Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... tohle je krásné..........
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu sedět,což je opravdu důležité ;-) v práci sedím v teple,tak že by to neměl být problém... obvoďák i gynekoložka mi řekli,že můžu jít do práce.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je v poho, hlavně aby se to zase nezhoršilo, musíš na sebe dávat pozor...
Odpovědět
Profilova fotka
majky:kde jsi, ty snad prodáváš tirák, ne??? :-D :-D :-D
Odpovědět
kat: Tak to je dobře, že je Ti líp. Hlavně teď nikde neprochladni.
Odpovědět
Profilova fotka
leni ahojky !!! zuzi-jsem tu... co tirák... něco horšího píšu PF-ka... už mně z toho hrabe.... Určitě se to nějak vystříbří... ono, vždycky věci, které se ti zdají že budou černé nakonec dobře dopadnou... Je to hrozné... nejhorší je ta bezmoc a čekání. :-( Zuzi, jsi mně pobavila tím odkazem... :-D (tím prvním odkazem) Ten druhý je k zulíbání !!!! :-) kat-ahojky beruško.. tak snad už je to na dobré cestě, ještě ta operace tě čeká viď??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak alespoň někoho jsem pobavila........ Pf pro zákazníky?Nebo pro nás??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek-pro zákazníky, ale když mi pošleš adresu, tak pošlu i tobě a moc ráda !!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: diskutovaly jsme s Dr.,že tu operaci posuneme.. zatím to není tak akut a je fakt,že už jsem na tom byla a je to hold zásah do těla... tak že mám ty hormony a kdyby jsme nebyli do konce března těhu,tak hups na laparku.. a další vyšetření. Ale nehrotím to zatím ;-) Momou: já se docela hlídám.. ale je fakt,že jak jsem byla s těmito problémy v srpnu v nemocnici,tak 14 dní na to jsme jeli k moři a jestli tam ... nevím,ale měla jsem troje plavky a furt jsem se převlíkala... ona mi i doktorka říkala,že se někdy může stát,že prostě "ženský" tělo může mít i alergickou reakci na "mužský segment" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak to je dobře, pokud to jde bez laparky tak je lepší to zkusit hormonama a čekat... držím palečky, aby to vyšlo a ty nemusela na žádný zákrok. ;-)
Odpovědět
kat: Jo jo, je to sice zvláštní a hodně ojedinělý, ale máš pravdu, taková alergie existuje :-S No snad to bude dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jsem zpátky, dneska to vůbec nebolelo................Možná už si zadek zvyká :-D :-D :-D Koupila jsem Vašíkovi super dárek, navigyci skvělou za málo peněz, ten bude čučet ;-) Mám radost za něj
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to je skvělé Zuzi ;-) žes pořídila tak dobře. To Jára mi říká, že když má mě, tak je to lepší než GPS :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě takévšichni chválí, že na ženskou mám super prientační smysl.....když on o ní tak pořád mluví....... Jinak pro všechny, co tady nemají co dělat!!!!!Nezapomeňte mu to zavolat, díky...................................
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky jak se máté?? já dnes koupila manželovi super dárek,ale řeknu ho až po Vánocích nebo jestli chcete pošlu ho do IP,ale tady to zatím nechci zveřejnovat mohl by se to dočíst že :-N také jsme dokpupili vše pro ostatní a našim kamarádům a svědkům jsme koupili společ.hru leo je erotická :-D u jsem do ní koukla a je to super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... Mury my si koupili podobnou hru loni k vánocům s Tomem. Jmenuje se Hrašeníčko a je to něco na způsob člověče nezlob se, s hrací kostkou a kartičkama s úkoly..... je to mazec.......... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem byli s H. v kině na Vy nám taky šéfe, bylo to super, řezali jsme se jak blázni :-D :-D akorát jsme zjistili, že jsme asi nějací divní, vlezli jsme do knihkupectví a nechali tam přes tisícovku, prostě jiní lidi utrácí v botech a oblečení a my v knihách :-D. H. si nechal koupit ještě jeden dárek k Vánocům, abeceda piva ;-)
Odpovědět
Ahoj, Momou - já a hubená? :-D :-D :-D Však mám ještě o 5 cm (možná 6) méně než ty a stejnou váhu :-D Jinak já dneska vrátila triko pro M. a pyžamo pro sestru, na výměnu jiné něměly, tak jsem sestře nakoupila černý tílko, triko a 2 sprchové gely. A pak jsem oběhla fakt všehny obchody ve Vaňkovce (kromě těch, kde tričko stojí 1000,- a více) a nikde nic na mého"droběčka" nemají. Když jsem koukala, co někde nabízejí, že je velikost XXL, tak fakt nevím, kolik XXXX by měl fakt udělaný chlap :-D Jija - nejste divní, já utratím ročně pěkných pár tisíc za knihy, když ony ty s pěknýma obrázkama a zajímavý jsou hroně drahý ....a většinou v angličtině. :-N Když jsme jeli do Benátek, tak jsem si koupila za 800,- letenku a další týden 2 knihy za 500 a 800,-, teď mají ještě naprsto úúúžasnou za necelý litr,ale fakt "bichle"...., noj eště že už ám výlet za sebou, asi bych se zas neudržela. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se loučím..... jdu uložit prcka do pelíšku a přečíst mu nějakou pohádku.... hezký večer :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jija:je dobře, že se bavíte, my za ty roky byli v kině 2* a to jsem vždy usnula :-D :-D :-D Holky já knihy vůbe nečtu.naposledy jsem četla Honzíkovu cestu a minulý týden NAŠE SVATBA od Zuzky :-D :-D :-D :-D :-D :-D Len co jste četli?Vůbec jsem tě tu dnes neviděla a majky se flákala u PF ;-)
Odpovědět
Boženko - dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky moc, už tam rvu dlí fotky, pak k tomu hudbu, co jsme si koupili "klubové" CD hotelu, kde jsme byli ubytovaní a je to. Já dnes byla na nákuech a v jedom obchodě hráli hitovku, na kterou se tancovala po večerech v tom hotýlku, úplně to na mě dolehlo :)
Odpovědět
len, mury: Tak takovou nějakou hru jsem chtěla, aby koupila Járovi sestra :-N prý sehnala a koupila ;-) Zuzi: Ty jsi usnula v kině :-N :-D Jak se Ti to povedlo? Vždyť je tam takový řev ....... Naposledy jsem byla v kině někdy 21.11. na tom novým Bondovi, kvůli angličtině 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jija na to jsme byli také mají tu akci lístek za 50 ve všech multikinech a šli na to,docela srandy fakt :-D :-D :-D momou jestli koupila tak se máte na co těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to jsem ráda, že to jde. Taky se ještě pustím do výroby jednoho dvd pro manžílka jako překvapení k Vánocům. My se zítra chystáme na vánoční trhy na brněnské výstaviště, pak koupit stromeček a udělat velkej předvánoční nákup a když to vyjde, tak i do toho kina. mají v multikine akci vstupenku za 50,-, tak toho musíme využít. Nevíte náhodou holky Brňačky, kde jsou pěkný a levný stromečky?
Odpovědět
Boži tak to nevím, my stromeček nemíváme ....
Odpovědět
Profilova fotka
zab psali jsme to stejně o tom kině....vstup za 50 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani vy nemáte stromeček??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tady měli také kino za 50kč na všechny filmy Blani:jak je to s těma stromkama?Já nebýt dětí, tak ho také nemám.......
Odpovědět
Mury, nemíváme, akorát na koleje jsem si koupila takový pár centimetový umělý:) Npařed jsme bydleli tam, pak v podnájmu v malinkým pokojíku, kde i diiplomku jsem dělala v posteli, protože tam jinde nebylo kde, pak jsem měli 2x pronajaté malé byty (garosnky), takže nebylo kde. A stejně jsme vždycky na štěsdrý den byli u rodičů, takže je to zbytečné. Letos jsem teda poprvé chtěla ůstat doma, ale M. chce jet k rodičům, tak jsem řekla ok, ale až budou děti, tak budeme doma. A mám domluvný, že letos vezu ten malinký stromeček k našim (mamka si koupila do obýváku jídelní stůl a nemá tam už místo), dám jim ho a vezmu si domů umělý, už asi 5 let starý ale hezký,ale doit ho už samořejmě po štědrém dnu nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... také pěkné fotky bříška.........
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?