Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, to máš teda i šikovného muže ;-) snad najdeš brzy nějakou práci, který tě bude bavit a bude taky za slušný peníz. My včera probírali s manželem naše výdaje, sice náklady na bydlení nemáme nijak vysoké, ale když jsme započetli, co je ještě třeba zařídit (moje a Andulky pojištění, stavebko...), tak nám zbývá na jídlo, hygienu, běžný chod domácnosti, oblečení, kulturu, dárky a zvláštní výdaje 4 tisíce 8-( Majky, když my se válely ráno ještě v posteli, obložené peřinama a já na chvíli zavřela oči a asi jsem zdřímla a pak mě probrala rána :-. takže tohle si vyčítám, i když vím, že by se to mohlo stát kdykoli přes den a určitě ještě mnohokrát stane.
Odpovědět
Beru Nenadávaj si, malá to přežije a fakt je, že takových a i větších boulí ještě bude ..... ;-) Než se vdá, tak se jí to zahojí. Mě spadla Ani taky a myslíš že jsem si u Kuby dala větší pozor? No dala, ale stejně mi slítnul taky :-N :-D Se převalil přes deku a polštář ... a stejně. Oba žuchli z asi 40 cm. Ani se divila a Kuba se strašně smál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, to je strašné :-( Mony, fakt? Já bych nerada, abys tam letěla jen kvůli mě....
Odpovědět
Beru,to si nevyčítej,že Andulka spadla. Je právě pravda,že se to ještě stane tolikrát. Je to mžik a jsou dole. Já taky plašila,že jsem taková a taková.Ale ono si pak zvykneš,ne na pády,ale na ty boule,pže jak lezou a začínaj chodit,tak je to pořád něco. Majky téda,to je super,že jste si ten víkendík krásně užili. Taky bych takový brala :-D
Odpovědět
Markee - držíma palce, ať se brzy něco super objeví ;-) beru - jak píšou holky, tomu nezabráníš a pádů ještě bude. Si pamatuju, jak jsem byla u kamarádky, měla malou hned po matuře, a ona šla kolem konferenčního stolku, zavrávorala a bum na hranu, já hned skákala a kamarádka říkala: kliiiid, ona už je zvyklá, to by ses zbláznila, kdybys ji chtěla uhlídat. :-D
Odpovědět
Marketas,strašný to tu je. Já jsem si myslela, i třeba něco na černo,ale kde si vydělám slušné peníze a né jen,že budu moct mít přivýdělek při pracáku. Nějakých 4tisíce hrubého-to je děs ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, u nás byla v sobotu kamarádka s malou a ta jak lítala, tak mi furt lezla za sedačku - je tam tokovej prostor mezi sedačkou a topením, mám tam kvítka - prostě blbý místo a jak tam lezla, tak taky spadla, máme se praštila o topení, ale naštěstí nic, jen se lekla, jak spadla, taky jsem ji přidržovala, ona se otočila a už letěla, málem se ve mě krve nedořezal.....
Odpovědět
Marketas: Stejně musím do města a tak budu mít o důvod víc ;-) Tak mi písni co přesně potřebuješ, ať to nepopletu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, člověk si časem zvykne, ale přeci jen mi spadla poprvé, tak mám nervy :-N třeba když brečí v postýlce, tak jí taky chvilku nechám a manža by hned za ní běžel a já mu říkám, jen jí nech, to bych celý den nedělala nic jiného než byla u ní. Ale bouli má pěknou a taky trochu monokl |-| aby na mne nepřišla sociálka =-) teda večer přijde stejně (moje mamka :-D) Markee, no jo sehnat práci je dnes bohužel hodně o známostech a taky ostrých loktech. Já osobně taky budu chtít sehnat práci někde u nás, protože jezdit do Prahy ráno a vracet se navečer, to by mě to dítě za chvilku ani neznalo :-S Teď bych ráda našla nějaký přivýdělek na doma, aspoň pár korun, ale kde nic tu nic, je to samý podvod. A zase nehodlám šoupnout dítě na hlídání je proto, abych si šla vydělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-no já špačkovala jak ... to se mne ještě nestalo, byla jsem přesvědčená, že ta beterka je opravdu nabitá. Tak jsem to už na sobotu nabila... ;-) Platí to focení vůbec ještě? :-N
Odpovědět
Baru - to chce malou namalovat makeupem, jak ve filmech a ukazovat mamce jen z dálky :-D :-D :-D M. si vzal dnes a zítra dovču a teď šel na veterinu s našima bestiema na očkování. Doufám, že nedostane sprďana, jsem tam měli být už v létě :-N T zas budou dopoledne hodný po injekci, kéž by jim to vydrželo aspoň do večera :-D :-D :-D Ale hormony mi pracují, večar jsme jim dělali generální úklid klece, myli je, stříhali nehty,.... tak M. je koupal ve vaně a já zatím v umyvadle prala jejich pelíšky a úplně jsem koukala, jak M. byl na ně jak na mimino.... asi to dělal vždycky, ale až asi teď jsem si to nějak uvědomila...to bylo: umyjeme tlappičky, čumáček, chuděrko, ty se třeseš, atd....a pak jim tam ještě začal zpívat. tak to jsem ho zarazila, že sousedi nás budou považovat asi už úplně za blázny (ono ventilací se nese krásně každý slovo) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Majky, ty budeš fotit Blaničku? Tak to už se šíleně těším na fotečky!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani, ať si sousedi začínaj zvykat :-D za chvilku vám k tomu zpívání přibude i dětský pláč a to pak bude na denním pořádku ;-)
Odpovědět
Beru - na ten pláč už se těším, to budou mít ti pod náma za to celodenní hulení do oken ]-( ]-( ]-( ]-( Majky - jasně platí!!! Už se těšíme. Zítra po NT+ chci jít do města koupit nějaké botičky, a taky potřebuju krejčovský metr, jsem si min.týden měřila obvod prsou svinovacím kovovým dvoumetrem co jsem nosila na stavbu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani- :-D :-D :-D se z tebe picnu :-N Prosím tě, písni mne, kde bydlíš, beru si sice navigačku, ale vůbec nevím, kam jet? =-) marketas-jj, tak nějak to vzešlo. Nevím sice, co z toho vznikne, ale snad něco jo? :-D
Odpovědět
Majky - určo to bude krásný.... však každá fotka se mnou a bublinou musí být krásná, že jo? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, Majky,Když se dvě fotografky sejdou na focení - holky, to bude bomba! Doufám, že pak mi fotky ukážete!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Markét, no jasně, ještě si je nehcám od Majky podepsat a až bude slavná, tak je výhodně prodám. To je lepší invetsice jak to akcií nebo nemovistosí :-D :-D :-D :-D Se mi vrátil muž, tak budeme naše potvůrky objednávat na odstraňování zubního kamene ze zubů, dostanou na 3 dny ATB a pak jim to budou dělat pod narkózou. To zas budou 3 dny po ní jen spát a budou mazlivý :-D :-D :-D :-D Aspoň v nečem je ta narkóza dobrá :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to jo, nech si to podepsat :-) Blani, to jsou starosti se zvířectvem, co?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blani-no jasněěě o modelu nepochybuju, spíš o té "fotografce" :-N Vaše fretoušky? Ty jo, jsem ani nevěděla, že něco takového se provádí fretkám...:-D marketas-ukážem, jen nevím, jak to všechno dopadne, Blanička mi bude muset hodně radit.. bo lidi fakt fotit neumím. :-p Jako, kdybych něco jiného fotit uměla...:-N
Odpovědět
Market - jojo, ti manželové, to jsou jen starosti :-D :-D :-D Ba ne, můj mi právě říkal, že jeslti chic na ten oběd, at se chystám . tak zatím aho j a dobrou chuť, okud právě obědváte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, ale neke, neke, Ywuska a Theo dopadli úžasně! Blani, dobrou chuť!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-že slavná??? :-D :-D Já nevím, kdo z nás dvou měl fotky otisklé v novinách a vyhlášení za první místo v soutěži o focení města..že??? ;-) Abych ti nenastavila stativ a dálkovou spošť, si to zvládneš hravě nafotit sama... ;-) Tak dobrou chuť a dnes si dej nějaký lepší zvířátko k obědu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, nemáš odkaz na stránky Blaničky? Tvoje jsem dnes ráno zase projela.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-wéwéwé.btweb.cz/ Pošli mi ještě jednou odkaz na ten tvůj foťák, chci se na něco podívat pak ti písnu do IP
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aaron.cz/produkty/olympus-... tady, Markétko díky za ty webovky!
Odpovědět
Ahoj, Majky - jsk vidíš, tak sama se vyfotit neumím (viz. fotky na MK :-N ), a lidi taky ne. Vůbec nevím, co jak nastavit, jelikož je hodně velký rozdíl fotit venku baráčky nebo nějaký kytičky a šnečky. A M. se mi nepodařilo přemluvit, aby mi byl modelem :-N Marketas - toto jsou sice moje webovky, ale jak tu dávám ty různé adresy na fotky šnečků, kytek, atd., tak to tam nenajdeš, k tomu se nedoklikáš. Žádné nové fotky tam nemám, jen mám uydělanou úvodní stranu a zbytek je 3 roky starý :-N Odkazy na nové a hlavně upravené fotky tam nemám, ty vám tu házím rocnou s plnou draesou, ke které se z té webovky nedoklikáte. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak mi sem něco hoď, ať s epokochám! :-)
Odpovědět
Já právě mám asi jen 10 albíček upravených, prootže všechny fotky mám na disku a ještě jsem to nějak neprobrala.... a teprve před asi měsícem mi M. stáhl prográmek na dělání těch galerií na svých webovkách....tak zkusím něco vyhrabat, šněčky a kytky jste viděly, tak možná toto: http://www.btweb.cz/svatba%20IaJ.html http://www.btweb.cz/img/ZOO Ho/index.html http://www.btweb.cz/img/ZOO%20Zlin/in... http://www.btweb.cz/img/Milotice/inde... A víc upravených nemám :( jsem si dala úkol každý den tam hodit jendu galerii,ale já u toho usínám :-N
Odpovědět
Tak koukám na albíčka nevěst, zas krásné fotky od Zuzku S....ale i tak, teď má skoro každá nevěsta krásný fotky, přijde mi, že když sjem sem koukl apoprvé před těmi 2 lety a něco, tak když jsem viděla takovéto fotky, tak sjem si říkala, že nevěsta je asi v balíku, a teď je to "normálka" ;-) Ale je sranda, našla jsem nějaké nevěsty, které fotily 2 nějaké známé fotografky (nechci tu psát jména, fakt bych jen typovala, už jsem to zapomněla, ale byl to někdo z ěch hodně oblíbených), a byly to asi 3 roky straé fotky a fakt hodně velký průměr :-N tak je vidět i ti fotografové, když nafotí 60 svateb za rok, že jim to prospívá ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?