Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : no to máš takz dobrý..Karel se chystá na závody ještě v sobotu 20.srpna, tak mě trochu jímá hrůza..
Odpovědět
@petulkavt a v čem závodí?? :-) Můj táta jezdí motokross a taky pojede závody týden před svatbou tak doufám že bude vše OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak zítra mám rozlučku,no spíše tomu říkam ladies night:DKonečne trochu povyraženíčka,ne jen přípravy... A jinak už tak máte vše vyřízené? My snad jo;)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat Ahoj tak si to dneska užij :-) Nás čeká ještě jedna schůzka v restauraci na doladění detailů jinak snad máme všechno,teda douffám,že jsem na nic nezapoměla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : Karel jezdí na kole..jak na silničce tak na horském..V tu sobotu má jet zrovna na horském a z toho mám vždycky větší strach než ze silničky..I kdyz jak jsme se dívali na letošní Tour de France, tak ty pády jsou nebezbečné všude..
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat : pořádně si to užij..mě dámská jízda čeka az 13...uz jsem si zajistila i kdo me pak odvede domu protoze moc neverim tomu ze bych byla schopna dojit sama ;-)
Odpovědět
@petulkavt no já můžu říct že můj taťka měl největší úrazy z kola tak já raději moc na kole nejezdím, při mém štěstí by to nedopadlo nejlépe :-) Ale neboj určitě to všechno zvládne a bude to OK :-)
Odpovědět
Včera jsem konečně byla taky domlouvat kytky v květinářství a předbežnou kalkulaci máme 3300kč, i s kytkama na stůl do restaurace, takže jsem spokojená.. :-) A dneska jsme byli v restauraci, ale protože ještě nevíme přesný počet osob, tak nám žádnou kalkulaci neudělali, ale počítali jsme že oběd, raut i nealko by mělo být na 1 hosta asi 1000kč..budeme mít asi 40lidí na oběd a 45 na raut..
Odpovědět
Ahoj tak já jdu na kytky až v sobotu. Holky nevíte o nějakých dobrých stránkách s bižuterií?
Odpovědět
Profilova fotka
V poslední srpnové dekádě, tedy od 21. do 31. srpna by mělo převládat slunečné letní počasí jen s ojedinělými přeháňkami nebo bouřkami. Bouřit bude zejména odpoledne. Ke konci dekády bude přibývat kupovitá oblačnost a bouřky budou častější. Nejnižší noční teploty spadnou na 14 až 8 stupňů, nejvyšší denní dosáhnou 22 až 28 stupňů. Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/slunecne-dny-i...
Odpovědět
@janinkat Tak to je dobrá zpráva. Pokud by se jen přehnala bouřka odpoledne tak by to bylo lepší než nějaký vytrvalý déšť. Snad nám to všem vyjde :-) . mě pršet štěstí nemusí já ho mám dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat jo tak pokud bude bouřka po 14 hodině tak budu nejšťastnější :-) do té doby bych uvítala bez deště, ale tak uvidíme, teď těžko říci
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janinkat tak snad bude hezky,my máme obřad venku :-) odpolední bouřka už by zase tolik nevadila to budeme schovaný v restauraci :-)
Odpovědět
Holky já myslím že se není čeho bát pořád věřím že i kdyby mělo celý srpen propršet 27.8 bude krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem..tak se nám to pěkně krátí,že? :-) Už máte všechno hotové..My máme konečně jasno ohledně hudby na obřad - paní varhanice nám vyšla maximálně vstříc, takže nebudu muset kráčet ani na Wagnera ani na Medelssohna..Nakonec vyhrálo tohle: Na příchod - H.Purcell - Trumpet air and tune...na varhany to zní vážně skvěle.. Při prstýnkách a polibku - H.Mancini - Moon river (z filmu Snídaně u Tiffanyho)..naše srdeční záležitost,asi bude i na první tanec Při podpisech - B.Adams - Everything I Do I Do It For You.. Gratulace (bude nás hodně,takže dvě skladby) - R.Binge - Alžbětínská serenáda + Jenni Domine (zpívala to myslím Basiková)... Odchod - Beethovenova Óda na radost z 9.symfonie... Podle varhanice máme prý neobvyklé skladby, žádné pomalé srdceryvné písničky co všechhny hned rozbrečí..že prý je na nás vidět že víme co chceme a že to vše bereme z vesela..No jak jinak se má svatba brát, když né z vesela :-) Je mi jasné,že i tak to bude doják a budou slzičky, ale slzičky štěstí.. ;-)
Odpovědět
@petulkavt no tak to máte opravdu luxusní výber, my jsme hudbu neřešili, byli jsem si poslechnout pana varhaníka a hrál skvěle tak to necháme na něm :-) Ale je pravda že to teda letí ty dny myslím je na počítadle 22 to je masakr.... Jinak zatím si myslím že všechno máme už připravené :-) tak snad to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka já doufám, že nepoprší ani 26.8 jelikož ten den máme obřad my :-) Tak snad to vyjde a bude krásně, aspoň bez deště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak co se týká příprav tak asi nejspíš taky budeme mít vše, ale předtídnem nám odřekla kapela hraní takže to bylo taky fajn, ale naštěstí našli náhradu, ale nevím jak hrajou tak snad to bude fajn :-)
Odpovědět
@kofik.h od pátku bude nádherně :-)
Odpovědět
Ahoj tak já jdu zítra vybrat kytku, zkusit účes, dort mám zamluvený, ale příští týden ještě doladíme drobnosti na dortu, udělám mašle do kostela a na auta a hotovo. Ještě vlastně čekám až mi příští týden přijdou poštou svatební skleničky a brože na dort, ale jinak je to vše. Taky už jsem to všechno spočítala a udělalo se mi mdlo takže i kdybych si ještě něco na svatbu vymyslela tak už mám utrum :-) . Jen doufám, že jsem na nic nezapomněla. Jo a hudbu v kostele nechám na varhanici jen mám jednu oblíbenou písničku tak uvidím jak se domluvím tu bych chtěla. je to: Johann Pachelbel - Canon in D Major. najděte si to na you tube je to strašně krásné. doufám teda že jsem ten název trefila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se k vám svatbu máme 27.8 na zámku v Úsově, akorát mě mrzí, že jsem toto téma objevila až dnes :-) Snažila jsem se Vás dočíst, ale asi to nezvládnu ;-)
Odpovědět
@danca10 vítej vítej :-) ale tak to nevadí :-) vybrala sis výborné datum :-) už se nám to krátííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danca10 Ahoj :-) jak jste daleko s přípravami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danca10 : vítej...Jak jste na tom? Už máte všechno? My byli teď dva týdny pryč, tak nám pár věcí jestě chybí..ale od pondělka se na to pořádně vrhnu..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : Nám totiž dali na matrice papír s hudbou a z toho jsme si měli vybrat - jenže to byl děs..Nic moc se nám nelíbilo a některé skladby, co přicházely v úvahu, tak jsme zase nevěděli jak budou na varhany znít..Když jsem pak ale mluvila s varhanicí, tak ta řekla, že když ji doneseme noty, tak zahraje cokoli - a tak jsem donesla pár věcí co se nám líbilo a teď už jsem spokojená..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi jsme začali plánovat svatbu před 2 měsíci a musím říct, že všechno krásně stiháme, no spíš stíhám, už mi jen zbývá vytisknout svatební kytici a donést obrázek do květinky, zkouška líčení a kadeřnice + vybrat písničky na obřad. Jo a vyrobit výzdobu na nevěstino auto, cilindr na ženichovo auto je už nazdobený. Jak tak koukám ono toho zas není tak málo a ještě když mám doma 1,5 starého prcka, který chvíli neposedí. Jo a s těma odpoledníma bouřkama tady nestraště, mi máme obřad na 15:00 a chceme to mít venku na nádvoří. Uvidíme jak to nakonec dopadne :-) Ještě bych zapoměla na boty pro malýho, ty nemůžu nikde sehnat :-( Ale věřím že vše klapne :-D
Odpovědět
Ahoj holky mám problém. Moje sestřenice chce na mé svatbě oznámit že je těhotná a bude se v říjnu vdávat. Jak to vidíte vy? já jsem z toho na nervy a mám sto chutí všechno zrušit. Hrozně mi tohle vadí.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami Já bych se s ní zkusila domluvit, ať najde jinou příležitost, že tohle je vaše svatba a navíc by i ta její zpráva mohla zaniknout, když se budou všichni věnovat vám ;-)
Odpovědět
@sari_nka já se s ní právě moc nebavím. A ona to drží v tajnosti právě proto aby to tam s velkým humbukem oznámila. Práskla mi to kamoška, které to řekla tak jí to zkusí vymluvit ale i tak na to budu pořád myslet a je to všechno v háji.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami A proc ti to tak vadi???? ceho se bojis? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?