Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy, tak my valíme ven, snad se tu nebude dít nic závažného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak psala Zuzka.....Tak prd. S T to ani nehnulo, bolesti jsdou docela o.k.víc léků na vyvolání už dnes dát nemůžou, tak pokračování zítra.Pokud to půjde stejně, tak císař.. A já se už tááák těšila, e to bude každou chvíli :-|
Odpovědět
Len: Chudák Blani, ale jako fakt bych řekla, že se mimču ven nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, úplně soucítím s Blankou.. já taky měla relativně bolesti ok, ale noc jsem ztrávila ve sprše :-D bolest jak sviň :-D pak jsem si vyřvala drogy a po dvou probdělých nocích jsem se dvě hodiny vyspala a pak se šlo na věc...
Odpovědět
Profilova fotka
Katy tys musela fetovat i v porodnici? styď se!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blanička je statečná a silná ena, ona to zvládne...musí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky se loučíme, vylezlo sluníčko, tak vezu Fildu k našim a bude tam a do neděle.....A ten druhý poklad si necháme doma :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda chvilku tu nejsem a Blanka rodí x-) doufám, že se teda Tomášek umoudří a nebude Blaničku trápit ještě další den, kamarádce tak vyvolávali porod (taky shodou okolností Tomáška) 3 dny a pak zjistili, že je imunní vůči těm lékům co se s nimi porod vyvolává :-S nám přijede asi za hodinku na návštěvu tchán (má tady převzít nějakou auto do práce tak to spojil s výletem), takže budem asi dělat o víkendu (pokud to počasí dovolí) nějaké ty výlety po okolí přeju krásný víkend a Blance ať se Tomášek umoudří, netrápí maminku a jde ven ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Leničce děkuji, že přeposílala zprávy vám, byla jsem od rána v práci. Blanka pořád nic, teď sjem jí psala, tak snad se ozve, zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak psala Blanča, že nic, Tomášek ani po 3 tabletkách vyvolávacích nespolupracuje............
Odpovědět
Profilova fotka
Blanička zatím nic :-N :-N :-N
Odpovědět
Pořád nic? Jako si nedělám srandu, ale fakt nemůžu spát :-D :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pořád nic? :-|
Odpovědět
Ještě ne? Tak my jedeme na výlet na Okoř a pak chce Anička vidět letadla. Snad moc nezmoknem. Tak zatím pa a moc myslím na Blani ...... Asi si za ní udělám výlet a domluvím Tomíkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě nic, v 7:04 mi přišlo... "Tak ještě mě čeká snídaně....hurá.....A| pak musí nastoupit nějaký avid Coperfield na vyvoláání:)) pak už nás čekají samá pozitiva a sociální jistoty :))) mě už hrabe...."
Odpovědět
Profilova fotka
TAK JSEM KONEČNĚ TETKA!!!!!!!!!!!!!Tomášek se narodil dnes v 15:45 váží 3490gr a 51 cm.Šťastným rodičům gratulujeme a přejeme jen to nej!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jÉÉÉÉ TO JE SUPÉÉÉR.Moc gratulujeme...těším se na fotečky...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu dát chladit šampáňo....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, krásný 10.ti minutový rozhovor s Blaničkou, je jak ožralá chuděrka po té narkoze, měla to dost pestré, malého neviděla ještě, tak je z toho celkem špatná.Smí jen ležet po narkoze celkové kvůli císaři, ale je šťasná, že to má za sebou, Martin Tomáška viděl, zítra ho vyfotí a pošle snad. Bude odpočívat, jizva prý bolí, nemůže ani smrkat, ale Tomášek za to stál, na všechny tyto věci se zapomene, to je jasnéééééééééééééé. Moc a moc vás pozdravuje, myslí na vás a děkuje za všechny zprávy, moc se omlouvá, že nemá sílu odepisovat na všechny, tak se na ní nezlobte prosím.
Odpovědět
Profilova fotka
Taj i sem Blaničce veeeeelka gratulace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, díky za sms x-) Moc gratuluju Blance a Martinovi k narození Tomáška x-) hurááá hurááá hurááá... tak hlavně ať mamka odpočívá a vše ať brzy přebolí ;-) Já jsem dneska vydudaná, samá akce venku, domů jsme dorazili kolem osmé večerní a jsem country.... malá už chrní, tak jsem zvědavá, jak bude spát, když byla celej den venku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blanča píše..."TAK JSEM PORPVÉ VIDĚLA A KOJILA TOMÁŠKA, NÁDHERNÝ POCIT.A PODOBNÝ JE TEDA ASI FAKT NA SOUSEDA HIHI...JSEM TEN NEJŠŤASTNĚJŠÍ TVOR POD SLUNCEM, DOBROU NOC...."Chudák Martin:D
Odpovědět
Super, Tomášek na světě, hurá x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, Moni, huráááááááááááá, konečně
Odpovědět
Tak Blaničce přeji, aby se jizva brzy krásně zatáhla a moc nebolela. Oboum přeji hodně zdravíčka. A už chci fotečky, jsem zvědavá a moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Sláva, sláva voláme a Tomáška vítáme x-) veliká gratulace Blance a Martinovi :-) na bolest se brzy zapomene a pak už opravdu budou jen samá pozitiva a sociální jistoty ;-) uměli si to pěkně zařídit, zrovna na státní svátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné Tomáškovo ráno x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky moc Blance k gratuluju k Tomáškovi, ten lump jeden malý takhle maminku trápit to se nedělá, ale teď už bude určitě moc hodné miminko aby to mamince pěkně vynahradil
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuz... Ahojky holky, poslední 3 fotky je Tomášek od Blaničky x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím vás všechny moc, Blanka je na tom špatně psychicky, že nemůže mít malého u sebe, že ani neví jak pořádně vypadá atd. Myslete na ní a písněte jí pár krásných slov, určitě ji to potěší, děkuji vám!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?