Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak nakonec jsem si našla v hrníčkové kuchařce bleskový makovec a je úžasný, mňam. Ale příště peču z dvojité dávky, protože ho je málo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru tak makovec já udělat nemůžu...kluci nejí mák...ale já bych si dala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, podle mě se tam místo máku dá přidat cokoli, taky mě napadlo, že příště můžu udělat s kokosem nebo s oříšky. Jinak já jsem makožravec, jsem schopná sníst třeba makový závin na posezení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nejsi sama..... :-D
Odpovědět
ahojky. holky dočtu vás snad zítra. Já od včera neměla čas.Dělala jsem dort a připravovala na dnešek na oslavu Johanky narozenin. Má je sice v úterý,ale tento víkendík byl nejlepší pro oslavu. Manže je doma,takže si nás užívá. Tady máte fotečky,kdo se chce kouknout http://macik04.rajce.idnes.cz/Oslava_... Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee moc gratuluji Johance k narozeninam a přeji aby byla zdravá a zažívala jen hezké věci...a hlavně aby byla tak moc silná osobnost jako její maminka :-) Fotečky jsou nádherné........už je to prostě slečna.... ;-) Holky dnes tu nebudu jedeme se mrknout do Phy na Zličín do Ikeii a do Metropole na nějaké věcičky....... :-)
Odpovědět
Dobré ránko, Markee - vše nej JOhance ;-) Teda ten dortík vypadá mňam :-D Leni - taky bych potřebovala do Ikei, ale během 4 hod. vycházky bych dojela akorátt tam a za chvilku bych musela letět :-p
Odpovědět
http://revue.idnes.cz/svatebni-saty-2... mě se líbí č.4, co předvádí Kobzanová ;-)
Odpovědět
Dneska tu trpím samomluvou, ale co už ;-) , se snažím depku zahnat serfováním po vtipech: "Michael Jackson nebyl zpopelněn! Vzhledem ke zjištění, že jeho tělo bylo z 86 % tvořeno plasty, byl zrecyklován a použit pro výrobu Lega, aby si mohl i nadále hrát s dětmi ...." ... pro informaci - jsou to ty černobílé kostičky ve stavebnici .. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani.Trpis samomluvou?Tak to ja mam vzdycky kdyz se tu nahodou ukazu.
Odpovědět
Profilova fotka
Marke ten dort je uzasnej,tos delala sama?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani co to tu ctu? ;-) Tak moc gratuluju.Proto tu se mnou neponocujes jak driv :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jeste nejaky novinky jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Markee, vše nej dodatečně velké slečně Johance! Fotky hezoučké! Majky, tak jak dopadla oslava narozenin? Jsem celá žhavá na novinky! jak se líbil dárek? Holky z Prahy, mám prosbu, nemáte některá blízko tuhle adresu: http://www.mapy.cz/#st=s@sss=1@ssq=id... ????????????????????????????????????Něco bych tam potřebovala. Blani, ten vtitp je dobrej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ták, zase tady nikdo není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, hlásím se po romantickém víkendu a chrochtám blahem... líp jsem ty narozeniny vymyslet nemohla.. Manžílek byl nadšený, pořád jen děkoval za dárečky, za báječný víkend. Z fotek byl nadšený, pořád mi je ukazoval a říkal "divej, jak mám hezkou manželku"... :-D :-D :-D Cestou domů jsme obešli obchody v Brně. Koupila jsem si vysněný svetřík dokonce v Reserved za super cenu 249 Kč... jinak, když jsem se dívala na tyto druhy svetrů, tak se prodávali kolem 500 Kč až 800 Kč a tolik jsem za svetr dát nechtěla. Pak ještě tričko s dlouhým rukávem a Luky si koupil košili za 199 Kč v které je k sežrání Markee-dodatečně všechno nejlepší k narozeninám, hlavně ať je zdravá... hezoučké fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Majky, to jsme ráda, že se to povedlo a že byl Luk nadšenej. kam dáte fotečky? Někam je vystavíte? Jakejs svetřík sis koupila?
Odpovědět
Profilova fotka
marky-ne, že bych ty fotky chtěla vystavovat, ale až nám strejda vyrovná zdi, tak chcem znovu malovat v kuchyni a jednu stěnu chci celou nechat na fotky, tak možná, že skončí tam. Zatím jsme ale nesehnaly rámečky, které jsme chtěli. Svetr je rolákový, z krátkým rukávem (chtěla jsem takový, abych pod nim mohla nosit trička s dlouhým rukávem) a pod zadek. Barva taková hnědošedá. Mne se líbí a za tu cenu, paráda !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak to je teda fakt, že za tu cenu je to paráda! A nové fotečky z víkendu nějaké máš?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě nemám, ale bohužel, rychle se mi tam vybila baterka a druhou jsem neměla dobitou, takže mám jen pár fotek, byla jsem na*raná, ale mohla jsem si za to sama, že jsem si tu druhou nezkontrolovala, ale aspoň jsem trošku vyfotila ten pokojík a byli jsem se na hodinku mrknout ve městě, tak něco málo z toho mám. Včera jsem neměla čas to stáhnout do PC, tak až to stáhnu, určitě pak ukážu. Jestli se teda bude na co dívat?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, markétko, nepochybuju o tom, že bude na co se dívat!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fšem :-) Markee, Johance všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a radosti x-) je to moc pěkná holčina a ten dort vypadal úplně k sežrání, domácí výroba? Majky, tak jste si pěkně užili víkend? To je dobře, potřebovala sis odpočinout a hlavně, že se Luky mu dárečky líbily :-) Markétas, tak ty si budeš kupovat něco na foťáček? bude z tebe další profík tady, co? ;-) Blani, dobrej vtípek :-D Len, tak co jste nakoupili v Praze pěkného? =-) My o víkendu montovali ty skříňky do kuchyně, ještě nám chybí jedna přidělat na zeď a já už vymýšlím, jak je zabydlím, část už je teda zaplněná Andulčinými věcmi. Taky jsem včera pekla další dvojitou dávku makovce, trochu jsem si ale recept upravila, a všichni se oblizovali. Jo a dnes nám den bohužel nezačal nejlíp, Aní mi spadla z postele, tak má chudinka bouli :-( a já si nadávám ]-( že jsem nezodpovědná a pozoruju jí, jestli je v požádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, potřebuju jen dokoupit redukční kroužek, víš? Ale nechce se mi dávat 70kč za poštovný, proto se ptám holek, jestli nějaká nechodí kolem....
Odpovědět
ahojky holky, díky za pochvalu dortíku. Jo je to vlastní výroba,ale zdobil hlavně Míša,pže znáte to. Já měla ještě k tomu dortu,práci s přípravou bram.salátu,pomazánek a ještě vařila. Jinak malá má narozky zítra,my je slavili dopředu,pže Míša měl volný víkendík a my tento víkend co bude,máme zas jiné plány. Holky od čtvrtka budu na pracáku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, a hledáš si nějakou práci?
Odpovědět
Ahoj holky, Markee: Dortík je super a Johance to moc sluší. I já přeju dodatečně vše nej. Blani: Vtip je supér :-D :-D :-D Milovníci Jaksna prominou ;-) Marketas: Tak já Strossmayerák nemám daleko, můžu pomoct?
Odpovědět
Profilova fotka
beru-to si nemůžeš vyčítat, i kdyby ses 100x rozkrájela a dávala na ni pozor, i kdybys měla 2 hlavy, tak se to může stát... je to opravdu setina sekundy. Já tak držela sestřenčinu malou na lavičce, za ní stál její taťka a najednou se ta opěrka od lavečky uvolnila do zadu, malá proletěla tou škvírkou a spadla na dlážku. Ani on ani já jsme ji nestihli zachytit. Naproti seděla sestřenka, tak hned doběhla, já se omlouvala, brečela jsem, dávala si to za vinu a sestřenka mi říkala, že jsem s tím nemohla nic dělat, že za ní stál ještě taťka a taky nic... je to hrozný pocit, ale je to fakt setina sekundy... tak si to nevyčítej markee-jj, zapoměla jsem ti pochválit dortík... ty jo, smekám klobouk, bo tak úžasný dort jsem dlouho nevyděla obzvlášť samo výroba !!! Páni. Jši šikovnááááááááááá a marcipánové dortíky úplně zbožňuju...
Odpovědět
Markee: A už se něco rýsuje a nebo pořád nic?
Odpovědět
Holky práci hledám,posílala jsem životopisy na dvě místa,která se tu naskytli,ale nevybrali mě. Tady u nás(ono teda teď je to všude),je to na práci hrozné. I když bych se přemohla a na tu kasu šla,tak dlouhý a krátký týden dělat nemůžu. Neměla jsem Johanku proto,aby se o ní starala moje debilní tchýně. Víte co by z ní vychovala? Mohla jsem mít práci v Praze,ale dvě hodiny jen cesta do práce,pak pracovní doba a zas dvě hodiny domu.Takže to samé. Uvidíme,třeba se něco najde. Firmy tu zaměstnávaj na brigádu,na černo ne-teda tam kde by to vyhovovalo. Na stálo nezaměstnávaj.
Odpovědět
Ahoj, Báro (Badik) - díky za gratulaci, stejnou novinku má Kat a Boženka, jsme se tu pěkně sešly v jednu dobu :-D co vy? co u vás nového? Majky - já myslela, že tam ještě dnes budete? Už se těším na fotečky, s tou baterkou se mi to stalo při dni otevřených dveří tady v jednom paláci, který není normálně přístpuný :-N Je to už pár let, ale od té doby kontroluju a kontroluju :-D Zítra pokud se zadaří, tak chci od mudr. jít taky do Vaňokvky a přesně nějaký roláček pod zadek by se šikl. Svetrů mám dost, délky ke kyčlím, ale jak naroste břicho budu mít asi pupek holý :-N A dl. trika taky :-N Báro (beru) - tak jestli si Anička vypadá teď ok, nezvrací atd., tak snad bude ok. Ony děti docela vydrží :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?