Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jim kupte poukaz na nějakou pěknou dovču :-) já to beru tak že vánoce nejsu o nějakých darech tchýně nám také pomohli dali nám barák za 4 mega :-N ale přeci jim to nebudu vánocemi doživotně splácet :-x ale jinka je to stejné i u nás akorát jí si to vydupala a nakoupila dříve ale vymyslela jsem to skoro všechni já :-| ale on platí :-D :-D to je také důležité :-N
Odpovědět
Oni na dovču moc nejsou :( hlavně tchýně je už několik měsíců na neschopence a nikdo neví, kdy bude ok. Jinak bychom jim asi dali nějaký poukaz na nějaký víkend v lázních, to by se jim líbilo, o tom už jsem přemýšlela dřív. Já pořád dooufám, že jim ty peníze splatíme, oni to potřebují mnohem víc než my, nebo jim za chvíli spadne barák na hlavu :-D :-D Ale když oni jsou takový zlatíčka a ty peníze nazpět prostě nechtějí :-N taky mě napadlo jim nakoupit izolaci na zateplení stropu - mezi pokojema a střechou (ta jen jen klasická stará...jen tašky a nic jiného) jsou jen dřevěné trámy, takže jak kdyby bydleli v dřevěné boudě :-N Zatím naštěstí bydlí ve služebním bytě, ale každý rok jim hrozí, že zruší stanici a budou se muset stěhovat, tak si postupně předělávají baráček po babičce. Jedna strana baráku už je zateplená a má nová okna, ale to je zatím jen začátek...Ale M. to dnes zavrhl. tak já už fakt nevím...
Odpovědět
Tak koukám na recenze jiných kávovarů - u jednoho "pochodují" šáky, jak silně vybruje, druhému upadávají páčky,.... asi nakoupíme Dolce G. a k tomu zásobu těch kapslí na rok :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak hledám na netu obrázek tylové spodničky, podle kterého mi ji máma ušije a našla jsem "své" původní svatební šaty, které jsem prodávala v létě slečně za 2400 bez spodnice....http://svatebni-saty.sbazar.cz/svatebni-bile-saty-kolin-o1957609.html, svoje fotky našeho obýváku bezpečně poznám :-D
Odpovědět
Holky, kdybyste některá měla fotku tylové spodničky, tak mi ho prosím pošlete,prosím. Zítra musím jít kouit materiál na ni a vůbec nevím, jak vypadá a kolik toho potřebuju. Tak ať mám vzor. seznam.cz mi prd našel a ebay taky, asi nechápe moje anglické překlady slova spodnice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky.... :-) Teda Blani, ty jsi ale noční žena..... :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky ;-) Mury: S Aničkou je legrace :-) Tahá Kubíka za nos a za uši, bere mu dudlík (má ho, když je nenajedenej, páč mi jinak dudlá prso), ale když začne plakat, tak se mu ten dudlík snaží dát do pusy :-D Odnáší plínky do koše, houpe Kubíka ve vajíčku - autosedačce, ........ No musela bys je vidět x-) x-) x-) Blani: Ty máš ale nervy ............ Já jak nemám už před začátkem prosince nakoupenou většinu dárků, tak šílím, že nic nestihnu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky............. murynka:Markétko, je mi líto králíčka, my ho měli 13 let......... Tento rok se vám opravdu moc nevydařil...Za chvíli začíná rok nový a ten ti všechna ta trápení vynahradí, neboj.Na každého dojde a ty si zasloužíš být šťastná!!!!!!!!!!!!!!!!! Blani:já bych se zbláznila, kdybych neměla ještě dar.My budeme babi s dědou kupovat ještě tv, ale až po vánocích... Holky babička s dědečkem budou na silvestra spolu 54let, to je bomba :-D :-D :-D murynka:ohledně manži, jak psali holky.Mohlo to být ze vzduchu, mohlo to být od páteře, ale mohlo to být také úplně z jiného důvodu.Dojdi s ním na vyšetření prosím, aby jste byli v pořádku. Jinak krásnou neděli všem.............
Odpovědět
Profilova fotka
přeji všem krásnou poslední adventní neděli x-) nezapomente zapálit 4 svíčky na adventním věnečku a užívejte nádherné před vánoční atmosféry x-) já už nandala cukroví,nazdobila větvičky,uklidila celý barák už jen nazdobíme ve středu stromeček a hotovo :-) zuzanek moc děkuji!!!! momou to věřím že je snimi legrace :-) musí to být hezké je pozorovat x-) blani tak už jste něco vybrali ?také tě obdivuji.....musím mít vše připravené nebo alespon vymyšlené :-N jinak bych byla strašně nervozní =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Mury - nevybrali, asi to koupíme až v úterý ráno jak půjdeme na vlak. Protože jinak bychom to museli táhnout z obchodu na šalinu, pak 1km pěšky k nám a v úterý zas zpět na vlak... Zítra jdu ještě na otočku do práce, tak nakoupím tchýni nějaké sprchové gely (to se neztratí, ona nemá extra oblíbenou značku), tchánovi nějaké balzámy po holení, pak na trhách nakládané sýry a ten hlavní dárek nechám na M., jsou to jeho rodiče.... Zuzi - krásné ;-) Naše děti budou asi chudáci, protože se budu snažit jim také dělat takové fotky, stačí mi naše frtky, furt je fotím a jim normálně ten fo´ták strašně vadí. I jen ten jeho zvuk , to cvakání a nejvíc samozřejmě ten blesk :-D :-D :-D
Odpovědět
jo a ještě musím koupit látky na spodnici,Arti mi hodila odkaz na ebay, tak jsem stáhla pár detailů, vůbec teda netuším kolik toho bude potřeba, nakoupím víc, ono se to neztratí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
murynka:nemáš vůbec za co, hlavně aby jste byli v pořádku, to vám moc přeji blani:ano, máš pravdu.Toto je opravdu krásné album s nádhernými fotkami...netrp ty fretky prosím........ :-D :-D :-D Je pravda, že jsou to zdřejmě jediné fretky, které mají svou vlastní knihu =-) Na tn.cz dávají přímý přenos z Akropolisu z koncertu 3sester..........škoda že jsem nešla, je to po 14letech, co nejsem na pražském koncertě :-p
Odpovědět
Zuzi - jáá je trápím , jo? A co ty malý potvory se natrápí mě..... to mě nikdo nepolituje. Ti ukážu šrám na ruce, jak mě zas lovily :-N A to nejhorší nás čeká zítra...koupání. To budu dokousaná do krve :-N :-N Asi je hdím k sousedce do myčky nádobí :-D :-D Ale vykoupat je musím, od léta nejsou vykoupaný a když jsou ty svátky :-D :-D Jdu na tn.cz, 3 sestry já ráda
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:já jsem celá špatná...jestli se koukáš, tak před chvílí předávali Jinysovi šek.Měl bouračku chvíli na to, co zabili Sahulu, ale že je na vozíku jsem vůbec nevěděla, to mě zase srazilo.Takový hezký, šikovný a sportovní kluk......Podívám se na stránky jejich, co tam píšou
Odpovědět
Zuzi - mě to píše, že jso stránky přetížené a hodí mi to max.reklamu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nene, já tam visím už 2 hoďky, hrajou poslení píseň.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mají za sebou............ Dohráli a lidi začali skandovat"hrůza hrůza"........ To je hrůza, ale pravda je, že to měli opět špatně nazvučené.........
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tam není ani řádka kromě toho, co tam tenkrát psal Mafuna...........
Odpovědět
Profilova fotka
zabena:Boženko mě se přehrávají jen písničky, fotky nemám........... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://tn.nova.cz/red/hudba/vanocni-k... V pondělí tam bude záznam.........
Odpovědět
Profilova fotka
Halo.........kde jste kdo.Zítra se zase strhnete, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím příchod! Přijeli jsme z divadla, jsem si v předstihu vybrala svůj vánoční dárek, byli jsme na Jesus Christ Superstat a fakt jako superstar. když vám ta moje prezentačka nejde, zkusím to na chvilku hodit na youtube, ale abych pak neměla problém s autorskýma právama :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko a nejde to udělat jinde?Ať nemáš problém............ Jdu spinkat, jinak krásné pondělí, papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady fakt nikdo není :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Takhle to vypadá na Smíchově při našem"běžném" večírku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tu jsem, ale bloudím po netu a nahrávám na to youtube, on ot bude v pohodě, nechám vás se na to mrknout a pak to smáznu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím Vás při pondělku. V sobotu jsme byla v práci do 24:00. Včera naštěstí ne, uklízuela jsem, vařila, balila dárky....Dnes nwevím, jka to bude a zítra to bude masakr :-( Myslím na Vás, papa a kdybych se sem užý nedostala, tak KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2009!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, po ránu jsem zažila šok. Přeletěla mně po stole myš.. hnusná uaaaaaaaaaaaaa !!!!! Schovala se od bedny do PC.. ječela jsem tu jak steklá, kolegové mi ho pak odpojili a šli ji na dílnu vysát... fůůůůůůj... ted div nesedím z nohama na hoře.. pořád mám pocit, že tu po mně lozí.... :-D mury-králíčka je mi také moc líto, vím, co to muselo pro tebe být za ránu... a souhlasím s tebou, klidně si udělejte krásné vánoce tím, že si koupíte dalšího... :-) ;-) A doufám,že manžílkovi už je líp a že to opravdu byl jen tlak... marketas-Markétko, to je strašné !!! Chjo... |-| Si vůbec neužiješ tu předvánoční atmosféru. Jinak já jsem nachcípaná (opět)... kašlu, mám rýmu jak pra*e, oči zalété, fakt radost na mně pohledět. Hlavně, že dnes s manžílkem slavíme 6 let výročí a jdeme na večeři, to bude romantika. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko............. majky:mě by myš v pc zabila.Jd se podívat, jestli tam nějakou také nemám :-D :-D :-D marketas:to je šílené, honí vás jako dříve nás....vydrž zlatí, bude dobře. zabna:hlavně dej vědět, těším se na ty fotečky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?