Červenec 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Myslím, že už je na čase založit i červenec 2011. Plánujete taky na červenec?
Odpovědět
Profilova fotka
@pet23 No to máš pravdu, já nemám šaty - sukni ani moc objemnou, ale kruhová spodnice pod nima bude... No mám jedny hezké šaty vyhlédnuté v Orsay ;-) , zkoušela jsem si je tam náhodou před asi 14dny, tak o nich ještě popřemýšlím... Ale pak by mě dostalo, kdyby měl někdo ze svatebčanek stejné :-N ...apropos, ty nemáš tady žádné fotečky? nenašla jsem u Tebe žádné album, když jsem se chtěla kouknout na Tvé šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Ne, album jsem si tu nezřídila, možná časem, uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
@pet23 Chápu - soukromí je soukromí - já se taky neodvažuju sem vložit fotku sebe nebo přítele. Dilema nastane, až se budu chtít pochlubit s fotkama ze svatby..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Jéje, tak to mě do teď vůbec nenapadlo, že by někdo mohl mít stejné šaty! :-S To budu muset vzít taky v úvahu...
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova ...no já právě napsala i do "svatebních instrukcí" malý dresscode - že bílé šaty má mít jen nevěsta, tak co když si nějaká svatebčanka koupí něco stříbrného nebo růžového v Orsay a bude šťastná jak blecha, že vyhověla mému přání, a pak budeme večer jak dvojčata - to by byl trapas!!! Ale asi to tak u mě dopadne, že nějaké šaty v normálním obchodě koupím za pár stovek, nechce se mi platit třeba 1300,- za nejlevnější krátké šaty dostupné na netu. Beztak to nebude kousek oblečení, který bych často nosila - v práci musím zachovávat dekórum (banka) a na normální letní nošení jsou zase moc "NO-ÓBL" (Jak by řekla Helenka Součková alias Hrdý Budžes :-D ) Nesmíme to prostě tolik řešit..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Dokud budeme ve svatebních šatech máme celkem jistotu, že nepotkáme žádnou dámu ve stejných šatech. Pak je tady právě ta otázka, co na sebe na převlečení... :-) Taky se mi nechce kupovat šaty z netu. Tu cenu bych i třeba zaplatila, já mám spíš ale problém s tím, že bych chtěla víc pohodové šaty - svatba bude na zahradě, já budu bez podpatků, ráda bych šaty nosila i později... Špatně se mi popisuje, jaké šaty si představuju, když představu mám jen matnou. Na netu jsem prostě nezahlédla to, co bych si představovala. Budu pak právě muset obejít obchody a snad něco najdu...
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Mně by teda nevadilo, kdyby měl někdo stejné šaty, jako budu mít ty na převlečení.
Odpovědět
Profilova fotka
@pet23 Mně jo, chtěla bych se cítit jedinečně...
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova @pet23 Mně nejde ani tak o jedinečnost, ale aby se kvůli tomu někdo necítil špatně. Když už jsem napsala ten "dresscode" a tím třeba některé z dam zkomplikovala výběr..... Ze začátku příprav mě to ani nenapadlo, ale pak si začala tchýně libovat, jak v tom "hezkém bílém kostýmku" povede syna k oltáři a o mně se pokoušely mrákoty..... Tak jsem začala oblečení svatebčanů řešit a ne a ne mě to pustit... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Taky napíšu nějakou malou instruktáž ohledně oděvu. I třeba proto, že se mě hosté dost ptají, v čem mají přijít. Mě tedy bílá barva na cizí svatbě přijde jako absolutní tabu. Chápu třeba ještě bílou sukni a k ní barevný top nebo bílý vršek a k němu jinak barevnou sukni, ale komplet přijít v bílém, je pro mě nepochopitelné. Jsou prostě určitá pravidla oblékání k různým příležitostem. Taky budu ráda, když se moji hosté budou cítit především pohodlně a příjemně a věřím, že mezi nimi nebude nikdo, kdo by se oblékl nevhodně.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky jak to tak čtu, tak mě zatím ani nenapadlo, že mi si někdo vzal něco bílého.....asi se budu muset optat co kdo plánuje, abych se pak nedivila....:-D Jinak já mám dokonce dvoje šaty na převlečení, jedny jsem si koupila sama a jedny mi koupil náš kamarád - fotograf k narozeninám, aby prý ladily s barvou svatby, tak ted mám dilema, jaké si nakonec obléct :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@aluska1982 Právě, to bys koukala, co lidi všechno nenapadne... Tak si dej foto šatů do alba a uvidíš, kolik přijde rad. Pak budeš mít rozhodování určitě snazší.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no teď už to nepůjde, jelikož šaty už mám u rodičů v Čechách a tam se dostanu až týden před svatbou :-( Také mě to mělo napadnout....ach jo :-( No tak ale zas mám jistotu, že ani jedny z šatů nikdo jiný mít nebude.....leda že bych jim je koupila já tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova @aluska1982 Holky, když už to tady rozebíráme, můžu Vám napsat svoje znění té oděvní instruktáže, co byste na to řekly??? Probrali jsme to se skoromužem, ale holčičí názor je v tomhle ohledu důležitější....
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk No určitě :-) Sem s tím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn - při sepisování jsem vycházela jednak z tchýnina bílého kostýmku, tak ze dvou koketek (přítelkyně kamarádů), u kterých by pro změnu hrozily ultraminisukně a výstřih až na břicho... : "Dresscode Obřad v kostele: Společenské oblečení, páni oblek, dámy něco vhodného elegantního - snad jen malá prosba pro dámy, bílé šaty jsou v tento den výsadou pouze nevěsty. Oslava: Po obědě se můžete převléknout do čehokoli pohodlného s ohledem na počasí, v čem se Vám bude s námi dobře veselit :-) ." Co říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Napsané je to fajn. Už jen, aby se tím řídily. Já jsem zatím jen svou svědkyni požádala, aby si nebrala výstřih a ona mi vyšla vstříc. Dresscode připojím k oznámením.
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Asi je to dobře řečeno (napsáno), já ale nejsem zastáncem psaní hostům, co si mají obléct. Za prvé si myslím, že všichni mají dost rozumu na to, aby věděli, v čem mají přijít a za druhé - kdyby si vzali něco nevhodného, bude to jejich ostuda, ne tvoje. Když už bych měla něco psát, tak bych to asi zaobalila - třeba takto: Po obřadu můžete s klidným svědomím obleky a elegantní šaty vyměnit za neformální oblečení, v kterém se budete cítit dobře. Jde o to, abychom se všichni skvěle bavili a cítili se dobře, tak proč zůstávat v naškrobených límečkách košil, kravatě a kostýmkách (atd.) celý den?
Odpovědět
Profilova fotka
@pet23 To zní moc pěkně, ale tenhle povídavý styl by se mi do celé "svatební instrukce" už asi nehodil - mám ji celou psanou podobným stylem - nadpis a pak odrážky, popsána celá A4 - píšu tam o programu, že nechceme házení rýže, jako dary že si přejeme peníze, že máme řidiče atd. atd. Navíc bychom rádi zachovali dekórum i na hostině/obědě, zvláště kvůli ženichovu bratrovi (dvojčeti - bohužel), který nosí vždy a všude taková ta nevkusná barevná metalová třička s lebkama, plamenama a tak (nic proti metalu, ale tohle je vážně moc - má s takovýma obrázkama i košile!!) ....myslím že když jsme ten dresscode vůbec napsali, tak lidem (včetně bratra) dojde, že nám na tom hodně záleží a víc se nad tím i sami zamyslí, co na sebe... Vím že by to byla jejich ostuda, ale na ty fotky z toho pak budu koukat po zbytek života hlavně já, že jo.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Já si myslím, že je to super.....ale jak psala lostakova....ještě aby se tím řídili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Jinak ještě je to o tom, jak dobře ty lidi znáte a jak píšeš, jestli je tam někdo, kdo je schopný si vzít něco s lebkama, určitě bych tedy zvolila dresscode. Už třeba právě kvůli těm fotkám..... U nás asi není nikdo, kdo by přišel nějak nevhodně oblečen.......já mám spíš obavy o děti...jak dlouho vydrží ve fotoschopném stavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aluska1982 Fotoschopném stavu? :-) Jako aby se neušpinily?
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Jojo, občas mi dá opravdu hodně zabrat, aby vypadali normálně. Jsou až neuvěřitelně čilí a vymetou každý kout...čím špinavější, tím lepší.....kvůli nim nebude čokoládová fontána, ač jsme ji původně moc chtěli :-| A hlavně, těch dětí tam budeme mít tolik, že to asi ani nebude možné je udržet v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aluska1982 To chce skákací hrad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova to ano, ale znemožnit jim z něj vylézt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Ale jinak dobrý nápad...prostor tam na to je, jdu zkusit něco najít.....
Odpovědět
Profilova fotka
@aluska1982 :-) A ještě zkus třeba zajistit osobu, která je celý den bude mít na starosti a nebude dělat nic jiného. I ostatní maminky ti budou vděčné :-) Jinak tu určitě je speciální diskuze na téma svatba a děti, tak tam určitě najdeš další dobrý nápady.
Odpovědět
Profilova fotka
už máme objednanou chůvu jen pro děti a dokonce tam děti budou mít i vlastní salonek pro dětskou zábavu s diskotékou a tak.......Celkem tam bude totiž 18 dětí, takže se kromě naší svatby musí řešit i dostatečná zábava pro děti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aluska1982 Tak to máš pořešené dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Jen aby nám ta chůva zvládla 18 dětiček :-D Jinak s tímto nápadem přišla majitelka "naší" restaurace a dokonce nám i tu chůvu zajistila, je to slečna, která pracuje v mateřské školce, tak snad si s dětma poradí....měla by
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?