taky objednane nejake ty minizakusky, tak snad vse bude ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ale tohle bylo hlavně do výslužek pro sousedy a známý atd.
Odpovědět
Profilova fotka
jjo, ja taky vetsinu nacpu do vysluzek. a co mate jinak k jidlu?
Odpovědět
Profilova fotka
klasika - šunková rolka, polévka s játrovými knedlíčky a svíčková, večer prasátko a nějaký sýrový, zeleninový a ovocný mísy a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, to mame uplne stejne :-) teda tu rolku jsme vynechali, tchan strasne protestoval
Odpovědět
Profilova fotka
My taky máme polévku s játrovými knedlíčky a svíčkovou. Předkrm nemáme - beztak budeme nacpaní k prasknutí - hostina začíná v 16:30 a raut už v 19:00, takže jídla bude dost. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se ještě objednala na pedikúru, v pátek v 7.15 hod. Se fakt zblázním.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?