Červenec 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Myslím, že už je na čase založit i červenec 2011. Plánujete taky na červenec?
Odpovědět
Profilova fotka
já si nechávám svoje šaty šít.. máme tady super švadlenu a kamarád je návrhář, tak mi udělá střih a budu mít šaty od Pronovians.. zbožňuji tuto značku. Jinak budeme mít asi 80 lidí na svatbě, takže to bude větší svatbička a už se moc těším:-)) už se tak různě koukám, mám totiž 2 měsičního chlapečka takže moc volného času nemám:-) berinka1: ty první šaty jsou moc pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beeruska: a co to je za e-shop, když tak se taky nechám inspirovat, můžeš pisnout do ip jannicka: taky se mi líbí pronovias hlavně levante a harlem, jinak na svatbu taky počítáme těch 70 lidí jinak se už taky těším, ale zároveň mám takový divný pocit, možná trochu strach, ale to je asi normální, ne?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jannicka85: u nas bude cca 65 lidi,takze taky ne zrovna maly.. stiistko: taky mam divny pocit a presvedcuju se,ze to je normalni:)
Odpovědět
Ahoj. Přidávám se k Vám. Svatbu plánujeme na 2.7.2011. Původně jsem si myslela, že bychom jí mohli mít 11.7.2011, ale nakonec jsem to přehodnotila, protože si myslím, že o tohle datum bude veliký zájem a já bych chtěla mít vše v klidu. Zatím ale nemáme nic zamluvené, tak snad to vyjde. Přemýšlím, kdy půjdu vybírat šatičky, začátkem září jedeme na dovolenou, pak bychom to chtěli oznámit rodičům - ještě to neví a pak bych někdy v říjnu šla vybírat šaty(není to brzy???) a zamluvíme termín u kněze, v restauraci atd. A druhá věc - netušíme, jak to říct rodičům. Chtěli bychom to říct obojím najednou, ale když je pozveme na večeři, tak jim to bude hned jasné a dostat je k nám domů... To bychom museli mít nějaký důvod, aby opravdu přišli, protože moje rodiče k nám na návštěvu chodí jednou za čas a to většinou když se něco slaví. A teď se budou slavit až Vánoce a to už je dost pozdě... :-( Berubja1: šaty jsou oboje hezké, ale mně se moc líbí ty, které se líbili tvojí kamarádce (jak píšeš).
Odpovědět
ahoj, takze my taky budeme cervencovi :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..Taky se přidávam :-) .Svatbu máme naplánovanou na 30.7.2011.Termin už máme zamluvenej tak na půl a hostinu už na tuty :-) Vek: ja se chystám na vybíráni šatů až tak v lednu,ikdyž kámošky mě tahají už teď:-).. Jinak žádne zkušenosti moc nemám,tak snad se to dozvím vše tady..
Odpovědět
Profilova fotka
vek: já taky ještě nemám vybrané šaty, ale připadá mi, že ten říjen bude akorát, šaty si nejspíš budu nechávat šít, tak od toho října budu asi chodit po salónech a zkoušet, co by mi tak nejlépe sedělo a nejlepší model si nechám ušít nejspíš u paulastyle jinak mám takový dotaz, kupujete nejdřív boty nebo šaty? protože si myslím, že šaty by se měly chodit zkoušet už v botech, které budeš mít, ale na druhou stranu, co kdybych si koupila třeba bílé boty a nakonec měla šampáň šaty, hold dilema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
stiistko: urcite prvne saty a pak boty..na zkouseni si muzes vzit v podstate jakekoliv boty na podpadku jak velky budes chtit.. Taky si nakonec saty necham usit, presne jak jsi psala, ja uz vybrano mam..
Odpovědět
k tem botkam :-) pamatuju si, kdyz se vdavala sestrenka, tak v salonu mely i botky k satum na pujceni o ruzne vysokych podpatkach pro prehled.
Odpovědět
Profilova fotka
asi to tak vyřeším, akorát nakonec na to šití už je budu muset mít koupené, abych paní věděla jak vysoká budu a šaty pak nebyly moc krátké, i když to si myslím, že až tak nehrozí při mých 156cm :-)
Odpovědět
stiiistko tak to pak je asi jine... ale kdyztak Ti je muze zkratit, ne? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj. Také se k Vám přidávám. My chystáme svatbu 15. 7. 2011. Máme zatím jen místo obřadu (Strakonice) a fotografa.
Odpovědět
Ono s těma botama to je na pytel. Někde říkají že nejdřív boty, někde zase nejdřív šaty... Ale co je správné nevím. Ale sice si můžu vzít nějaké boty na podpatku a pak až si koupit ty na svatbu, ale co když budou mít podpatek úplně jinak vysoký, než ty, které jsem měla původně na noze... No docela váhám. Navíc já mám vždycky docela problém sehnat boty, které by mi seděli, takže si asi nebudu moct vybírat.. :-(
Odpovědět
Určitě častější jsou první šaty a pak boty. Stejně boty nejsou zase až tak vidět pod těmi šaty. Ale samozřejmě záleží na názoru a na tom, kdo jak má velkou nohu - botu a kdo jak má velkou konfekční velikost šatů. Někdo sežene snáze boty, jiný zase šaty. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já mám teda asi hodně blbý noha 41 a šaty 46... :-( takže já už boty mám a teď se budu modlit abych sehnala ty šaty :-) myslíte si že je hodně blbý k bílým botám šampaň šaty??? jedny se mi totiž líbily na internetu ale moji velikost měli jenom šampaň....
Odpovědět
beeruska87, blby to neni, kdyz to doplnis nejakym byt ve vlasech bilym doplnkem ci zivym kvitkem ;-) a ostatne, predpokladam, ze budes mit dlouhy saty, tak botky nejsou videt a na tancovani a rej se mozna budes jako mnoho dalsich prezouvat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beeruska: já mám zase opačný problém: boty 35 a šaty 34 :-S taky nic moc sranda, co se týče shánění, teda aspoň u bot, v salónech jsem se ještě dívat nebyla, ale co jsem četla tak třeba andělské svat. studio má číslování nějaké posunuté a ty co normálně mají 36 tak tam mají 34, to bych jako musela shánět 32? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si prvně budu nechávat šít šaty a pak až boty. Boty si budu objednávat z internetu, jsem hodně v tomto náročná.. v salonech totiž nemají takové boty co se mi líbí.. Tak snad najdu takové co se mi budou líbit:-))
Odpovědět
Profilova fotka
stiistko: jinak ty kytičky se jmenují frézie.. taky je zbožňuji a budu z nich mít svatební kytku.. v kombinaci s růžemi to vypadá božsky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, frézie znám, ale asi mi to nedošlo, protože jsem je ještě nikdy neviděla v bílé :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooj, přidávám se k červenci, máme v plánu 9.7.2011
Odpovědět
co vše už máte zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. taky sem nevesta a mame termin 2.7.2011 puvodne sme to meli mit letos 3.7. ale narodil se nam chlapecek takze vse presouvame na pristi leto.. uz se tesim az budu zase vybirat satky.. juchuu
Odpovědět
Ahojte! Taky se přidávám s datem 2.7.2011, zatím máme zamluvený hotel, kde bude snad obřad a odpolední a večerní raut, fotografku, která zároveň líčí a zítra se jdu s kamarádkou poohlídnout po šatech (ona se vdává taky příští rok). Taky jsem přemýšlela, jestli to není moc brzo, ale říkám si, že čím dřív půjdeme, tím bude větší výběr-některý šaty by už později mohli být na náš termín třeba zamluvený. A taky nemusíme vybrat hned v prvním salonu, takže si myslím, že je to akorát. Aspoň zjistíme, co nám sluší a co ne, beztak to dopadne tak, že zjistíme, že nám sluší úplně jiný, než jsme si vyhlídli na netu :-) Jinak mi docela vadí, že na matrikách nemají termíny na příští rok, nebo že si nás nemůžou aspoň někam poznačit, že máme zájem o daný termín. Od termínu se odvíjí úplně všechno a člověk ho tak do prosince nemusí mít vůbec jistej:-( Navíc, když chceme obřad mimo obřadní síň-člověk za to zaplatí a ještě musí doufat, že zrovna v ten jeho den, budou oddávat:-( Omlouvám se, jsem se trošku rozepsala, ale musela jsem si postěžovat:-):-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se taky přidávám, zatím máme v plánu 23.7.2011.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak náš termín se změnil na 8.7., koukám, že jsem tady s takovým datem zatím sama :-)) Museli jsme přesunout kvůli tomu, že původní termín byl již v hotelu zamluven (rok předem :-| )
Odpovědět
Profilova fotka
My chtěli taky jiný termín, ale museli jsme vzít poslední volný :-D A to jsem si říkala, že 10 měsíců předem zbytečně plaším, když začínám něco zařizovat....a pomalu už bylo pozdě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se přidávám do klubu posunutých termínů....chtěli jsme 11.6., ale bohužel místo pro hostinu bylo obsazeno, tak jsme stavbu přesunuli na 16.7.2011 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, my máme svatbu 16.7.2011 v Uherském Hradišti. S přípravou jsme začali v srpnu a na hostinu a fotografa bylo téměř pozdě :-). Jen termíny pro příští rok na matrice ještě nejsou. Navíc ještě musíme žádat písemně starostu, protože máme svatbu mimo radnici..takže zařizujeme a doufáme, že pan starosta náš termín schválí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?