Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucka-no jo, dyť my jsme skoro spolupracovnice, viď? NO to ne, z tepla do zimy... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky u vás tak krásně svítí sluníčko?
Odpovědět
Profilova fotka
beru: Báro tak hlavně odpočívej ;-) Správná poloha je v posteli s chlebem a medem ;-) :-D majky: Markétko to musí být sranda s těmi škvrňaty :-D barca: Šáry a jak jinak se máte s Terezkou? Přeji krásnou procházku, ale opatrně je tam fakt zima ;-) Já jsem právě posnídala smažená vajíčka s rajčátkem a houskou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len: Leni u nás v Praze svítí taky :-) Je to příjemné než to zataženo ;-) Leni máš foto těch tvých perníčků? Jsem bába zvědavá jak jsi je krásně udělala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky právě mi volala Monča, má chuť na Deli, tak tam pojedu po práci, večer se ozvu, přáníčko koupím, zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek: Zuzi tak jí od nás moc moc podzravuj a nezapomeň vyfotit Kubíka :-) Ať se jim daří papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, moc jí od nás všech pozdravuj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek-moc ji pozdravuj !!! Deli... ?! :-D Ta má chutě
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé holky, já už jsem perníky narvala do krabice.... ale pro vás je ještě jednou vyndam a večer vám je nafotím..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:deli čokoládová nebo rozinková, jiná ne............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len: leni tak se těším na foto. jsi moc hodná, že to pro nás uděláš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko:nafoť nám je a pošly :-D :-D :-D ty perníčky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zuzi: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme poobědvali a jdeme odpočívat.....měli jsme omáčku s těstovinkama... ;-) Jojo, foto perníčků vám pošlu.... perníčky už neéééé :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-mně nejvíc chutná pistáciová ...mňamka !! :-p len-jak odpočívat?! Kde máme ty fotky?! ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blondýnko, Tomík má foťák u sebe v autě.....zapomněli jsme ho v kufru , když jsme byli bruslit..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len-ty jsi blondýnka... :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky,Zuzi,Monču pozdravuj i ode mě :-D . Už se těším na fotky Jakoubka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak u nás sluníčko nevylezlo ani na chvíli. Místo toho tu furt tak nějak posněhává.
Odpovědět
Profilova fotka
Budu Monču pozdravovat od všech jmenovitě 100%.......... Kolem 17 hod tam budu
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak tady sněží jako blázen, JUPÍ!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás už také sluníčko zalezlo a začlo sněžit :-N Právě si dávám svůj talíř vitamínů a hádejte co asi dělá Jess :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U vás sněží??? Já chci taky !!! U nás je zataženo :-( macet-slintá !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
U nás sluníčko taky zalezlo a zatáhlo se,je tu tma tmoucí. Macet,nevim co dělá Jess. Tak copak vytváří? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já chci léto!!!!!! Macet: co máš za pejska???
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Tak já ti zkusím trošku těch vloček poslat ju? ;-) Jess :-D :-D Jojo přesně tak už je pod ní kaluž :-D markee: Ahojky Markétko :-) Prostě nehorázně tu nad tím ovocem a zeleninou slintá. Ona jí prostě zbožňuje. Když dělám že jí nevidím tak si vždy jako poposedne, aby dala najevo že tu je. :-D :-D Je to miláček :-) lucka: Luci máme 2,5 roční labradorku :-)
Odpovědět
No to je opravdu miláček :-D Trošku vyčůraná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macet: tak to my máme 8mi měsíčního mopse a asi 7letého voříška z útulku. No a voříšek je poprvé v životě asi nějakej nemocnej. Začal se mi doma z ničeho nic počůrávat. Poprvé dostal vynadáno, ale podruhé a včera už ne, i když včera šel frajer do postele, takže bych ho zabila, musím prát matrace a všechno, jenže jestli mu není dobře, tak ho nemůžu ještě mlátit. Ve čtvrtek půjdeme a veterinu, tak uvidíme co nám řekne. Nemáte někdo obdobnou zkušenost???
Odpovědět
Profilova fotka
jojo a rozmazlená, máme jí jako miminko :-D Je to takový rodiný mazlík, všichni jsou z ní odvařený :-D Se nedivim ona si tě koupí už jen tím pohledem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucka: Luci jojo vím, posílala jsi mi fotečky ;-) Luci on může být jen nastydlý a tak se mu chce často čůrat a nevydrží to :-( Máš pravdu v tom, že pokud je nemocný tak mu ani nemůžeš vynadat za to že doma něco provedl, protože ho to určitě samotného trápí. Ale je pravda, že pokud to udělá zrovna v posteli tak je to k vzteku. Pokud máš možnost tak s ním choď častěji ven, pokaždé když přijdeš domů tak ho pořádně vysuš a hlavně omez vycházky jen na nutnou dobu (kakání,čůrání). Aby nenastydl více. Já s tím přímo nemám zkušenosti ale zatím bych to řešila takto. Každopádně na tu veterinu jeďte určitě. Ať mu je lépe.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?