Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani: cibuli já ráda :-) snad Ti to zabere a bude dobře
Odpovědět
Jija: Homeopatika mi zabraly, ale fakt je, že chemie zabírá rychleji. Na bylinky, ale dopustit nedám. Díky nim mám zub a zatím fungující ledvinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to jí tak visí břicho, \Kamba je ta, co se muchluje s Tatu x-) Dobrou noc.........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jíťo, wobenzim, to jsou ale tablety, ne? To než mi zabere, tak umřu na nevyspání :-( Bolí to víc, příští týden budu muset znovu na neurologii :-( Mony, já taky na bylinky nedám dopustit, ani na přírodní léčbu. Jitrocelový sirup mi třeba pomohl víc než Mucosolvan Blani, vidíš, možná by jsi mohla mít ten jitrocelový sirup na kašel - je přírodní....
Odpovědět
Jitrocelový sirup jsem do sebe rvala 4 dny, ale prý to zahleňuje, tak pokud se dusím, tak ho nesmím. je fakt, že teď mi ten krk přijde trochu volnější. Ještě jsem to zapíjela čajem, do každého dala velkou polévkovou lžíci s kopečkem medu :-D , prý to je na odkašlávaní taky to nejhorší :-N Ale když oboje bylo tak slaďoučké :-D Sice teď furt kašlu pořád stejně, ale kašle se mi líp, no aspoň nějaký pokrok :-D Akorát podbřišek mě bolí už jak při ms, doufám, že to přejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Blani náš Filip má teď taky kašel a bere Jitrocelový sirup a spíš to odhleňuje, hlavně ráno, se mu to trhá.... Jinak má náš chlapeček dnes 5 narozeniny.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já jsem taky měla jitrocelový sirup na vykašlávání - odhlenění - jako Filda od Leničky. Leničko, vše NEJ NEJ NEJ Filípkovi k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét.....děkujeme...... :-)
Odpovědět
Blani a nezkoušela jsi hedelix? Je přírodní a děti ho milujou, já si ho nemůžu vynachválit. Markét: A co takhle takový ty náplasti, jak jsou na záda? Nezkoušela jsi? Kolegyně v práci to kdysi vyzkoušela a pomohlo jí to právě na rameno. Jen říkala, že to hodně pálí, proti zádům.
Odpovědět
Moni - nezkoušela, teď piju každé 2 hod. tu šťávu z cibule a je tu super, na odhlednění s těma práškama to fat funguje, ale kdyby mě přešla ta rýma, bylo by hned líp... Leni - už 5? Teda to to letí, tak vše nej ;-) jsem se teď koukala na MK na vaše alba, holky, to fakt letí, to je neskutečný, já se toho až děsím, že za chvíli budu v důchodu (ehm, když pominu, že za nás už asi žádný důchody nebudou, odvezou nás na márách rovnou z práce :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, buď v klidu, nebude třeba dostatek pracovních míst, takže až my budeme mít důchodový věk ( podle poslední info min. 67 let), tak třeba nebudeme mít ani práci.... ]-( Mony, jaký náplasti? Nevím, co myslíš....
Odpovědět
A my to máme ještě dobrý, nám se počítá střední (nevím, jako moc) a i VŠ, ale od letoška, se už studium prý počítá snad jen jedním rokem :-N
Odpovědět
Článek se načítá
markét, jmenuje se to myslím hořčičný náplasti, když v lékárně řekneš, že chceš náplasti na záda, tak magistra určo bude vědět. Oni hřejou a tím léčí třeba i záněty. Teď jde reklama i na nějaké nové od Voltarenu. Blani nestraš s důchodem, já si připadám jak stará rašple už teď.
Odpovědět
Moni - no jo, nejsme staré... jsme jen v nejlspším věku...zralé :-D Holky, kdybyste se chtěly seznámit, tak si včera večer pustila v TV Hity 80.let a dole tam běhá nějaká seznamka... no jsem se pobavila: Hledám holku na hrádky... (asi nějaký milovnic památek, obzvláště hradů ) Hledám X z Frýtku Mýstku Muž s Prahy hledá.... ... bylo tak toho plno, ale na víc si nevzpomenu, ale podle příspěvků fakt seznámení na úrovni :-D Hlavně pokud 15ti letý zkušený hledá ženu 30-45 let, atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jj, já myslím, že teď už se studium ani počítat nebude. Je to fakt hrozný. Já bych byla fakt pro, aby jsme neplatili sociální ani zdravotní pojištění, aby nám to dávali všechno a každý ať sis poří sám, kolik uzná za vhodné, ale to by neměli z čeho platit stávající důchodce....Já myslím, že naše generace to odnesla všechno nejhůř :-( ]-( Mony, díky za tip, zkusím se na to zeptat..... Blani, tak s těma hráDkama je to fakt dobrý, to jsem se zasmála :-D
Odpovědět
Market - no mě taky zaujal, jsem si říkala, že mu napíšu, že já radši zámky, ale na hrady taky ráda chodím :-D Ani nevím,kolik mu bylo, mě zaujala ta hrubka, že jsem tu vyprskla smíchy :-D A hned za tím bylo něco a tam asi 3 hrubky, ale mě to vypadlo, :-N
Odpovědět
Dnešní videjko, jak si Kuba sám hraje http://www.youtube.com/watch?v=JUoACj... ale dalo mu to práci projet ..
Odpovědět
Ahoj holky, od večrejška mám bolesti v podbřišku, furt se to stupňuje, teď je mám skoro co 5 min, tak jsem volala mudr., mám si hned dát vyšší dávky Mg a když to nezabere, tak večer hned do porodnice. tak doufám, že se zítra ozvu, jeslti ne, tak víte kde jsem :-S ;-( ;-(
Odpovědět
No nic, s M. jsem se rozhodli, že jede domů a jedeme radši hned, mě už to vystřeluje i do kostrče zezadu a mám tlaky v konečníku. ach jo :(
Odpovědět
Blani: Dej hned vědět, jak jste dopadli :-| Třeba to nebude nic, možná z toho nastydnutí. Budu jak napnutý kšandy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, psala mi Blanička, že si jí nechaly v porodnici, měla křeče po 5 min, leží na infizích a bude tam minimálně do neděle když bude vše v pořádku...... Je mi jí strašně líto, ale mimísek musí být v pořádku a já věřím, že bude.Držte jí palečky, Zuzka
Odpovědět
Zuzi, díky za zprávičku. Já jsem si myslela, že dostane infůze. No držím palečky, snad se to zas všechno uklidní a bude dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak moc myslím na Bláňu a doufám, že bude brzy zase všechno v pořádku =-) Ach jo, chudák.. ale to bude dobrý, musí... Já teda dneska měla taky den. Vím, že to kopnutí od malé nebylo... už se mi to párkrát stalo a mudra říkala,že to jsou poslíčci =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky... dočítám diskusi a chci se jen připojit, že na Blanču a její mimi moc myslím a věřím, že vše bude v pořádku !!!! Hodně síly Blani, zvládnite to !!! Katy, doufám, že ještě nějakou dobu vydržíš....??? Také přeji, ať je vše v pořádku !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... Blanka i mimi budou v pořádku...odpočinou si a dotáhnou to do konce......já tomu věřím...:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky prodávám autosedačku kdyby jste o někom věděli kdo schání dejte vědět http://www.modrykonik.cz/bazar/show_e...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani držíme moc pěstí at je to dobrý dej hned vědět ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Blaničce držím pěsti, hlavně, ať jsou v pořádku. Kat, poslíčci? ty jo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brý ráno ženy x-) Marketas, no říkalal mi doktorka, že od osmého měsíce se můžou sem tam vyskytovat.. ale abych si to taky nepletla s tím, jak se tělo "zvětšuje", děloha roste, vazy se napínají.. ;-) Ale podle toho, jak jsem to popisovala, říkala, že to mohli být posl. :-D :-D :-D Majky, já jsem relativně v pohodě. Jen je pro mě teď trochu komplikovaná ta chůze v těch sr..... :-D Je to dost namáhavý, funím jak lokomotiva :-| ale to se ještě dá v porovnání s tím, jak mi malá tlačí na žebra 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, chudino, vydrž, za chvilku už nebudeš 2 v 1 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?