Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo na to se těším také vůbec se netěším co dostanu já ale na tu radost co bude mít manža x-) x-) a příští Vánoce chceme miminko takže v březnu to musí vyjít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury: jenom aby jsi pak nerodila na štědrý den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jija o by bylo úplně nej!!!!!! x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my zdobíme stromek až 23. večer, když malý usne. Ještě mi chybí zabalit pár dárků pro prcka, takže dnešek večer to jistí..... já jdu ještě zítra k zubaři, ale jen na výměnu plomby, protože ta stará se mi vydrolila.A pak se ještě půjdeme projít po městě a večer udělám salátek bych už na Štědrý den nemusel anic moc dělat a mohla koukat na pohádky. Pak jen obalit kapra a řízky a bude to.....Tomík teď odešel na squash, tak půjdu s malým vyrobit takovoý svícen.Mám takovou skleněnou číši na nožce, do té dam ten sajrajt na mokrou vaznu, florex, nebo jak se to jmenuje, napícháme do toho jehličí všech druhů, jmelíčko a ozdoby a šišky a je to. malý mi vždycky pomáhá, tak mi to jde skoro samo..... :-D :-D :-D :-D Tak hezký večer a zítra se tu určitě ještě objevím...... :-) vaše chytrá blodýnka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky blondýnko........... My dělali vždy stromek až 24. ráno............ Jak je u vás?Užívej si práci s Filípkem, za chvíli je v pubertě a už nebude nic............ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my ho taky vždycky dělali až 24, ale malý věří, že ho zdobí Ježíšek, tak ho musíme nazdobit večer, když usne a pak ho celý Štedrý den nepouštíme do obýváku, jako že by ho tam zrovna mohl zdobit...... :-D Jediný co mě s..e je to počasí. Tady celý den mrholí......je to hnus :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, budeš tu ještě zítra? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme zdobili stromeček vždycky 24 ráno, celá rodina, u H. ho zase zdobili o den dřív takže to dělá dřív a letos ho ozdobil H. už dřív aby měl vánoční náladu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko budu, bude překvapení???
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme byli ve městě ještě koupit dárky pro ty tchánovce....tak nasraá už jsem dlouho nebyla :-p Manža furt, že neví co, a prý jako správná manželka bych měla mít už vše dávno nakoupené , to jsem ještě byla plná humoru a smála se tomu, jen mu řekla, že taky jsem všecho sama koupila, ale pro jeho rodiče jsem chtěla, ale on mi moje návrhy neschválil. Pak jsem řekla, že prostě koupíme ten kávovar a basta, tak zas řešil, že pro jeho rodiče je to drahý provoz, tak jsem řekla, že aspoň víme co k narozkám a svátkům, dostanu vždycky náplně na X měsíců :-D :-D :-D A předtím jsem ho ještě dotáhla do drogerie, koupili jsem tchýni nějké sprchové gely a pak ještě rámečky na fotky, a tchánovi nějakou holící sadu,ale pro tu jsme museli do Sparu, jelikož v Tesku ani 2 dalších drogeriích ni už takového neměli, akoát všude lidí jak nas.... Pak teda že drobnosti jsou, tak jsme šli do Datartu pro kávovar, ale už měli jen červený, v Tesku už taky černý nebo stříbrný neměli, ve Sparu to samé. Tak jsme chtěli jet do 2 velkých nák.center za Brnem...přešlo nás to hned při pohledu na nástpní ostrůvek, dojel bus (jezdí po cca 5 min.zadarmo nějaké linky)- narval se tam zlomek lidí z nástupiště a abytek měl smůlu. tak jsem šli na klasikcé MHD do jednoho zapadlého OC, problém byl, že tento bus vyjíží od již zmíněných center, kde prý zkolabovala doprava. takže když už měl jet 5. autobus furt nic, tak jsme šli na šalinu, naštěstí jsem si vzpomněla na malé elektro v centru a tam jsem koupili poslední kus z výlohy.... no a pak začalo pršet...co pršet, líííít, my letěli na šalinu, ta dojela, narvaná, já se do ní dostala jako poslední, M. byl někde uprostřed, brýle zamlžené, po čele mi tekla voda z promočených vlasů....po asi 5 zastávkách (to už jsem se probojovala k M.) se pode mnou uvolnilo místo, kuknu odprava, doleva, samo mladí, nikdo se nějak netvářil že si sedne, my narvaný baťoh, 2 tašky (koupili jsme asi 10 kranic náhradních náplní do kávovaru....jsou mokré na kost :-N ), tak si sedám, sotva se mi prd... dotkla sedačky, tak vzadu slyším: "S dovolením....no tak nic, už si tam sedla nějaká mladá madam....." nějaká baba si evidentně chtěla sednout, tak sjem se zvedla a pustila ji, no zas tak stará nebyla, ale ten tón , jakým to zařvala na celou šalinu....radši jsem ustoupila. pak ještě 1km pěšky domů, mokrá, zafoukal vítr, takže zmrzlá, došla jsem domů, lehla a teď se vzbudila a je mi zzzzzima. Vztek mě už přešel, ale přísští rok nakoupím vše sama a na M. se zvysoka vy.... Jo, mimochodem, pořád pro mě nemá dárek....Chtěl donést domů ten kávovar a někam dojet, ale lehl hotový se mnou, tak budu mít prd. Hlavně že mám ho, on je dáreček na celý život. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani tedy ty máš dnes zážitků :-D manžílek pro tebe určitě něco má x-) ale je fajné že to bereš tak pozitivně oni jsou opravdu dárky na celá život ;-) a jaký nakonec ten kávovar máte a barvu?? :-N
Odpovědět
blani: Chůdě malý :-N :-D :-D :-D to byl taky den jak vyšitej
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
blani: no to jsi měla teda šílený den, ale hlavně že už je to za Tebou my byli dneska v globusu, naštěstí jsme to stihli předtím než většina lidí dorazila :-) my teda jeli autem i s bracha a všude cesty zaprané, no nechci to vidět zítra, taťka chce do nějakého obchoďáku koupit oblek, to jsem teda zvědavá kde to zvládnem :-(
Odpovědět
Tak si představte, já si včera myslela, že špatně slyším, ale Andulka i dneska řekla slovo AUTO :-D x-) x-) To je ten pravý dárek k Vánocům a Jára to taky slyšel ;-)
Odpovědět
Mury, no jo no... Fakt nemá, on se snažil mě někam nalákat, já mu řekla, že nepohrdnu knihou, hodinky, parfém....Knihy jsem poctivě narovnala do knihovniček,,a by věděl, co mám doma,atd. Já bcyh si možná i dneska sama vybrala, ale my byli tak hotový, že jsme šli rovnou domů. Ještě teda jsme šli kolem cestovky a já říkala, že by mi největší radost udělal výlet, ale že chápu, že na hrad nebo zámek by se mu nechtělo, tak co jet za nějaku techn.památkou (Baťův kanál, Dukovany,...) a on hned, že bychom mohli jet do Maďarska nebo Rakouska do termálů. tak já že to by bylo super, a M., že mi stejně musí ještě koupit něco malého jako překvápko, ale ty termály že by šly. A v tom elektru měli malé "solárko" - asi 30x30 cm , akorát tak naopalování obličeje a dekoltu, tak jsem ještě říkala, že to by se mi taky líbilo, abych nemusela chodit do klasického, stejně tam chodím jen kvůli akné na obličeji :-D Tak uvidím. :-D Jo a ten kávovar je Dolce gusto....http://www.kavovary-online.cz/akcni-nabidka/dolce-gusto-nescafe-cerny-214.html?partner=822 Sotjí jen 3000,-, ale jedno kafe vyjde na 8,-, dokonce to co mají rádi tchánovci na 16,-, potože se do toho musí dávat jen originál kapsle :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a barevně je jaký?tak třeba ještě něco sežene ;-) a ty budeš překvapená :-D :-D
Odpovědět
Je to ten černý ;-) Já si myslím, že něco koupí cestou na vlak zítra. Jsme nakonec domluveni, že dopoledne pojede sám k rodičům, já mezitím nabalím krosnu, trochu poklidím, on u roidčů vezme auto a otočí se pro nás. On ten kávovar je docela těžký, ještě k tomu je nějaký dárkový balíček s hrníčkama, pak krosna s dárkama, balící papíry, notebook a přepravka s fretkama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tedy na vás bude pohled :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jo a taky jsem ještě koupila látku na spodničku...akorát jsem tu délku zapomněla vynásobit 2, takže mám akorát na přední (nebo zadní) díl :-D :-D :-D :-D a pak 2,5x1,6 m tylu, tak uvidím, jak bohatou spodničku vytvoříme. Jsem si myslela, jak ušetřím, no jednoduchá plesová sukně - 2,5m saténu 500,-, tyl 280,-, podšívka 80,-.... :-N
Odpovědět
Jo a ještě jsem se zapomněla pochválit - manža ráno spal, tak jsem uvařila z pudinku takovou želatinu, do toho nasypala najemno pokrájený ananas, a tím naplnila koupené upečené košíčky. A nahoru jsem dala kousek barevného želé. přijdu za 30 min a jeden byl pryč, manža to hodil na Čertíka (fretku). Pak jedeme do města, vrátíme se a místo toho želé zbyly nahoře jen díry!!!! Já se na M. koukala jak na vraha, fakt jsem myslela, že ze všech košíčků vyjedl to želé z vrchu, tak říkal, že není debil, aby něco takového udělal....ale pak jsem se musela omluvit, ono se asi v té teplé želatině rozpustilo, ale ta želatina už byla docela ztuhlá, takže nahoře zbyly obtisky a díry :-D :-D :-D Vypadá to fakt zajímavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, asi dobrý den jsi měla, viď?Martin něco určo bude mít, já nevím, že oni jsou tak naprosto v klidu...Já dneska taky vyjela na Vaška, protože přijde, oznámí mi, ž esi nepamatuje pin k nové kartě(to jsem byla skokanka roku), tak jsme se chytli.Tak jsem začala přesně..........že už mě to štve, že je pořád pryč, nestará se o nic jiného, kdy bude dělat polívku......Až jsem z toho usnula a teď se vzbudila.On spí naštěstí..... Bože jak já ty vánoce nesnáším 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
blani:to je dobré s tou želatinou, já už měla podezdření na fretky........ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem se krásně prochrupla a zbláznila se.Dělám vosí hnízda, peču fleky se sýrovými tyčinkami zároveň :-D , odpo jsem dělala gulášek, uklidila 3 myčky, vyprala............Přemýšlím, jak zítra udělám polévku rybí(já to nejím a nikdy jsem ji nedělala)to bude výkon.
Odpovědět
mě tu zvonila v 8 sousedka, že má něaké papíry pro M., a že má dceru u tatínka, takže jsme doteď kecaly, vyptávala se na svatbu, chtěla vidět fotky, jak co probíhalo atd. tak jsem se rozpovídala a zas zavzpomínala :-D :-D A manža má asi furt schůzku, pochybuju, že jel do Nonstop Tesca mi pro dárek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:u nás tady Tesco mělo do půlnoci, kdyby bylo nonstop, šla jsem také nakoupit.Ráno mám nařízeného budíka, protože já nehodlám absolvovat ty fronty a tu hekťárnu,. Majky se vrátila z té pošty?Neviděla jsem ji potom už ;-(
Odpovědět
Zuzi - já si pamatuju, jak jsem jednou byla asi v 1 v noci se spolubydlící v Tesku na Smíchově (nějak nám kráblo a v noci jsem jeli nočníma šalinama z Bubenče, teď netuším jestli ještě funguje nonstop) hned po vánocích, a měli obrovský výprodeje, nikdo nidke, a já si nakoupila plno věcí, třeba značkový dlouhý flaušový kabát za 300,- , vše fakt skoro za desetinu ceny :) Dodnes na to vzpomínám :-D :-D :-D A právě se mi vrátil manža, prý fakt jednali do teď, a do Teska se chystá zítra ráno, už se ptal, od kdy prý tam mají obchody otevřeno :-D A jelikož chybí dáreček už jen pro mě...tak asi něco přece jen dostanu...
Odpovědět
Majky asi ještě stojí ve frontě na poště :-D :-D Tak manža mi prý zítra koupí jen nějakou drobnost a po svátcích půjdeme do Čebusu vybrat nějaký zájezd do lázní...nebyla jste některá v jednom z těchto míst? http://www.cebus.cz/jednodenni/termaly/
Odpovědět
Profilova fotka
To vypadá dobře........... Blani písnu ti ICQ
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ještě u nás na Smíchově není, na Národní třídě mají teď nonstop............ Já se chystám 26.12 na výprodeje k nám, loni jsem byla moc úspěšná
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný předštědrovečerní den všem...............
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?