Červenec 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Myslím, že už je na čase založit i červenec 2011. Plánujete taky na červenec?
Odpovědět
1
9
10
Profilova fotka
@lucik_ Pořád doufám, že bude příjemně teplo, žádný velký vedra, sluníčko... Prostě nebude lejt a nebude k padnutí... :-N Letí to rychle, ale jsem docela klidná, máme zařízený místo hostiny a předběžně menu (definitivně doladíme začátkem července), fotografa, muzikanta, kostel, prstýnky, šaty, oznámení... Ale když tě tak poslouchám, jsem najednou nejistá, co všechno bych ještě měla stíhat... =-) :-N V týdnu před napečeme koláčky, uděláme výslužky a pak už si budu jen užívat, že jsem nevěsta ("rozděl a panuj") 8-) :-D Ale je mi to jasný, pár dní před budu dohánět, co se dá a zjišťovat, co jsem nedomyslela... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@iwee17 tyhle zakladni veci mame taky zarizeny, ale jde o to, ze si vsechno delame sami. Mame pronajaty sal, tak musim nakoupit jidlo, piti i vyzdobu. Bojim se, ze mi neco dojde... Kolacky pecu uz ted a davam je do mrazaku, protoze tyden pred svatbou bych to fakt nedala... minimalne vyzdobu budu delat cely den ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucik: my si taky děláme všechno sami,od výzdoby po jídlo,tak jsem taky zvědavá, jestli na něco nezapomeneme..koláčky budeme zkoušet teď o víkendu, tak možná dám taky nějaké do mrazáku.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik_ @malinna Mnóóó, koukám, že jsem až dost bezstarostná... Však ono to nějak bude a nejvíc se stejně stihne ten týden před, to budou zapojení úplně všichni... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
iwee:no já právě co nejvíc věcí chci udělat už teď, protože chatu budeme mít k dispozici až v den svatby a dřív nemá cenu ani kupovat jídlo.a těch pomocníků taky tolik není...
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna ja se fakt bojim toho jidla a piti, ze toho bude malo nebo zase az moc... :-| s tou vyzdobou, ted jsem delala vyzdobu maleho salonku, stul pro 17 lidi a se 3 lidma jsem to delala 3,5hod, takze si nedovedu predstavit jak dlouho budu zdobit ten sal....no uvidime...vyclenim si na to cely den. @iwee17 mozna je lepsi byt beztarostna nez silena :-D prave se snazim vsechno pripravit co nejvic dopredu, abych nemusela vsechno delat na posledni chvili... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucik:Ty jo,tak to já to tak vyzdobené nebudu moct mít.když to dobře půjde, tak se ve čtvrtek odpoledne půjdu podívat na místnost ,v pátek odpoledne dorazíme a vše bude jen na kamarádce.ale naštěstí to bude stůl právě pro 17 lidí. jídlo a pití taky zkoušíme na různých oslavách,ale ty jsou vždycky kratší.. iwee:tak šílená snad ještě nejsem:-)nejhorší holt bude den předem,kdy musíme koupit a navozit všechno jídlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna tak pro tak malo lidi je to v pohode, ale ja jich mam na obed 30 a pak jeste dalsich 20 na raut... ;-) takze to bude makacka. nastesti mam klice 4dny predem. Piti mame myslim dost, to kdyz zbyde, tak nevadi, vypije se to jindy. Ale bojim se hlavne toho jidla, aby ho nebylo malo ani moc...proste dilema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucik:my jich zase máme 50 na raut, takže celkem 70.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, tak my máme svatbu 16.7., doufám, že počasí nám bzude přát, protože máme obřad v zahradě a odpoledne se jdeme fotit na zříceninu hradu. Jinak máme vše důležité zařízeno, teď už se jen dolaďují blbinky, ovšem pro mě dost podstatné. Nějak jsme se na to poslední dobou vyflákli a teď honem honem doháníme :-) Máme na oběd 60 lidí a večer dalších 15, takže svatba docela velká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak to se vam to uz blizi :-). At vam to vyjde, preji slunicko! Fotky na hrade zni super.
Odpovědět
Profilova fotka
@ravilma Blíží, přímo mílovými kroky :-D Děkuju mockrát, snda nám počasí bude přát. Focení doufám, že klapne, zřícenina je totiž těžko přístupná, je tam cesta, ale pan kastelán nás tam moc necvhce pustit vyjet autem...při představě, že jdu ač jen kilometr do úmorného kopce lesem ve 4kg šatech za odpoledního pařáku, ženich v obleku a dlouhé košili....tak na mě jdou mrákoty. Než bysme vyšli nahoru budeme totálně mokří a fotky by byly opravdu nádherné... :-S Tak doufám, že nebude dělat drahoty a pustí nás autem nahoru, i kdybych to sbnad měla zaplatit. Cesta tam je, tak nevím, proč s tím dělá problémy.....
Odpovědět
Článek se načítá
@lucik_ no my sme tu dovolenku dostali darom, inak by na nu tiez uz nebolo, kupujeme domcek takze vsetky financie idu do svadby a domceka... prave som sa smiala ze clovek setri 7 roky aby to minul za jeden polrok 3 mesiace...ach no ale darcek nas potesil a dobre sme si to uzili, vedeli sme ze to bude nasa posledna dovolenka dobrych 10 rokov :-S domcek,neskor deti a uz mame po dovolenkach 8-( ale chlavne ze budeme stastny a budeme mat zahradku kde budeme dovolenkovat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@maciatko248 to to jo, to jste si aspon poradne uzili :-) my nebyli na dovce asi 6 let. Jako jezdime do Alp, ale uz bych uvitala i more ;-) @verisek.s tak to vam preju, at vas nahoru pusti tim autem. splhat se nekam lesem ve svatebnich satech by bylo hrozny. ja chci zase fotky na vyhlidce v kostelni vezi, ale je tam hromada schodu, tak nevim jestli se tam vyskrabu. Nastesti mam saty lehky, tak uvidime 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak se taky hlásím .:-) Náš velký datum je 15.7. a dovolená předtím se bohužel nekoná :-( (ne že bych jí nepotřebovala, z příprav už mi hrabe). Ale dva dny po svatbě vyrážíme směr Vysoké Tatry na svatební cestu, tak se k tomu upírám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.. ja se taky hlasim.. svatbicka 2.7... takze uz jen par tydnu.. juchu.. si myslim ze mame vse pripraveno.. jen koupit oblecek pro naseho maleho a je to.. uz se fakt nemuzu dockat
Odpovědět
Profilova fotka
@luciebx Mám stejný termín - letí to úplně strašně!!! :-) Koukala jsem do tvých albíček, máš to připraveno moc hezky, to zařizuješ svatbu z Čech nebo z ciziny? Mě se teď 3 týdny před svatbou spousta věcí s prominutím se.., takže zařizování průšvihů z ciziny si nedokážu představit vůbec! No a jestli budou parna, tak to se asi upeču :-S ....šaty na převlečení nemám, chtěla bych vydržet ve svatebních, když už draze zaplatím půjčovné. Jen jsem si chtěla vzít tričko a džíny nebo sukni na večer, kdyby mi šaty po delší době nějak vadily... No uvidíme, jak se nám to počasí vyvine!
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk no svatbu mame v cr ale vse zarizuji z ciziny... no vsak ja nevim nam se asi nema co posrat.. nebo si nedokazu prectavit co by se mohlo.. takze zatim vse jede podle planu.. ja taky zustanu v satech cely den a vecer.. no tak ty 30tky taky nemusim ale tak 25-27 by bylo fajn.. no uvidime..
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak drzim pesti at vas tam tim autem pan kastelan pusti. Nekteri lidi jsou radi duleziti. Co takhle tam vyklusat na koni? To by byly super fotky! 8-)
Odpovědět
@iwee17 @malinna @janinka1987 @lucik_ Holky červencove co to ze tu nik teraz nepise? :-. ved sa nam cas nadherne krati, doma sa na svadbu uz hrozne tesime, uz len tyzden a zaciname rad radom odpocitavat cervencove dni pohody a slobody :-p ako ste na tom s pocitmi? Mne tento tyzden dosli darceky pre hosti, saty na prezlecenie, a na poste ma cakaju dalsie vecicky ohladom svadby. A na buduci tyzden idem na slovensko vybavit povolenie na sobas v ceskej republike 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už to mám za 8dní.......nervy pracují, nejhorší je to se mnou v práci, vůbec se nemůžu soustředit a když fakt musím na něco složitého napnout mozkové buňky, tak jsme pak večer jak přejetá parním válcem. Zařizujeme si sami i hudbu na obřadě a tam se nám teď nějak hroutí technika, já se snad budu vdávat v tichu! Nakoupeno už mám všechno až na náušnice a takovou drobnost - ženichův oblek!!! Dneska jsme ho měli jít zase kupovat, ale mají už dávno zavřenou a skoromuž stále pracuje....vrrrrrr. No nervy prostě......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já tedy taky přispěju :-) U mě jsou pocity jednoduché - tak ať už to sakra vypukne!!! :-D Těším se, ale nervy mě zatím nechytají, pořád si říkám, že je to ještě daleko :-) Jinak myslím, že vše velké důležité máme, jediné, co mi chybí je dodělaná hudba (dělám jak na obřad, tak na zahradní oslavu playlisty), ze které už cvokám a sehnat někde a vyrobit čokoládky (další kravinka, co jsem si na poslední chvíli vymyslela). Příští výkend jedeme do Prahy do Ikei pro skleničky, vázy a další kravinky a do Makra pro nějaké věci na oslavu, které se dají strčit do mrazáku...Taky jsem si vymyslela, že upeču ke všemu sladkému ještě linecká srdíčka, tak to budu za chvilku taky muset začít :-) Jak brzy se to má péct? Nemám potuchy...
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka1987 Jo tak playlisty se u nás snaží dělat přítel, ale jde mu to pomalu... Počítám že teď poslední týden před svatbou toho moc nenaspí.... :-S Z čeho to děláš, MP3 nebo vypaluješ CD? My máme třeba sehnané na obřad písničky v MP3 a teď nemůžeme sehnat něco na přehrání, kamarád co nám půjčuje aparaturu má jen přehrávač CD, který mp3 neumí.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk My budeme naštěstí mít půjčený CD přehrávač, který MP3 zkousne a navíc se do něj dá strčit fleška...Ale asi to stejně budu vypalovat...
Odpovědět
@janinka1987 @eileenk no mi sme sa rozhodli s buducim po jednej nestastnej svadbe kde hostia od 14hodiny nemali co robit a cakali na hudobnu skupinu do 20 hodiny poniektory spali, ze radsej DJ a hned od zaciatku oslavi. No samozrejme ak sa nam nahodou zrusi DJ ...(co som si vsimla tu v cechach ze je to normalne) tak uz do PC stahujem hudbu a mame od kamarata vybavene repraky ak by sa nieco pokazilo :-p ale co sme nemohli vybrat doma je hudbu na nas spolocny tanec..nieco uz mame ale kludne dajte navrhy, rada si to vypocujem x-) inak potrebujeme kupit chlapovi topanky, koselu, kravatu...on ma stale cas tak pocitam ze v piatok pred svadbou ]-( inak cukrovi si tiez peciem sama, a myslim ze take 12 dni pred svadbou len napiect tie linecke srdicka je dobry cas nic sa im nestane( ale plnit dzemom az cca 5-7 dni pred svadbou ) aspon ti krasne zmeknu a odlezia sa na chladnom mieste 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No musím říct, že už máme všechno.. Máme to 9.. Hrůza, příští tejden se začíná péct.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem zatím ještě nějak v pohodě,příští týden ještě jedeme na poznávací dovolenou,tak snad pak budeme zvládat.stejně nás nejvíc věcí čeká 2 dny před svatbou,nakoupit všechno jídlo,dovést na chatu,tu vyzdobit atd.a to bohužel dřív udělat nejde.jinak už se ale moc těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám. V sobotu jsme vyzvedli prstýnky, koupila jsem si boty, šaty na převlečení. Včera jsme poskládali košíčky na koláčky a připevnili na ně mašli z organzy a prstýnky ze stříbrné stužky. Obalili jsme čokoládky pro hosty vlastními obaly a vytvořili jsme oznámení. Ještě ho ale nemáme vytisknuté (jen na zkoušku). Už máme tak nějak víceméně skoro všechno. Akorát ještě nemá můj nastávající košili a kravatu, nemáme smetáček a lopatku, pozvání ke svatebnímu stolu, objednané zákusky. Možná nám toho chybí víc, ale teď si to nevybavuju.
Odpovědět
1
9
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?