Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamrád ho poprvé chytil, dal mu do huby, ale jak mu rval ty naše věci z rukou, tak se mu vysmekl a utekl bohužel... Podruhé nikdo nic, na kamerách jspou oba případy nahrané, ale v té tmě ho asi nepoznají, uvidíme, až nám zavolají, ať se jdeme podívat na ten záznam :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Už jsem tu šíleně moc dlouho nebyla,ale občas vás čtu... Zuzánku---Tak to mě mrzí, že máte takové vánoce :-( Někteří lidi jsou hrozní Momou-gratuluji k druhýmu mimču
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hočiny tak štědrý den za námi :-) :-( :-( bylo to úžasné,akorát když jsme včéra přijeli po 5h. domu byl spadlý stromeček ]-( ]-( tak jsme myslela že budem bez něj manžel ho chtěl vyhodit z okna :-D :-D ale pak se úapěšně postavil a přivázal ke zdi :-x pod stromečkem jsem toho měla hromadu x-) x-) ale nejvíc mě dostala maminka dala mi prstýnek od nich z krámu stojí 3500 je ale nádhernýýýýý x-) x-) x-) padák měl úspěch :-) chtěli by skočit už klidně dnes :-D :-D -dostala ho moje maminka :-D autorádio se manžílkovi také líbilo a santaclausovský obleček také :-) od něj jsem dostala ještě jeden moc krásný,ale ne stejný a praktičtější nejen na Vánoce ;-) ale měli jsem stejný nápad..... :-) tak jsem nevěděla který obléknou dříve :-D :-D jiank od Jiříka mě dostalo krásné srdíčko na krk parfem Hugo bos...a balení Horkého jablka 50 ks miluji ho x-) x-) ,bundu od Sam,svíčku diář,ten obleček...no spousty :-) jo a nádherný těhu kalendář od Anne Gades ale je v angličtině :-( :-( jak mezi námi tak od ostatních :-) asi jsme byli moc hodní :-N co nadělil ježuch vám???? zuzi copak to je hrůza :-( :-( :-( ach joooo ;-( to mě moc mrzí
Odpovědět
Profilova fotka
murynka:ahojky, jsem moc ráda, že se vám vánoce povedli a ty šťastná......to je super... U nás vše skvělé až na ty sviňáky, ty to celé pokazili a já tu sedím naprosto vyčerpaná, mám tu 3 chlapi a bojím se jít si lehnout, aby se něco nestalo horšího jako že nám vlezou do bytu..........strašně se bojím........ kamu:ahojky, dlouho jsi tu opravdu nebyla......jaké byly vánoce? my dostali hodně krásných dárečků, ale.............dnes si děti rozbalovali dárečky, šťastné a já plakala jak o život........nikomu bych to nepřála :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra přijede Lukášek s Natálkou, tak snad to bude vše v pořádku a já to ustojím
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzánek---Já poslední dobou vůbec nic nestíhala, víš. Dodělávali jsme domeček, teď jsme se konečně nastěhovala. Jináč počád v práci a teď jsme měli takový problémy v rodině , že jsme ty vánoce málem taky měli zajímavýý :-( Vůbec se ti nedívím, já bych taky měla šílený strach.
Odpovědět
Profilova fotka
Bojím se toho, že byl tak odrzlí, dostal po hubě a ještě se vrátil.2x za noc, co když dneska přijde a půjde do bytu???
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi vůbec nevím co na to napsat, já být na tvým místě tak mám úplně stejný myšlenky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kamu:díky..........já jsem takhle vyplašená snad nikdy nebyla........... Co vaše vánoce?Byly krásné, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi já byla taky pěkně vyplašená o víkendu :-( Naše vánoce byli krásný a poprvý o samotě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my je také měli nádherné dokud.......... jak to, že jsi byla vyplašená?Co se stalo??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můj 15 letý bratr to trochu přehnel z alkoholem, jeho slavní kamarádi nevěděli co s ním tak zavolali mamce. Jeli jsme pro něj. Jenže to bylo hodně zlý-byl v bezvědomí... Zavolali jsme záchranku tak ho odvezli do nemocnice a dali na ARO. Nikomu bych nepřála vidět ten pohled jak byl v bezvědomí a co pak na tom ARU... Naštěstí to mělo dobrej konec a na tom ARU byl 2 dny
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mám tam chybu * s alkoholem
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi a vám vykradli byt a co vzali?? ]-( nějak sem to celé nepochopila =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamu:no tak to je síla..............v 15 letech............taky moc pěkné, to je mi líto, hlavně že je v pořádku mury:do bytu se nedostali, ale na balkoně nám na 2x odnesli veškeré jídlo a pití za 7500kč 8-( 8-( 8-( Policajti brali otisky, je to vidět na záznamu, tak uvidíme co z toho bude...
Odpovědět
Profilova fotka
ty vade ]-( ]-( a ve kterém patře bydlíte =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo holky četli jste to od berušky 21 je to šílený :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bydlíme v 1.patře........
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi já myslím, že se nevrátí
Odpovědět
Profilova fotka
kamu:nevím, jestli je tam něco nového, ale předtím jsem to oplakala
Odpovědět
Profilova fotka
Je to až neuvěřitelný jak je život krutý.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, měla od Leničky závoj myslím............. Šílený osud, kam se na to hrabe dvojnásobná loupež na našem balkoně
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jdu chrnět tak dobrou noc a Zuzi snaž se v klidu usnout
Odpovědět
Profilova fotka
kamu:díky moc, jsi zlatíčko.měj se krásně, koukej se ukázat a přeji ti krásné sny....papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi moc mě to mrzí to jste toho tam měli tolik =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, s tím nic neuděláš, užívej si krásné svátky vánoční, já se z toho dostanu......... Děkuji za podporu, jdu si zkusit lehnout, papa a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
krásný druhý vánoční svátek :-) zuzi tak co vyspinkala jsi se alespon trochu?? |-| myslela jsem na Tebe tenkrát mi ukradli auto a málem jsem se z toho zhroutila a bála se pak někam vyjít hlavně po soudu :-( snad bude líp... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné poledne............. Markétko spala jsem hodinu od půlnoci do jedné.......... Jsem vyřízená jak žádost, za chvíli pijedou děti, tak mne snad rozveselí.....Měj se krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi je to nemilé,ale raduj se s dětičkami a z Vánoc a že se máte rádi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to určitě, moc a moc se na ně těším.............. Přijedou do hodiny...Těším se na ty očíčka u stromečku... Kdy ti ukradli auto???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?