Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi: Tomášek je moc krásný mimčo. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Tomášek je nádherný :-) Já mam dnes nervozní den. V pátek jsme byli s Fildou na tom výtěru očí, ale místo toho mu vytřela krk, protože prý má potažené mandle, tak čekam až bude 1 hodina a budu volat na výsledky..snad to nebude žádný kok, nebo hemofil a podobný hnusy :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak je u nás pěkně hnusně, zataženo a každou chvíli sprchne :-|
Odpovědět
Holky máte některá tel na Blani? Jinak včera jsme měli oběd s maminou a Rudou v pohodě. Pak jsme jeli dom a pořád ještě omezení kvůli blbýmu maratonu. Takže mě začala třeštit hlava (průjezd mi normálně trvá půl hodiny, včera ani po 45 min jsme nebyli ani v půlce). Pak v jedné frontě do kopce (kolem hradu) to udělalo ťuk ... Ani nevím jak, jsem brzdila a myslím, že už jsem i stála. Auto přede mnou se rozjíždělo ... Jarda říkal, že podle toho, jak ten dědula jezdí, tak spíš vrazil do mě. Vždycky při rozjezdu i na rovině couvnul půl metru dozadu a pek teprve jel dopředu. Jenže já to moc nevnímala a Jarda zrovna koukal jinam. No my na autíčku nemáme nic a ta felda má jen trošinku promáčklý blatník, tak škoda asi 500,- . Teď mi přišla SMS, že paní - manželka toho chlapa, to nahlásila na pojišťovně. Přitom by to bylo jednodužší, kdybych jí tu škodu normál uhradila. Mají spoluúčast 5 tis, tak stejně nic nedostanou, jen zbytečné papírování. Mi to tak sere, jako poprvé a tak blbě, ale jako fakt mám pocit, že to zavinil i ten chlap, že couvnul. Stejně bych to nemohla dokázat. Tak jsem tak nasratá ]-( ;-(
Odpovědět
Len: Tak snad nic nenajdou, žádnýho hnusa a Filda bude v pohodě. Tady je taky pod mrakem a sem tam kape.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani : 605 945 473
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo snad bude..navíc mu zjistila ještě e má plné uši mazu a že hůř slyš, tak budem muset asi na ušní, aby mu to vyčistili.....prostě pořád něco :-(
Odpovědět
Len: Díky za číslo. Chudák Filda, samý doktoři. Ale tak snad to nic nebude. No jako moje sestra si může jedno ucho (už nevím které) vytírat i 3x denně a pořád tam bude mít maz. Má to od té doby, co jí to na ušním mudra blbě propíchla, když měla zánět střednícho ucha. A i hůř slyší.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Filda má píchané uši obě, kdy mu bylo půl roku, ale od té doby v pohodě, až teď....tak snad to bude dobrý.... :-) Teď jsme dorazili z venku...když jsme vyšli, tak svítilo sluníčko, a teď už zase zataženo a vypadá to na déšť... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, moc moc gratuluju Blaničce a Martinovi a moc děkuju Zuzance za sms!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markétko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, psala jsem Blance a zatím se neozvala. Co Filda, je v pořádku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, tak jsem právě dovolala s Dr. Tak díky Bohu výtěr je čistý, takže žádný svinstvo...jen si zajedem na oční a ušní a prohlídku a uvidíme...ale prý to vypadá že je to alergické... :-S Zítra jdu s Naty na prohlídku ve 12ti měsících, tak jsem zvědavá jak dopadneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za podporu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to je super, že Filda je v pořádku, ale jestli bude mít alergii...Chudák. A poslala Vás na alergologii aspoň?
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, prý nás tam pošle a po létě, protože teď se alergie nezjišťují, a prý bude vše odkvetlé =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to sice jo, ale co vím, tak je tam čekací doba cca 2-3 měsíce, takže by Vás měla poslat hned, ať se objednáte třeba na září.
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam zítra jdu, tak se pozeptám :-) děkuji 8-)
Odpovědět
Len: Filda alergie? Snad ne, budu bržet palečky. Snad bude na očním a ušním vše v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
No Mončo taky se tý alergie děsim, ale dnes jsme se o tom bavili s maminama ve školce a skoro všechny děti mají červené oči, pálí je a svědí a okolo školky začli kvést kaštany, tak moná od ncih, protože než rozkvetli, tak byli děti v pohodě :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já a kaštany, to je vždycky síla, pak šeřík a lípa....a na tu alergologii se zeptej určitě!
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj se nic...určo se zeptám..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jaké je u vás počasí?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, na houby. Dopoledne ještě svítilo sluníčko, teď už je úplně zatažený a asi přijde nějaký déšť.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, loučím se, za chvilku mám padla, hurá!!!!!!!!!!!!! Už aby byl zase víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpět ze školky...u nás taky zase prší :-S :-S :-S :-S Já se taky těším na víkend.natálk abude mít narozeninovou oslavu :-)
Odpovědět
Len: No tak snad jen kaštany a ne nic jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, Tomášek je krásné mimčo a snad bude Blance brzo líp a nebude se už tak trápit
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já myslim,že každá maminka , obzvláště prvorodičky jsou po porodu tak nějak v depresi-Já a všechny moje kamarádky byli.Co když to nezvládnu, a co když mu něco bude, nebudu mít mlíko atd atd...člověk je psychicky i fyzicky vyčerpaný a hlavně hormony dělají hodně, mění se nálady, chvíli jste vysmáté, pak zase brečíte....ale tohle všechno většinou během šestinedělí odpadne a pak už bude líp...i když ta starost o toho prcka už zůstane navždycky a ten prcek zaujme 1 místo ve vašem životě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vypovídala :-D :-D :-D a přeji všem dobrou noc ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?