Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
ja cekam na muze a vyrazime na pivo, to je vlastne taky kaloricka bomba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dorazila z práce domů. Udělala si frapé... manžel mi odešel s mým kolegou na tenis... to jsou mi móresy?! :-N leni-tu roládu zkusím udělat taky... Luky je na sladké a navíc k nám má zítra přijít kamarádka pozvat nás na svatbu, tak jestli to nebude "košovka" tak jim ji nabídnu... :-N zabi-ahoj Boženko, ano je tam i Thassos... tak to jsem ráda, že jsi tam našla stejná místečka. ;-) Pořád ale nemůžu z toho, že jsme tam byly ve stejnou dobu a neviděly se... :-S Jsme mohli zajít na frapé pasone-Ivi, děkuju moc, no je to HLAVNĚ tou modelkou !!! ;-) Jdu upravovat fotečky Naty, tak na vás budu nakukovat... =-)
Odpovědět
majky no vidis jdu si udelat ledovou kavu nez dojede muz , co je "kosovka" ? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, já už tu svoji dopila... :-( "košovka" je výraz mého dědečk. Když jednou dělala babička buchtu, tak se jí nepovedla a vyhodila ji do koše... od té doby, když babička dělá buchtu (a že je umí) tak dědeček jí říká "babi a bude zase košovka" tzn. nepovedená buchta. :-N
Odpovědět
majky aha no jasně :-D to je dobry tak "košovka" se mi ještě nepovedla, max připálit a to se ořezalo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi-no já zatím taky nevyhazovala, i když taťka nechápe, že můžu upéct buchtu... :-N Poslala jsem ti fotečky na mejlíka
Odpovědět
Markétko děkuji za fotečky, máte s Blankou dar na focení x-)
Odpovědět
Majky teda ten tatka te podcenuje ]-( :-D misto toho co by rekl ze tu sikovnost más po nem ;-) :-D
Odpovědět
Tak jdu načouhnout.Takže jsem dnes podruhé teta(od šváry)a maj překvápko. Celou dobu těhu jim MUDr. říká,že budou mít holku a co myslíte. Maj kluka jak vyšitého. Měli to řečeno podle utz. Ona to chtěla vědět a moc,ale tentokrát se to fakt nepovedlo ta předpověď. Jinak má prý 3710g a jmenuje se Ondra.
Odpovědět
Pasone,právě,že měřím jen 161cm :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky je to fakt jednoduché... :-) Markee, tak to máš o 1 cm více.... :-D
Odpovědět
markee co blázníš vdyt si tehulka tak si to uzivej na diety a vdychani bude casu dost po porodu, gratuluju k tetičkování ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, Majky - krásná fotka, už se těším na další ;-) Já si te´d donesla tu 18-105, ale byl rpblem ji sehnat :( + pol.filtr, a už nic nenakupuju :-p Akorát bych měla dnes celý večer nějak naštudovat různá nastvení, hlavně toho blesku, ale M. už několik dní bolí v krku a je KO a já jsem to asi chytla a jsem ráda, že jsem doma, takže teď budu ležet a zítra fotit holt na manuál, něco z toho vyleze, žádný experimenty s novým vybavením nebudou :-N Markee - hlavně zdraví, na kila nehle´d ;-) Momou - super, že je kubíkovi zas líp, snad už bude mít konečně pokoj ;-) Macet - dnes už není takvý vedro, vzpomněla jsem si na tebe v šalině, když nastoupila krásná těhule , že to pro vás musí být fakt mazec :-(
Odpovědět
blani ahojky no vy budete s Markétkou vybavené si vás budeme muset na akcich draze zaplatit :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, jé tolik chváli?! x-) Kujeme !!! Pošlu víc foteček jen teď se hraji s těma fotkama pro kámošku. Šárce jsem taky slíbila fotky na CD... zabit mně málo A taťka je tak "šikovný", že i já si víc podělám chlapské věci než on. Když jsem byla mladší, tak mi slíbil vytapetovat pokojík... než jsme ho k tomu s mamkou dokopaly, tak jsme si to vytapetovaly samy :-D marke-gratuluju tetičko !!! Přeji pevné zdravíčko Ondráškovi... (skoro se mi to rýmuje) :-D blani-a koupila sis ten časák??? No já už se těším na ty fotečky a víš, co jsem ti psala dnes do mejlu?! Holčina bude vůbec ráda, za takové fotky !!! S foťákem umíš, blesk nastav na strop, hoď AF a buď v klidu ;-) :-D Jen ti tedy nepřeji, abys byla nemocná, takže zalez z knížkama, manuálem a časákem k Marťovi pod peřinu, uvař si čaj, do toho slivku a dej se do kupy. Ivuško, platit se bude zlatem !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky - jojo, za to jsem úplně zapomněla poděkovat, mám časák, ale nějak ty svatby nic moc nového. Možná ale to bude tím BRM :-D :-D :-D ALe jinak krásné fotky, rady, atd....teda až na ty od toho 75 oslavence, takové nějaké neostré, .. :-N ale nevím, třeba je to slavný český fotograf, jen jsem ten článek prolítla v rychlosti v šalině. Každpádně zítřek automat jistí, já akorát udělala asi 4 fota s novým objektivem a vypnula to, na manuál nemám náladu, upřímně nechce se mi vůbec nic, vezmu si paralen a jdu do vany. .... dokonce M. teď vysává, že bych vypadala tak nemocně???? :-N Ještě jednou díky za dobré super tipy a kdybych usnula tak krásný víkned a dobrou noc :-D
Odpovědět
Majky no já vás chválím ted dopředu a počítám se slevou :-D abych začala špárovat :-o Blini at to foceni dobř dopadne a hlavne jim rekni at se dlouze libaji aby si stihla prvni polibeni ;-)
Odpovědět
Blani brou noc a vylez to a hlavne se neutop ve vaně at se m. pekne stará ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-moje řeč, každopádně na tě myslím, držím palečky, věř jsi, fotíš nádherně, máš můj obdiv, já bych nevěstě vyfotila leda tak prstýnky na makro... :-D Pak podej hlášení, jak jsi dopadla? pasone-Ivi, tak zlaté zuby to jistí... :-D No a jsem slaměná vdova, manžel přišel z tenisu, vytočl se ve dveřích, dal mi pusu, řekl, že mně miluje a jel za kamarádem na pivo. Mimo jiné je to jeho svědek ze svatby s kterým se rok od svatby neviděli... takže se mám večer na co těšit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky ty to máš taky doma těžký.... =-) Tom už od příštího týdne začíná pískat přáteláky, tak už si začnu pomalu zvykat, že tu budem dost často sami 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ani ne, od dlouho nikam nejde, ale jak se pak utrhne ze řetazu, tak to stojí za to... :-D Tak mu ten řetěz asi brzy zkrátím... :-N No ještě, že mám co dělat... Leni, Lukymu ještě nezačala sezona v ping-pongu, ale za 2 měsíce už to taky začne. Pak si spolu nalijem portugálka, co ty na to?! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, ani nevíš, jak mě mrzí, že jste všechny tak daleko.....někdy když jsem sama doma, si říkám, jaký by to bylo super, kdybyste třeba přišli na kafčo , pokecali bysme atak.... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si toho Portugálka dáme alespoň na dálku ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky.....tak zítra budeme mít k obídku tohle..... vypadá to moc dobře....http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=9405 Už totiž nevím co vařit, tak jsem našla spousty zajímavých receptíků a teď vás budu zásobovat....jo a ještě mam pro vás super tip pro chlapy.....hned to sem hodim...to by mě nikdy nenapdlo vytvořit.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak POZOR...je to tu.... http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na vánoce to určitě udělám...to budou návštěvy čumět... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-jj, i mně to štve, myslím, že jsme se tu všechny hodně sblížily... tak si uděláme aspoň leidis párty přes diskusi... x-) Ty prdelky jsou rozkošné.. Já bych udělala tu moji LUkymu, jen nevím, jestli by se vlezla na plech...?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ve svat. albu mam tu mojí roládku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni... na blondýnku to není zlé !!! :-D :-D :-D :-D Jsi šikulka, povedla se ti !!! Tam mi kousek ukroj a pošli IP-čkem. x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?